Sjemenke narucivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
da si na mom mestu postovi te ne bi bas puno umirivali, al duvka bi :) opusteno, mala je verovatnoca da bilo sta podje po zlu, u najgorem slucaju moz ostati bez posiljke pa samim tim i kinte koju si dao i tu obicno staje sve. s tim da ovo govorim a da ne znam ni u kojoj si drzavi ni odakle si hteo poruciti, no prilicno je univerzalan odgovor :)
 

209

Organic wannabe...
19.03.2015
369
2.324
143
Stockton, California
Pozdrav, da li neko ima iskustva sa narucivanjem sjemenki u Bosnu i Hercegovinu? Znam da su pojedine kompanije kao E Bay i slično stavili BiH na crnu listu. Pa me zanima da li je to slučaj i sa seed bankama.. Hvala
 

Alien51

Banned
Banovan
21.06.2015
20
49
13
29
Pozdrav drustvo , novi sam na forumu.
Imam jedan problem. Prvi put sam narucivo sjeme i to je bilo nedavno preko Slovenije. Narucio sam 3 sjemenke royal ak auto . Za 3 dana su mi dosle 2 kutije poslilje i sve skupo 500 kn ?!?!?! Bio sam lud platim ja postaru sve i odma odem otvorit da vidim sta su mi poslali. U jednoj kutij je bio royal ak auto a u drugoj royal ak 5 sjemeni ( nije auto ) odem na mail objasnim im svu situaciju i kazu da im posaljem natrag taj royal ak od 5 sjemeni i da ce mi vratit novac. Sta mislite dal mi je to pametno da saljem natrak sjeme ?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Nisu ni oni od jučer. Treba biti original zapakirano i neotvarano.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ima nacina da se otvori sve a da se nevidi da je otvarano.posalji samo kakvo je pakovanje pa cemo vidit koliko je komplikovano da se ne primjeti otvaranje

narucio sam svoje prvo sjeme od seed city pa cemo vidit kakvo ce stic,oni su mi super jer imaju opciju po jedno sjeme da biras tako mozes isprobat sve pa onda kupovat koje ti se svidi
 
13.05.2015
7
3
3
40
Ma zajeb, nisu iz Hr nego iz Slovenije, poslije sam saznao.
Da ne reklamiram, koristi Google, tako sam ih ja našao.
 
22.03.2015
33
6
8
34
nije reklama, iako ce mozda zvucati tako :D
ali seed-city mi se bas dopao zbog nacina odabira zeljene robice,
placanje karticom bez ikakvih problema, iako da, skupo je, i pakiranje i sve skupa,
ako zelis proci lagano, kontam da dodatnih 10-20 E ne bi tebao biti problem i znas sta dobijas,
takodjer stiglo u rekordnom roku, raste i spremam dnevnik fingers crossed

i sto rece gore DiskoKobaja, vise 20 min mi trebalo da skontam gdje je sta :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DiskoKobaja
01.07.2015
68
87
18
36
poz drugari da li je neko cuo ili narucivao od ovih slovaka ͵ u prolazu sam kroz bratislavu pa se razmisljam da kod njih pazarim neke semenke... *******************



* * *
"Bez direktnih linkova ka sajtovima koji se bave prodajom semena ili opreme za grow."
persd
 
Poslednja izmena od urednika:
16.05.2015
17
5
3
28
e ljudi,zelim da narucim seme sa aliena,samo me interesuje koliki je stepen sigurnosti za to(od 1 do 10)i posto vidim da je tema stara da li je do danas sve ostalo isto,hvala unapred :D
 
14.08.2015
22
14
3
29
Dragi vutrasi da li je ovo moguce nasao sam na seedsmanu vrstu quick one automatic feminised seeds i pise da je visina do 50-60 cm a prinos(yield) 250-300g/plnat(po biljci) to meni izgleda nemoguce pa ako ima ko iskusan da mi odgovori ,kontam to da narucim:spliff:
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.