Skakavci???'

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
kazi im da prestanu... :D
probaj pogledati tu po forumu za ona prirodna sredstva za stetocine za koja su napisani recepti...mozda to pomogne ;) pis
 
16.04.2008
39
0
0
34
Zaštiti biljčicu nekom mrižicom kroz koju škakavci neće proć! Al stvarno nekužim kako su skakavci uništili biljku! Nisam znao da skakavci žvaču marihuanu!

uzmi onu vriću od kumpira pa je stime pokri!
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Ma nebrini ti... nije to ništa.. samo što sam oćekivo da je biljka nekih 20tak cm i da su je pola pojeli!! :vb_kez: ništ ti ne preostaje nego napravit čeku i uhvatit gada na djelu!! shalim se.. pesticidi majka!! pozz
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
UNDERCOVER je napisao(la):
Ma nebrini ti... nije to ništa.. samo što sam oćekivo da je biljka nekih 20tak cm i da su je pola pojeli!! :vb_kez: ništ ti ne preostaje nego napravit čeku i uhvatit gada na djelu!! shalim se.. pesticidi majka!! pozz

Naša san neki otrov... i polia san biljke oko njih i njih ..majku in njihovu neka je sada dodu grickat...:rasta1:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Sviraču...aj to šta si prskao, postoji karenca za svaki preparat, ali zašto si
pobogu išao zaljevati oko biljke sa tim sranjem?
I jeli uopće znaš šta si koristio?

Oprosti, ali ovo je meni klasičan tip debilane.

:maryjane:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skabum14

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
gloSS_ZelenKy je napisao(la):
Sviraču...aj to šta si prskao, postoji karenca za svaki preparat, ali zašto si
pobogu išao zaljevati oko biljke sa tim sranjem?
I jeli uopće znaš šta si koristio?

Oprosti, ali ovo je meni klasičan tip debilane.

:maryjane:

Prskao samo okolo ove druge grmove da nedoloze ni na njih stetocine pa mi sa njih nemoze prijec na biljku... a ovaj otrov je na bioloskoj bazi i kad se zalijeva nesmije se konzumirat biljka 21dan nakon toga... :icon_cool:
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
elephant0r je napisao(la):
Covjek i njegova rjesenja.. biljku koju kasnije misli konzumirat bez trunke razmatranja prska otrovima. Svaka vam cast svima. Jako mudro.

Karenca je 21 dan, a ja cu biljku konzumirat za 6 miseci... ali sta sta sam moga ucinit... pet biljki mi pojelo nakon sto sam ih poprska sa koprivon koju su mi ode savjetovali..:hehe:
 
09.05.2020
27
87
13
Da ne otvaram novu temu za skakavce? Moze li tko dati savjet konkretno koji pesticid djeluje protiv njih ili neka otopina od biljke i koje biljke?