Sjemenke narucivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Što ne platis bank transferom. Sedsmana ti da podatke, sprintas, nosiš list na banku, banka fino ispuni uplatnicu, upozori bancnog suradnika, da moraju napisat order/ broj narudžbe/ platis devizama i gotova priča.
Pozdrav Cill.Mozes mi pomoci?Prosli petak sam napisao naruzbu,prosao sve korake i narucio sjemenke od seedsman Mephisto genetich.Stvar je da mi jos nisu odgovorili niti skinuli pare sa visa kartice.Koliko jos moram cekati jer mi je ovo prvi put da narucujem.Hvala.
'
 

marko42o

Aktivan Član
28.02.2016
105
492
63
pozz, evo frend mi moze nabavit Vendor NL fem autose, pa me zanima ak neko ima iskustva s tom bankom jer nisam bas cuo da ju spominjete (ako uopce postoji, mozda se frend sjebo :rasta:)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nije to seedbank, vendori su ti prodavci, prakticno isto sto i resellers. npr mandala ti ima vendore u austriji, spaniji, rusiji, sloveniji, engleskoj, italiji, poljskoj, portugalu...
 

Pimplarius

Aktivan Član
02.08.2009
226
705
93
Pozz svima na forumu.
Ja sam prije par dana naručio od RQS 3 sjeme koje još čekam da dođu.
Htio sam reći u vezi plaćanja, vidim da neki tu imaju problema sa time.
Prošle godine kad sam naručivao sjeme sam platio viza karticom, nije bilo nikakvih problema.
Sada prije par dana kad sam naručio platio sam bitcojnovima, trenutna isplata sa minimalnom provizijom.
Bitcojnovi su odlična metoda plaćanja. Mislim da sve kompanije imaju mogućnost plaćanja bitcojnovima.
Također ovakva vrsta plaćanja je potpuno anonimna.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader
11.04.2016
10
2
3
31
Pozdrav.. Vidim nesto suskaju dosta puta sam vec naletio da se spominja firma s podruznicom u HR, zanimam me jeli neko imao iskustva s njima dali posiljka ide iz HR ili iz SLO ?? Naime radi se o kan@bis,org.
(nadam se da nisam prekrsio neka pravila)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
@Idigo sve 5 što se tiče njih, ide iz hr, neću reći odakle radi :murija:koji zalutaju na forum. Sjembe odlične, uvjek klijave (tko kaže drugačije laže), i uvjek bude gratis sjembi. Unazad 3 godine ja prezadovoljan ;).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pix21 and Idigo
11.04.2016
10
2
3
31
@No Joke vidim da jako volis automate i sweet seeds, i predpostavljao sam da uzimas od njih, sad me zanima koja sitnica i onako je tema "narucivanje", dali je na pakiranju napisan posiljatelj, mislim sigurno im nije naljepljen logo firme al eto pitam posto mi je ovo prvo narucivanje. mogu li opcom uplatnicom uplatit novac?, (uopce nisam gledao mogucnosti sajta).
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Nema nikakvih logoa, niti naznaka da se radi o sjemenkama. Sve je u koverti sa onim mjehurićima u originalnim pakiranjima banaka. Ja naručujem u otkupnom pismu, donese poštar i njemu platiš 5 kuna više nego ti je izračun košarice pokazao i to je to. Nikakve kartice ni uplatnice. Nemaš uopće brige što se tiče sigurnosti, milina :thumb:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Idigo

SPY

24.05.2012
33
116
33
32
Već 15 dana se mislim da li da narucim amenke sa neta i na kraju odustanem. Skoro svaki dan neka vijest izađe da su na carini zaplijenili sjemenke marihuane na carini. Mayku im yebem onu gladnu pa sve živo oni izrove ne bi li našli koju marku da sebi ukradu. Pa u kojem mi ***** svijeta živimo yebo te život. Budite oprezni kada narucujete. Ukoliko je pošiljka iz Holandije mislim da 99% otvaraju pošiljke lopovi na carini yebem im sve živo i mrtvo. Sreća pa imam neki sjemenki pa necu rizikovat da me izofiraju radi par sjemenki. Svakim danom sve više i više ova zemlja tjera da odem iz nje. Ovo je država za rođaka. Ovo vrijedi za BiH.
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Ja sam neki dan naručio putem bitcoina također, samo mailam vendora i oni mi potvrde narudžbu i pošalju. Još prije toga operem malo te bitcoine i super. Preporučujem coinbase za konverziju para u bitcoin. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pimplarius
02.05.2016
85
230
33
lijep pozdrav svima pošto je ovo moj prvi post, naručio sam jack herer i afghani kush od seedsman-a, kolko sam skužio obje su u desetom mjesecu spremne za branje jedna je za po danu druga za ponoći, stavio sam način plačanja preko banke, e sad me zanima kad odem u banku, gdje stavim ovaj kod naruđbe koji sam dobio? i za kolko dana bi otprilike trebao doć paket u hrvatsku putem takvog plačanja? jel bitno u koju banku odem?
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
poz drugari,danas citam clanak u srb, blicu,kako su navodno. poste bih. dobile preko nekih donacija senzore za otkrivanje droge u paketima,i naravno kontrolisali su i otvarali postu koja je naslovljena kao poklon.u nekoliko paketa su nasli sjemenke i obavjestili inspektore koji su sacekivali primaoce te ih potom hapsili,jadno da jadnije ne moze biti,ukucajte danasnji blic i nadjite clanak,ebg,savjetujem svima oprez,poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cmeha
21.04.2016
51
21
8
28
I ja sam to procitao sad koliko je to istina ne znam mozda je "šuplja" ali me sad žica i u dilemi sam ... :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.