Sjemenke narucivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
10.04.2015
4
0
1
32
Mislio sam na cinjenicilu dali placam postarinu kad dode ili odmah uplatiti da bi mi poslali sjemenke prvi put to narucujem..
 
10.04.2015
4
0
1
32
Znaci moram im odma uplatiti..

Mozem im u eurima poslati mislio sam postom ili preporucenom pismom posto nemam funte neznam hoce li mi preuzeti posiljku kad dode kod njih...

editiraj prethodni post. Nema potrebe za duplima...zzz
 
Poslednja izmena od urednika:
19.04.2015
21
22
8
43
Evo mog iskustva sa porucivanjem. Nisam porucivala preko sajtova vec mi je prijateljica ( holandjanka) slala pismom. Tri puta je slala u Srbiju iz Holandije,nikada mi pismo nije stizalo. Cetvrti put je poslala prijatelju u Belgiju a ovaj meni u Srbiju iz Belgije i zamislite... Posle 14 dana pismo je stiglo na moju adresu.;o)

Moj zakljucak je da se posiljke,pisma poslata iz Holandije bas bas kontrolisu.


editiraj prethodni post. nema potrebe za duplima...zzz
 
Poslednja izmena od urednika:
10.04.2015
4
0
1
32
O shit jebeno covjece moj ce iz UK britanije doci za jedno godinu dana ili mozda nikad Narucio Shark sjemenku femiliziranu i grow sjemenku 60 day isto zenku 35€ nisu skupi a u Hrvatskoj jedna stoji 500kn sto mi je previse a sad kad dode...Bio sam nesto posadio lipo je rasla i samo od jednom pocelo zutiti lisce i smrt uzas tako mi je krivo sad neznam sta vise da radim..:grob::watch:
 
13.05.2015
7
3
3
40
Bez obzira na obaveznu dostavu svih osobnih podataka koje oni provjeravaju, a ne jamče sigurnost istih? Prije koliko ste to naručili?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
kakvih osobnih podataka, o čemu ti? naručuješ bez registracije, sve što im ostavljaš je mejl i broj telefona, nikakve podatke ni imena. Naručio prije 20 dana, prije 2 mjeseca, prije 6 mjeseci, prije godinu, prije dvije, konstanto sam u kontaktu, već smo na ti.
 
13.05.2015
7
3
3
40
Očito ne pričamo o istom shopu. Jel možeš u privat napisat o čemu je riječ. Ovi koje sam ja kontaktirao su bezobrazni i nisu mi odgovorili na nekoliko najosnovnijih sigurnosnih pitanja koja nikoga ne ugrožavaju a povećavaju sigurnost. Ne zaboravimo što naručujemo.
 
13.05.2015
7
3
3
40
4. Da li paket šaljete iz RH, tj. da li je paket podložan inspekcijskom
nadzoru od strane Carine ili neke druge institucije (tipa krim. policije)?
5. Ukoliko paket dođe do mene, koliko mogu biti siguran s Vaše strane da
moj podatci neće biti prosljeđeni nekim drugim osobama ili institucijama jer i kod brze kupnje moram ostaviti kompletne podatke (ne bih volio da mi mjesec ili dva nakon kupnje kod Vas na vrata pokucaju plavci zbog Vaše baze podataka)?

Prijašnja pitanja bila su vezana za načine plačanja, vrstu pošiljke i oznake na paketu.

Možda sam malo paranoičan ali stvarrno mi ne trebaju nepozvani.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
e sad ja ne znam o kom shopu pricas, al fakat jesi malo vise paranoican. s jedne strane ako carina postoji, moze pregledati paket koji hoce. kako oni mogu znati da li je njihov podlozniji od nekog drugog, stvar je carine koji ce da otvore. i zasto bi ocekivao da ce oni prosledjivati nesto nekom po pitanju tvojih podataka. tako ne bi mogli da rade posao koji rade
 
13.05.2015
7
3
3
40
Moguće, moguće ali postovi sa foruma umiruju. Očito nešto loše za nešto dobro jer da je tamo sve od prve dobro prošlo ne bih tražio pa ni nabasao na ovu stranicu. Počašćen sam što mogu biti član.
Puno dobrih i korisnih tema.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.