Sjemenke narucivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Niggga

Banned
Banovan
10.03.2018
13
23
13
33
A ja preko seedsmana narucio za 50 eura 6 sjemenki i dobio 14 komada..i kapu koju zena nosi po ljeti dok radi;)I za tri dana od naruzbe je kuci:)Treba sve probati i gledati te godisnje velike akcije;)
Kad si uzimao sa seedsmana jesi li uzeo stealth dostavu ili obicnu.Bojim se da ne skontaju na granici ufatit ce me
 
04.11.2015
42
98
18
34
Ima stranica na fejsu Balkan Semena,pa me interesuje jel neko imo neka iskustva sa njom? :vutra:

Hvala.
 
Poslednja izmena od urednika:

TEHACEOSAURUS

Aktivan Član
29.12.2006
221
455
63
Balkan
NIKADA, ZNAČI NIKADA ne uzimajte bez stealth dostave!!!
Znam dva čovjeka koji su imali brdo problema jer su našli sjemenje!
Također, poznajem par likova na granici, većina naruđbi iz Nederlanda ide na skeniranje i pregled!
Uglavnom, još je na snazi zatvor za malo zelenoga!
 

dhe

15.03.2011
35
42
18
36
Ljudi drug mi je u amsterdam i rekao sam mu da mi donese neke bobice ... jel istina da pas ne moze da nanjusi bobice jer nemaju miris ni thc da moze osjetiti?
 
25.10.2007
71
57
18
44
ne šaljite keš Seedsmanu jer izgleda da ovi španjolci kradu...dok su bili u Engleskoj nikakvih problema, stizalo u deset dana tamo i ovamo, a ove godine sam popušio 100€, poslao prije 18 dana, nakon dva dana izašlo iz domicilne države i od tada ni traga ni glasa, mamu im jebem lopovsku, nisam jedini btw (imate na netu)
Seedsman se naravno pravi grbav na moje pitanje jesu li imali takvih situacija s ostalim klijentima odgovorii su kako će moja narudžba biti na čekanju i da će mi je poslati kad dobiju novce, to nam je sponzor? sramota
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kanabis_kid

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Ja sam slao keš i svaki put sve uredno..nekad treba koji dan više dok se sve odvrti ..mozda nekad bude zastoja ali ne mos pisat da kradu,i sam kazes da imas iskustva od ranije pa bi trevo znati..
Ps. Meni nikad adresa za lovu nije bila britanija
 
25.10.2007
71
57
18
44
18 dana nije koji dan više? koliko puta je to "svaki put"? za adresu ne lažem, mogu ti dokazati na pm, ako inzistiraš?
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Polako kolega..nitko ti ne kaze da lazes,,,naprotiv,vjerujem ti jer kuzim da si isfrustriran..bilo je slucajeva da nije sve islo glatko,al evo od ekipe s foruma cujem da su znali dobit i nakon 30dana ali bi dobili na kraju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.