Sjemenke narucivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
18.07.2006
41
1
0
A ako netko ipak otkrije sadržaj vašeg pisma, onda se pozovite na ovaj èlanak:

Odgovornost pošiljatelja

Èlanak 54.

Pošiljatelj je odgovoran za sve štete koje je njegova pošiljka uzrokovala ostalim pošiljkama, objektima i opremi, te za ozljede ili smrt radnika i drugih osoba, ako su one nastupile zbog sljedeæih razloga:

1. ako je pošiljka sadržavala predmete èije je slanje zabranjeno zakonom,

2. ako se pošiljatelj nije pridržavao posebnih zakonskih uvjeta za slanje odreðenih predmeta koji su se nalazili u njegovoj pošiljci,

3. ako pošiljka nije bila pakirana na naèin propisan Pravilnikom o uslugama.




Dakako, vi nemate pojma tko bi vam mogao poslati takvo nešto :D
I obavezno se riješite svog kompjutera na kratko vrijeme, ili što je još bolje, kao mjeru predostrožnosti narudžbe vršite sa kompjutera nekog svog prijatelja. Sretno!!!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Petar Pan je napisao(la):
I obavezno se riješite svog kompjutera na kratko vrijeme, ili što je još bolje, kao mjeru predostrožnosti narudžbe vršite sa kompjutera nekog svog prijatelja. Sretno!!!

Pa ja i havera povališ bezze.... :evil:
bolje net-caffe ako veæ hoæeš i to, mada imaš programa, koji oèisti ti sav komp od svega, cak i browsere history i addrese obrišeš...bude komp ko da si ga tek instalirao sto se toga tièe....
btw: Ljudi dok jos ne udjemo u EU, može se još iskoristiti što-šta :)... kad uðemo, onda æe biti problem :)
 
18.07.2006
41
1
0
Ma meni se èini da su nam veæi izgledi da legaliziramo marihuanu nego da uðemo u EU :D . A i ako Slo-Era nema problema sa narudžbama, a on je u EU, onda ne bi ni mi trebali imat problema za cca 20 godina kad uðemo u EU.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Zanima me dali iz Aliena salju sjemenke u normalnom nesumnjivom pismu koje stane u sanducic (ako se naruci paketic od 10 sjemenka, "seeds-graines-zaden" metodom) ili u paketu koji si moram podici na posti? Nebi bas htio ici na postu po to jer vidim da su neki imali problema. Iz HR sam. Dali pismo izgleda normalno kao svako drugo pismo?
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Što se tice prikrivenosti pošiljke Alien nije bas..
Mnoge banke semena koje su kod Aliena svoje pošiljke dosta bolje i originalno prikriju...ako naruèiš kod njih-istina je, da je skuplje-samo morate videti koje su vase moguènosti..
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Bitno mi je samo da sjeme stigne u obicnoj kuverti koju bu postar ostavil u sanducicu. Pazi imam foru; narucil bum sjemenke na adresu jedne kuce u mojoj blizini u kojoj nitko ne zivi, i kad dodje pismo lijepo si uzmem, a kod narudzbe navedes krive osobne podatke i ako zagusti nitko nezna tko je narucio, a sumnjali bu du na ljude iz te kuce kojih nema.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Pa Weedrane brate, ako se ne varam poštar æe doæ, vidjet da nikog nema u kuæi, ostavit potvrdu da doðu u poštu a paket sa sjemenkama ostavit u pošti. I onda ti doðeš tamo i pokažeš osobnu za potvrdu a ono drugi podaci na pošiljci :?
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
doors_of_perception je napisao(la):
Pa Weedrane brate, ako se ne varam poštar æe doæ, vidjet da nikog nema u kuæi, ostavit potvrdu da doðu u poštu a paket sa sjemenkama ostavit u pošti. I onda ti doðeš tamo i pokažeš osobnu za potvrdu a ono drugi podaci na pošiljci :?
Pazi, jedno je paket a drugo pismo, zato sam i pital da li sjemenke dodju u pismu ili paketu. Postar ce pismo ostaviti u sanducicu na kojeg je adresirano, dok se paket mora podici. Zato bi bilo dobro da dodju u pismu.
 
