Sjemenke narucivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Ja ne znam zasto vam je frka da kupite bitcoine i zavrsite tako.. Isto imas popust 10% i na kes i na btc.. Cak na btc imas 15% popusta preko tih 10% ako ti je prvi put da kupujes od njih sa btcom.. Nemas brige da l ce neko da ukrade i samim tim je anonimno skroz..
 

mountain king

Aktivan Član
26.03.2018
71
258
53
38
Ako nekom zatreba info narucio i platio zcashom preko herbies.com, direktno sa menjacnice, iako tamo savetuju da se to nikako ne radi :D vec iz walleta,
pre toga testirao slao drugu da vidim koliko vremenski treba da prodje transakcija zcasha....ka njemu je bilo 7minuta, a kad ih je vracao meni 10min

10minuta je inace vremenski maximum koliko dozvoljavaju da se plati od trenutka čekiranja za placanje

Navodno ako ne prodje transakcija vraca se celi iznos....imao taj zcash pa zato s njim, i provizija bila ubedljivo najniza u odnosu na druge valute sa kojima sam mogao da platim (provizija menjacnice)
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Polako kolega..nitko ti ne kaze da lazes,,,naprotiv,vjerujem ti jer kuzim da si isfrustriran..bilo je slucajeva da nije sve islo glatko,al evo od ekipe s foruma cujem da su znali dobit i nakon 30dana ali bi dobili na kraju
Isto, i kada sami znaju da kasne sa dostavom, znali su mi cak i 2-3 freebisa naknadno dodati u paket, ne vidim razloga zendramax da pišeš da kradu..
Ako znaš engleski, uzmi i nazovi ih na telefon, i informiši se, nisi ti jedini što naručuješ od njih, oni sigurno dnevno imaju par hiljada narudžbi, pa treba to ipak sve stići, nije to logistic centar amazona gdje je 85% sve automatizirano.. trebaš shvatit da i tamo rade obični ljudi, nisu mašine..
Pogotovo kad počne outdoor sezona, ne mogu stići sve..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman
25.10.2007
71
57
18
44
Isto, i kada sami znaju da kasne sa dostavom, znali su mi cak i 2-3 freebisa naknadno dodati u paket, ne vidim razloga zendramax da pišeš da kradu..
Ako znaš engleski, uzmi i nazovi ih na telefon, i informiši se, nisi ti jedini što naručuješ od njih, oni sigurno dnevno imaju par hiljada narudžbi, pa treba to ipak sve stići, nije to logistic centar amazona gdje je 85% sve automatizirano.. trebaš shvatit da i tamo rade obični ljudi, nisu mašine..
Pogotovo kad počne outdoor sezona, ne mogu stići sve..

ne krivim ja Seedsman za krađu nego španjolsku poštu, ali Seedsman zna da postoje ovakvi slučajevi i ne poduzimaju ništa...i hvala vam na odgovorima, ali ja znam da sam ostao bez love, ako ipak dobijem ono što sam platio (pokrenuo sam potražni postupak) bit ćete obaviješteni i posut ću se pepelom ovdje na forumu jer nije mi bila namjera kukati već upozoriti ostale članove da razmisle o sredstvu plaćanja...over and out
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ne krivim ja Seedsman za krađu nego španjolsku poštu
ne mora da znaci da je spanska posta ukrala pare. novac inace nije dozvoljeno slati obicnom ili preporucenom postom. ko god da je skontao, a to moze da bude i postar u tvojoj posti, moze da pokupi kintu i poslaje prazan koverat. tu ne mozes nista, nemas se kome zaliti i rizik je velik tako slati, evo i nekih iskustava iz hr http://www.forum.hr/showthread.php?t=547075
 
25.10.2007
71
57
18
44
znam da nije dozvoljeno (kao ni uzgajati pa to činimo), tracking kaže otišlo iz country of origin, nakon toga ništa, svjestan sam da sam popušio pare, razmislit ću slijedeći put što i kako, ali da me ovoliko razvlačite, a samo sam htio upozoriti ekipu da nije kako je bilo (a bilo je dobro) :confused:
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Kada se tako pametan znaš praviti, što druže nisi otišao prvo javio se supportu sajta sa kojeg si naručio, nego si došao ovde solit pamet ljudima koji su ti dali tonu prijedloga i odgovora, a usput nismo ni morali reagovati na tvoj post, jer ovaj forum nikakve veze sa seedsmanom nema što se tiče sponzoringa direktno, osim što koristi jedino njihov affiliate servis kao i 5000 drugih stranica ( i gdje se svako živ može na to prijaviti), u suštini si trebao jednstavno se njima javit..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
javio se on gde treba flo, vidis da je napisao:
ako ipak dobijem ono što sam platio (pokrenuo sam potražni postupak) bit ćete obaviješteni i posut ću se pepelom
al razumem ga, i ja bih kukao da sam ostao tako lako bez 100 jura, jedino sto je to zaista lutrija i ako jednom il dva puta prodje ne mora da znacin da ce i treci. novac se lepi za prste i ko ga namirise tesko da nece pokupiti ako zna da ga ne mozes tuziti. ja sam samo spomenuo da to ne mora biti nuzno spanska posta. a ako i jeste, kako mi nemamo nista sa seedsmanom tako ni on nema nista sa spanskom postom. a iste stvari se dogadjaju slali vi u spaniju, englesku, holandiju il finsku. pa i kanadu il usa :) jbg. taj postupak je mozda jednostavan i lak za slati al maximalno nepouzdan i zaista se ide na veliki rizik, tako da posle dzaba kukanje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and Jojoman
25.10.2007
71
57
18
44
Kada se tako pametan znaš praviti, što druže nisi otišao prvo javio se supportu sajta sa kojeg si naručio, nego si došao ovde solit pamet ljudima koji su ti dali tonu prijedloga i odgovora, a usput nismo ni morali reagovati na tvoj post, jer ovaj forum nikakve veze sa seedsmanom nema što se tiče sponzoringa direktno, osim što koristi jedino njihov affiliate servis kao i 5000 drugih stranica ( i gdje se svako živ može na to prijaviti), u suštini si trebao jednstavno se njima javit..

