Sjemenke narucivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
06.04.2007
14
0
0
37
SLO-Era je napisao(la):
prije svega, ne otvaraju se pisma a ako narucujes direktno kod Nirvane-platiti ces nekoliko skuplje ali pošiljka stize iz Belgije :D :D smart

Nije mi jassno kak iz Belgije?!? na nirvana-shop.com treba slati lovu u nizozemsku. I dali je njihov stealth slanje pisma isto kao i na alienu. zato kaj sam na alienu htio naruciti sjeme a vidim da bi me doslo 5€ jeftinije na nirvaninoj stranici
 
07.01.2008
35
1
0
32
imam jedno pitanje narucio sam seme preko aliena i isao sam na opciju send cash, sad pitanje glasi kako ja njima saljem pare postom ili kako odstampao sam onaj order confirmation i rekli su da sa tim posaljem pare, treba li samo da ih stavim u kovertu sa tim da i posaljem ili kako???
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
ispunjenu narudjbenicu i pare stavi u kovertu,na kovertu napisi adresu i posalji....
jednostavno da nemre bit jednostavnije....

pozzzz :icon_cool:
 
07.01.2008
35
1
0
32
Ljudi ja se izvinjavam sto smaram ovoliko ali vrlo mi je bitno da se ne sje... pred kraj...Da li treba da saljem kao preporuceno pismo ili ne i da li treba da na koverti napisem svoju adresu???
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
ne trebas kao preporuceno...
posalji kao obicno pismo....samo reci u posti da hoces poslat avionom(u hr kosta oko 10kn cca. 1.5E) tako im stigne najbrze....

ja nisam nikad stavljo svoju adresu na kovertu(nego na narudjbenicu samo)...tako da mislim da ti to nije potrebno.....cak mislim da je bolje ne stavit.....

sta drugi kazu?

pozzzzzzzzzzzzz :prof10:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ako se radi o internet narudžbi onda netreba pisati svoju adresu već isprintati narudžbu, ili napisati samo broj narudžbe, ovisi kako tko traži, uglavnom sve piše u uputstvima svakog shopa.
 
07.01.2008
35
1
0
32
hashberryboy jel ti pismo stiglo u sanduce ili kao preporuceno ili si morao da ides u postu po njega?
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
doso mi je doma onaj papiric da si dodjem podic posiljku u postu....mislim da je to preporuceno...:icon_confused:
 
08.10.2007
8
0
0
35
Istrazhivao sam na temu ovog problema al dok se bash nije zakochilo sve nisam naisho na ove vashe poztove jer sam bio u zhurbi poshto bacam outdoor a i sami vidite datum ,)

E sad naruchio sam ja sve lepo sa EDIT.com to svi valjda znau shta e....i naivetji problem e izpao kod uplate novca....poshto sam ranie neshto teo da uplatim u inostranztvo u bankama su mi svim rekli da nema shanse devize da se iznose....a juche kada sam bio u poshti i sve lepo odrado reko da ide avionskim putem napiso njihovu i mou adresu i broi order-a....radnica me je pitala shta je u koverti....ja reko pismo....ona shta....ja doqmenta....i na krau ona lepo to otvorila i videla da pare i rekla da to nema shanse....onda sam natero i ortaka da proba i njemu pregledala:)

E sad poshto zhivim u +++++ a pritom u Srbiji ovde ima samo jedna poshta i da chekam da navatam drugu glupu radnicu il ebem li ga shta vetj cimanje mi e vishe i preko glave....a i kazhu da to uzput mozhe neki poshtar da otvori uzme lovu i da se pravi lud i nikad da ne znash gde i shta se desilo....a i neam vremena za otvaranje nekih rachuna il izdavanja kreditnih kartica el mi se ztvarno zhuri....

Pa da sumiramo....preko poshte ne mogu, preko banke i rachuna ne mogu, karticu neam....koi bi bio naibolji i naibrzhi nachin da ja to poshaljem i da to meni ztigne u poshtu il na vrata....a dal e kriminal il shta li e, briga me....to tju kasnie da se razrachunam iako iam uslovnu al shta e tu e :pat:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.