Sjemenke narucivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
4herbs je napisao(la):
Jel ko već naručivo preko kanabis org-a?koliko sam ja shvatio oni ti paket donesu na vrata pa tek onda platiš?to bi bilo predobro da je tako kako zvuči!znači sve što naručiš oni preuzimaju u hrvatskoj te ti dostave doma!znači nebi bilo problema sa murjom ili šta?

Ne donesu ti ONI, nego posta :ludaci_lol:

To ti se inace zove placanje pouzecem i da, slobodno naruci preko *********** jer su provjereno dobri
 
03.06.2008
12
1
0
37
KaraJack je napisao(la):
1. Ovisno od kuda i od koga !!!

pa ovaj growshopalien mi izgleda ok , a vidim da ekipa po forumu ga preporucuje. samo jos jedno pitanje, informirao sam se maximalno o outdoor sadenju ali posto sam totalni pocetnik bis mi mogao preporucit par vrsti sjemeneki za narucit koje su relativno lake za uzgojit u outdoor sadnji i da dobro reagiraju na nasu klimu (Csa-Cbf ako se ne varam) , taman za pocetnike. blejim po po sajtu od growshopaliena vec sat vremena al sam totalno izgubljen. vielen dank!
 
03.06.2008
12
1
0
37
karajack puno hvala , evo narucio sam preko ***********-a , valjda ce stic ubrzo. iako nisu mi nikakav mail poslali da je naružba potvrdena
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Mene zanima sljedeće:ako ja naručim preko kannabis.org-a dali mi sjeme prelazi carinu pa ima šanse da mi ga smjeste ili je sjeme več u hrvatskoj pa ga oni šalju normalno kao čestitku ili what???ja sam loše jednom prošo s tim naručivanjem pa mi sad nije svejedno jer neznam dal če mi u pošti ubuduće sva pisma otvarat kao provjeru???A ako je netko naručivo sjemenje od njih molio bih ga da kaže jesu li 100 posto feminizirani ili je to samo reklama???teško mi je povjerovat da 10 fem sjemenki od green housa dođe 300 kuna!
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
*********** je provjereno pouzdan od moje strane tak da ono... nemaš brige... kad vide ponudu onda ce nazvat neka zena da je potvris i stice ti u roku od 7 dana.. samo nemoj narucivat pakete ako nisi iz hr jer se otvaraju zbog carinjenja... pozz i sretno sa grow-om..
 
03.06.2008
12
1
0
37
narucio sam jucer navecer 10 sjemenki preko *********** jer vidim da ih svi hvale i koliko sam procitao na forumu trebali bi me nazvat da potvrde narudžbu . problem je sto me nitko nije nazvao niti poslao mail. koliko im inace treba da nazovu? da znam jer ako nisu primili da opet narucim
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
striko je napisao(la):
narucio sam jucer navecer 10 sjemenki preko *********** jer vidim da ih svi hvale i koliko sam procitao na forumu trebali bi me nazvat da potvrde narudžbu . problem je sto me nitko nije nazvao niti poslao mail. koliko im inace treba da nazovu? da znam jer ako nisu primili da opet narucim

Mene nisu zvali... Samo je stiglo :watchplant:
Nemoj se brinut - doci ce
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Mislim da je normalno, jer kad su imali Himalayan Gold su bas napisali da je feminizirano i doslo je nesto vise love
 

Lucifer

Aktivan Član
13.06.2008
56
0
0
41
Pozdrav prijatelji,

ma mene samo zanima dali je na narudžbama sjemenja preko alien - a bilo gdje istaknuto da pošiljka dolazi iz holandije ili to prekriju slanjem iz npr. Velke britanije.

Pozdrav svima i unaprijed hvala, odlični ste
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
Meni je pisalo da dolazi iz holandije (veca koverta)... Mada od tada ima vremena, tako da neznam da li su nesto promijenili.
 
08.06.2008
39
1
0
36
prijatelj mi ode u Holandiju tacnije u Amsterdam a prije nego sto ce otici napusimo se i puknemo pricu kako cemo mi napraviti svoju plantazu...
Lik je prelud...prelud!!!
Nakon sedmice se vraca iz Holandije sa ovim!!!!
http://img152.imageshack.us/img152/9800/dsc07478vk1.jpg
Bjela udovica plus sjemena od razni trava sto je on dobijao na poklon gore!!!
http://img292.imageshack.us/img292/1569/dsc07640kf9.jpg
normala prenjeo u busu...Za ne povjerovati... I sad samo izaberen nasumice neke sjemenke... i nadam se dobrom...
 

Lucifer

Aktivan Član
13.06.2008
56
0
0
41
Evo da nakratko izrecitiram kako je prošla narudžba sjemenja da se uklone se nedoumice.

Znači sjeme je stiglo, u onoj koverti sa zračnim jastucima, bez ikakve naznake o tome koja firma šalje ili što bi se moglo nalaziti u koverti, jednostavno, diskretno. Poštar donese, platiš njemu i to je to, ako te nema odeš na poštu podigneš i nema nikakve frke.

Znači da se ukratko ukloni dilema za ubuduće, NARUČITE , STRPITE SE, PLATITE I HAPPY GROWING.
 
19.07.2008
3
0
0
34
Vanzemaljac je napisao(la):
To mi je i došlo da uradim :evil: Samo tad bi stvarno najebo,jer našli bi me za 5 min.Mada je guska zaslužila šaku u glavu....nebi joj više nikad palo napamet glumiti policajca :wink:
CAR :rofl:
 
19.07.2008
3
0
0
34
Weedran je napisao(la):
Pitao sam ih preko e-maila i kazu da ako se naruci samo jedan paketic od 10 sjemeki, salju u paketu (vjerojatno u kuverti) koja stane u kaslic. (zato cu ja primjeniti svoju taktiku iz posta prije)
javi nam kako je prošlo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.