:lol:
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
kad se vec rasplamsala diskusija, da dodam i ja nesto, ahahahaha;
sta mislite zasto je GHS prestao da prodaje semenke u sopstvenoj zemlji (ima tome 3 ili 4 godine vec) za ostale gde ne salje me ne interesuje, mislim nema potrebe siriti pricu?
 

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
Umalo najebah :eek: Ako veæ i nisam :?:
Naruèio ja Northern Lights#9 preko aliena i stigne meni papir iz pošte-preporuèeno pismo iz Holandije.Ja u poštu da podignem kad onoproblem.Normalno sumnjivo im(preporuèeno pismo iz NL bez adrese pošaljioca :!: )
Riba mi kaže"saèekaj malo pismo nije ovde..ima neki problem".I ode na telefon,zove nekog a ja oladio :eek: Vrati se sa nekim papirom i kaže da napišem šta je unutra i broj telefona.Dam joj broj ikažem da neznam šta je unutra.Ona kaže zvaæe me.
Vratih se kuæi u stanju šoka posjekoh biljku u 3-æoj nedelji cvjetanja,razmontirah box i svu opremu da prikrijem dokaze svojih aktivnosti.
Juèe mi stigne isti onaj papir(preporuèeno pismo).I tako jutros ja ponovo u poštu pa kud puklo-da puklo.
Riba mi kaže da otvorim pismo pred njom..moraju vidit šta je i koliko košta.Ja joj kažem da nismo u Kini da je to moje privatno pismo,može bit od moje cure,njene gole fotografije....al ne vredi ona insistira da otvorim.Dobro kažem i otvorim pismo,unutra nešto zamotano u papiriæu,odmotam papiriæ a unutra original pakovanje(u malom kartonèiæ) i poklon sjemenke u plastiènoj kesici.Original kartonèiæ nije ni primjetila jer sam ga odmah zgužvao sa papirom u koji su bile zamotane.Samo joj pokazah poklon kesicu .
Pita me šta je to?.Sjemenke rekoh.Kakve sjemenke?
Salata kažem,a ona me gleda i nije joj jasno(ili možda jeste??)Onda sam to moro napisat u formular:sjemenke-salata,plaæeno-5 eura i moj potpis.
Jedva sam se potpiso...kolko mi je ruka drhtala.
I tako evo me kuæi sa sjemenkama,nadam se da æe sve proæi u redu.Neznam kako to ide kod nas u poštama al ovdje(jedna evropska zemlja) je vrlo rizièno.

Na kraju da kažem..preporuèeno pismo iz Holandije bez adrese pošaljioca izgleda vrlo sumnjivo.Mogli su stavit neku nepoznatu adresu(šalje Pero Periæ........bilo šta)bilo bi manje sumnjivo.
Umalo se uvalih u govna(nadam se da nisam)šteta je što sam posjeko biljku u pola cvjetanja,al jebi ga šta je- tu je..Sad imam dobro sjeme pa ponovo ispoèetka na poso.
Au bre ovaj i mene preseko , bolje da ne chitam ovo ,
 

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
Ja ne znam zasto vam je frka da kupite bitcoine i zavrsite tako.. Isto imas popust 10% i na kes i na btc.. Cak na btc imas 15% popusta preko tih 10% ako ti je prvi put da kupujes od njih sa btcom.. Nemas brige da l ce neko da ukrade i samim tim je anonimno skroz..
Slazem se ko metar drva Bitcoin je mama pogotovo za ove price jer dobijes i popust
Ali ja nemam bitcoin racun , moram to napraviti , probao sam i sa nekim frendom da vidim al retko ko ima koine .
 

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
Samo skines sa google playa bitcoin wallet i to je to.. A sto se tice btca, ako si iz srb, poseti ecd.rs
Danas sam bio da uplatim na racun , medjutim ne moze , mora se imati otvoren racun u banci da bi se nesto odradilo , ne pricam za koin , nego preko banke
a ja sam citao uputstva i kazu ma da samo idi u banku , malo morgen , idi u banku otvori racun , pa to kad se izakcija onda ostalo , ko i za koin
 

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
Ja ne kuzim ove silne drame.. Placam sve karticom,sve redovno stize,nikad nikakve drame..Boli ljude u posti k.... Za pakete i pisma,a posto smo u EU nema carine.. Za bih I srb jos i kuzim i ja bi kemio sta i kako,al za hrv??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.