Sjemenje i gnojenje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.11.2012
4
0
0
31
Evo postavio bih vam malo više pitanja vezano uz sjemenje, gnojenje, održavanje pa ako mi možete reć svoja iskustva i mišljenja.
pa krenimo redom:
- htio bih si za outdoor grow naručit 5 fem sjemenki(znam od koga, to nije problem), zanima me vrsta koja je više grmasta..dakle da ide više u širinu i da je relativno mala. do nekih metar, metar i dvadeset max. al ono da je cijena do nekih 200-250 kn. (kriza, jel?!) koja su vaša iskustva s tim?
- s kojim gnojivima bi se trebalo gnojit i da li se uopće treba gnojit. ili se svaka vrsta drugačije gnoji?
- gledao sam na greenhouse stranici sjemenke i uz opis imaju i video o njima(to vjerojatno već i sami znate), vidio sam da im otprilike treba 7-9 tjedna do "kolinja". sad me zanima da li je to gnoje pa ima tako malo treba i imali to veze sa gmo? ili sam ja nešt zabrio pa sam mislio da treba proć puno više vremena.

no hard feelings ako sam postavio neko glupo ili bezvezno pitanje, ali treba mi pomoć da i ja naučim nešto.

za sada je to to.. kad se sjetim još nečega budem napisao..

živli.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
vutrich je napisao(la):
- htio bih si za outdoor grow naručit 5 fem sjemenki(znam od koga, to nije problem), zanima me vrsta koja je više grmasta..dakle da ide više u širinu i da je relativno mala. do nekih metar, metar i dvadeset max. al ono da je cijena do nekih 200-250 kn. (kriza, jel?!) koja su vaša iskustva s tim?

https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/10175-white-rhino-ghs-topping-x-lst.html
Za više info pogledati ostale Završene Dnevnike Uzgoja

vutrich je napisao(la):
- s kojim gnojivima bi se trebalo gnojit i da li se uopće treba gnojit. ili se svaka vrsta drugačije gnoji?
- gledao sam na greenhouse stranici sjemenke i uz opis imaju i video o njima(to vjerojatno već i sami znate), vidio sam da im otprilike treba 7-9 tjedna do "kolinja". sad me zanima da li je to gnoje pa ima tako malo treba i imali to veze sa gmo? ili sam ja nešt zabrio pa sam mislio da treba proć puno više vremena.

Opet Završeni Dnevnici
Cvjetanje traje 7-9 tj. + koji tjedan vegetacije. Opet Završeni Dnevnici

Možeš baciti oko i na aktualne Dnevnike Uzgoja

Osjećam se kao papiga trenutno... :icon_lol: :spliff: