Skank

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
26.03.2007
1
0
0
43
Pozz ljudi...evo i ja Vas nadjoh ovdje i imam neka pitanja...u principu sam manje vise upoznat sa uzgojem i slicno..medjutim ,zanima me sta znate o skanku..naime..imam dosta cesto priliku da ga pusim,takodje mogu da dodjem i do njegovih sjemenki (za koje imam informaciju da jedna kosta oko 100 EUR) a ja ih nabavljam dzabe..tj..mogu da ih nabavim..samo mi u stvari nije jasno sta je taj skank..da li se necim posebnim prska....da li je to neka genetski modifikovana vutra..ili sta je (meni je bitno da dobro sljaka)..znaci svaka informacija o skanku je dobrodosla...pozz
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Dobrodosao. Nemas pojma koliko je vec puta tvoje pitanje bilo postavljeno, nepotrebno, i na krivom mjestu. Prema tvojim izjavama, ocito je da nisi bas informiran u vezi cannabisa jer tebi je "bitno da sljaka" pa ti toplo preporucam prolistaj malo po sajtu i po forumu. Vjerujem da ces pronaci sve odgovore koje trazis. Ako ih nema, pitaj, rado cemo pomoci. Evo prije nego ti netko obrise temu pogledaj si cijene sjemena na http://www.growshopalien.com/ pa mozda primjetis da je sjeme skunka blago receno jeftinije nego ono koje si ti nasao.

Ah, kad bi barem ljudi citali informacije koje su im servirane na pladnju... ili barem moj sig...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.