02.09.2006
0
0
0
Jel netko naručivao sjeme preko Grow Shop Alien a da je iz Hrvatske?

Kako je stiglo? U kaslić ili ste imali problema na Pošti?

Falaaa
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Frkni je napisao(la):
Jel netko naruèivao sjeme preko Grow Shop Alien a da je iz Hrvatske?

Kako je stiglo? U kasliæ ili ste imali problema na Pošti?

Falaaa
Pitao sam ih preko e-maila i kazu da ako se naruci samo jedan paketic od 10 sjemeki, salju u paketu (vjerojatno u kuverti) koja stane u kaslic. (zato cu ja primjeniti svoju taktiku iz posta prije)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
možeš naruèiti i direktno od seed banke koje imaju prikrivene pošiljke... je nekoliko eura skuplje

sretno šta god uradijo
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Era,moze neka web za narucit ako znas..vidio da ljudi narucuju iz britanije i belgije!
I mene je stislo dok sam citao onaj dozivljaj anarchista..definitivno nije ugodno iskustvo!
Jos cu vidjet koja je šema,ali da imam izbor veci..sto se i cijena tice
:)
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Popizdit cu totalno u tri pi.. mate...eeeeee oprostite,ali moram malo i opsovat(drukcije neide)!
Gledao sam stranice za sjeme i vec mi ih je dosta...
Totalno sam se zagrijao za tog lowrydera nemogu ga izbit iz glave,ALI ima ga samo na 1 od 6 sajtova sto sam posjetio i to 58.50 ojra...ljudi pokupovali dok si rekao keks!
Poslao sam deckima na alien mail pa cemo vidjet kad ce dobiti novu posiljku-otprilike...
Green,napisao si da preko njih dobijes drito domeka na adresu?treba nesto potpisat kod postara?i jos me jebe sto nema vise electron u kujac!
Imam para i to je savrseni nacin da starci ne saznaju,ali zasto bi bilo jednostavno kad moze biti jako komplicirano... :?
 
31.07.2006
0
1
0
GloSS_ZelenKy je napisao(la):
jos me jebe sto nema vise electron u kujac!

ako narucis, javi kako ti je stiglo. u kaslic ili si morao ici na postu.

ja kada radim takve "transakcije" onda novac _preporuceno_ posaljem u obicnoj kuverti. novac stavim izmedju 2 tamnija deblja kartona. takvo slanje kosta 23 kune i nikada nisam imao problema. obicno stigne kroz tjedan - dva. ako ti se zuri, mozes poslati preporuceno + zurno + prioritetno (zrakoplovno) sto te kosta 43 kune.

bank transfer nema smisla jer uslugu naplacuju minimalno 70 kn.

lijepo posaljes postom i nema zezancije sa kreditnom karticom. ako zelis najjeftinije proci onda mozes poslati i obicnom postom za manje od 5 kuna :)

p.s. kako kod narucivanja preko Aliena "ostaviti vas sajt kao preporuku"?
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
imaš na tržištu i hibride lowrydera koji su poboljšali ukus..takodje automatski idu u cvetanje...

za one koj vole lowrayder-a nema ga
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
GloSS_ZelenKy je napisao(la):
p.s. kako kod narucivanja preko Aliena "ostaviti vas sajt kao preporuku"?
Pa imaš na stranici ono gdje upisujes podatke, pa sa lijeve strane dole u æošku ima kao "Note-Tab" (ima kao "Notice to us:" èini mi se...) tu samo staviš da si došao do njih preko vutra.org (naravno na eng.. :)) i to je to...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Narucio sam sjeme od Dutch passion-a i cudi me da mi nisu naplatili postarinu? Pise mi da im posaljem isto onoliko eura koliko pise u originalnoj cijeni. cudno mi je to malo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.