Sjemenke narucivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
08.10.2007
8
0
0
35
Jel mozhe neko malo detaljno da obiasni shta e sve potrebno i kako da se uradi procedura platjanja preko WU ili da bi se poslale pare u Hrvatsku tj. za *********** ?!?!
 

pavel

Aktivan Član
13.01.2008
58
2
0
40
samo narucis, placas pouzecem. i dobijes pokloncic za narudzbu. bar sam ja dobio. jucer sam narucio vagu
 
08.10.2007
8
0
0
35
A odakle si ti, i jel to ona fora da kad ti ztigne na adresu il u poshtu tek tad im tamo platish ?!?! I ako ezte ta fora kako bre pa oni shalju kesh a ja ne mogu :p ?!!?
 
08.10.2007
8
0
0
35
Evo naruchio sam preko ***********-a, shta sad....jel samo treba da chekam i da platim kada ztigne i el tje ztitji na mou adresu il u poshtu....i da li treba pre slanja poshiljke da izshtampam narudzbu i da li tje me zvati na telefon il poslati neki mail da to potvrde ?!!?
 

pavel

Aktivan Član
13.01.2008
58
2
0
40
samo cekaj. ja sam iz Zagreba i doslo mi je za 2 dana. a posto si ti od nekud iz Srbije trebat ce oko 5 dana. to su moje pretpostavke, mislim da su tocne. postar ti donese pred vrata, a ako te nema ostavi ti poruku da dodes podici u postu. i tek onda placas proizvod i postarinu.

sretno sa uzgojem
 
08.10.2007
8
0
0
35
aaaaaaaaaaaaaaaaa kolko sam se cimo i izgubio svu nadu....presretjan sam :)....samo da uzpe i da nie kasno poshto outdoor mogu samo, zbog ztarih probisveta :p....uzo sam big bang a i nema neki izbor nadam se da tje da se proshiri, shta mislite kako tje da se ponasha ?!?!
 

pavel

Aktivan Član
13.01.2008
58
2
0
40
neznam, ali mislim da mozes naruciti i drugo ukrasno bilje. tamo imas napomenu i pitaj ili nadi mail pa pitaj
 
08.10.2007
8
0
0
35
Prvo da pitam jel mozhe big bang outdoor....a i evo od narudzhbe e proshlo nekoliko dana, slao sam i mailove....nit me e iko zvao nit odgovorao na mailove....mislite li da ima neke vaide od ovoga ?!?!
 

pavel

Aktivan Član
13.01.2008
58
2
0
40
pa neznam sta je al i ja sam nesto narucio u petak. bit ce da se kasni zbog uskrsa
 
08.10.2007
8
0
0
35
Rekli su mi da u Srbiji nemau diztributera i da nisu fizichki sposobni da prelaze 1500km svaki dan tako da momci ne zaletjite se!!! Trazhe inache nekog ko bi volo da obavlja poso diztributera za njih ovde pa ako ima zainteresovanih shaljite im mail :)
 
27.01.2008
21
0
0
36
kad smo kod narucivanja, jel ima neko iskustva sa herbalhighs.com? narucio bih nesto odande, dosta je povoljno,a ima bas zanimljivih stvarcica, samo nisam uspeo da nadjem nigde informaciju u vezi placanja,posto nemam karticu, a ne znam da li moze kao kod aliena da se posalje postom novac!?
 
03.06.2008
12
1
0
37
uspio sam sklepat neke pare i namjeravam narucit sjemenke pa me zanima:
1. koliko je to sigurno? da mi nebi sjemenke umjesto postara dostavio murjak
2. zivim sa starcima pa bi bilo "malo" nezgodno da oni to otvore
3. posto nikad nisam prije sadio, izvadio sam par dobrih sjemenki iz heada nekog skunka i izgledaju stvarno dobro , tvrde su i velike, ali kaze mi prijatelj koji je prije sadio da takve sjemenke cesto nisu plodne i ne uspiju narast nego da treba kupit. ima li tu sta istine, da se ne trudim bez veze ako ce propast??
help!
 

KaraJack

Aktivan Član
1. Ovisno od kuda i od koga !!!
2. Tvoj bed, zivi sam ili growaj negde drugde
3. Prije sađenja dobro ali jako dobro pročitaj šta ti treba i dobro prouči glavne stvari: Voda, Zemlja, Zrak, Svijetlo, Hrana !!! Sta se tiče semena iz nekog skunka koji je jako malo semena imao to je jako loše, može biti gay 99,8% Od neke domaće: 50-50% Može biti nešta od toga ili može biti pušiona kao šta sam naveo ono gore za skunkija :D
 
01.11.2007
12
0
0
34
nego kada se naruchuje sa aliena,onda treba da stavim europe priority ili shta ako hotju da mi stiggne u najobichnijoj koverti,a ne preporucheno?
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Striko,tebra,pa nisi nimalo citao ovu temu...Toliko puta je receno da je stvarno glupo vise pitati...Nije valjda tesko potraziti...
 
01.11.2007
12
0
0
34
ld,nije mi mrskoi trazhiti,ali prochitao sam sve teme sinotj u 12 i nisam nigde nashao podatak tachno,stvarno sorry...
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Ja nisam imao sreće kao mnogo ljudi sa naručivanjem sjemenja!Naručio sam preko mandale 10 sjemenki sadhu i od greenhousea 5 feminiziranih the church sjemenki!
Naravno bilo je problema sa slanjem novca jer je uplata na žiro račun koštala više od same naruđbe pa sam ja poslo kuvertom!kad su im stigle pare frajer mi je poslo mail da je poslo i to u paketu pa sam ja zamračio jer me nije ni pito kako i šta!a naručio sam i postere ko paravan!PA se desilo to da sam ja dobio sačekušu i proveo cijeli dan na murji
i onda dobio pretres kuče fala bogu pa nisu ništa važnije našli a kad su me ispitivali ja reko da sam naručio postere i da nemam pojma šta je u paketu!i sad sam dobio 6 mjeseci pišanja!i tako da moje prvo isustvo nije bilo baš lijepo!
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Jel ko već naručivo preko kanabis org-a?koliko sam ja shvatio oni ti paket donesu na vrata pa tek onda platiš?to bi bilo predobro da je tako kako zvuči!znači sve što naručiš oni preuzimaju u hrvatskoj te ti dostave doma!znači nebi bilo problema sa murjom ili šta?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.