Skank!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Ajde da po neznam koji put izmlatimo slamu :p
Skunk je samo jedna od tisuca sorti cannabisa. Isto kao sto je BMW jedna od marki vozila tako je i Skunk jedna od sorti.
Svaki strain pa tako i skunk moze djelovati na "suha usta". Jos nema bas previse istrazivanja u smislu dehidracije ali vecina se slaze da kanabinoidi ne dehidriraju tijelo.
Kanabinoidi djeluju na zlijezda za izlucivanje sline(slinovnice) u ustima i zbog toga imas osjecaj da si zedan, iako mozda nisi zedan, tj ne djeluje na nacin kao alkohol da veze na sebe molekule vode ili da ima efekt diuretika da izbacuje vodu iz tijela.

cheers
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Kruso baš voli dizati teme iz mrtvih,prvo dredovi,sad skank,šta je sljedeće,pitam se... :p
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
mozda izrada boxa ako je resio da uzgaja skunk sad kad je saznao da ne dolazi "do dehidracije i slicno"
 
22.12.2015
0
0
0
Skank je vrsta biljke kanabis jakog i specificnog mirisa. Skank se dobija ukrštanjem Sativa x Indica sorti biljaka kanabisa.
Sama potentnost i kolicina THC-a ove vrste biljke dolazi od njenih roditelja koji su u svom genetskom kodu imali gen sa jakim mirisom, ukusom, izrazitom kolicinom THC, CBD,CBN...Skank se dobija prirodnom modifikacijom vrsta biljaka kanabisa.
Ali u danasnje vreme se skank prska raznim hemijama,pa u vecini slucajeva jesu bolje domacice...
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Afghanistan×Mexico×Columbia (indika×sativa×sativa)

Ali u danasnje vreme se skank prska raznim hemijama,pa u vecini slucajeva jesu bolje domacice...
Znaci netko uzgoji Skunk#1 pa ga onda prska, te dobije domacicu????
q3iCWqE.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: funky weed and L0oD
22.12.2015
0
0
0
A vi mislite da kupujete ne prskanu robu?

sve je sad hemija,znam mnogo ljudi koji skank prskaju pajdom,ketaminom i ostalim sranjima
 
Poslednja izmena od urednika:

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Dobro je dok ne počnu prskat sjemenom, svojim :confused:
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ma najbolja je prskana vuva... :) ja moju tokom growa prskam... sto folijarna prihrana sto neki org.pesticidi :)
Frend a ko to kupuju :razvaljen:: izgleda si ti promasio forum
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.