Skateboarding

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
Evo vidim da je večina tema o nogometu,nemam ništa protiv toga al da budem iskren nikad ga nisam igro i nikad ga nisam ni gledo,a bome neznam ni ništa o njemu ugl.
Da čujem dal se itko kad bavio il se bavi skejtanjem(kvalitetan sport):sun2:
 
29.01.2009
43
1
8
33
ja jesam.Pre 6-7 godina,bash smo cepali.Beshe to najlepshi period mog zhivota.vozio sam nekih 4 godine pa prestao ne znam ni ja zashto,doshlo vreme house muzike,opijanja i teretane..jebi ga. :)
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
skejto sam do prije par godina pa sam odusto. skup sport, svako malo puca daska pa daj 500 kn za novu pa kotači pa ovo pa ono...
inace to mi je jedan od najdražih sportova za gledat. hebes nogomet hehe
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Vozio sam nekih 4-5 godina, i to isključivo street. Prestao prije 4-5 godina jer sam se jednom prilikom skoro ubio... Al' što je je... bili su to posebni dani... :icon_lol:
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Vozija 4 godine, samo street i sva srica nisam se u tom periodu polomija nista ozbiljno.
Onda sam presta vozit zbog faksa i sad se sve nesto mislim kako bi moga krenit opet malo sa voznjom.
 

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
ma ja kad bi stala na skejbord pala bi 0 km/h a kamo li da napravim zamah..probala sam par puta al ne ide to mene :)) bolje mi rolanje ide nek skejtanje
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
od mamine mame mama....!!!!
bili su to lepi dani...
...mimara ,trg, ina-e..u grac po jebbbene daske,osovine!!
..ima tome godina al flip vrtim u bilo koje dana i noči..lepo, lepo se sjetit nečeg lijepog!!!
5+ za temu i pobuđena sječanja..POZDRAFFF:bis:
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
hehe bas mi je zanimljivo citat ovo sve sta ste napisali.Ja skejtam evo jos malo pa 6 god.Vozim street i park.Netko je napiso kako je skup sport.To se slažem u potpunosti,cijele su previsoke,iako se sad malo probijaju neke nove marke s pristupačnijim cijenama pa to dosta pomogne da se skrpa kraj s krajem,al sve u svemu skejt je nesta sta neznam,vuče ko droga hahaha.uživancija
mali.medo-mimara je vec poznata po skejtanju,tamo se vozi vec 20god.odlican spot
I jos nešto sam da napišem najviše volim doć iz skejt parka i zapalit frulu:sun2:
 
05.04.2005
38
0
6
obožavan taj sport cili svoj život.bija aktivni skejter od '87 do '93 ili '94.od tada pasivni skejter bolje rećeno promatrač tuđih vožnji skejtom ,ali još uvik ga obožavam.
 
25.06.2010
6
0
0
28
vozio sam.. nedavno prestao.. gap-ove i ivice u glavnom... vozio naduvan redovno (nema nista jace.. slusalice u usi i voziti...) ma skup sport nije toliko... izganjas kakvo snizenje, kakvo sponzorstvo... al' treba dosta opreme.. . :)
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Nije toliko skupo ako ne lomis daske ko manijak, ja sam jednu dasku imao skoro 4 godine.
A pucaju najvise zbog krivog landinga.
Meni je ta moja napukla kad sam landao po sredini daske flip niz 5 stepenica (nije se prepolovila)

Sada sam kupio novu i odlucio samo flatland voziti.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
vozio davno...
prestao sam neznam zašto... polomio sam par daski, bilo mi preskupo to sve održavat..

naučio sam varial kickflip, kick, heel, boardslide, 50-50, i još neke slajdove i flipove, pitaj boga, ne sjećam se više... i onda sam prestao...
furo sam shortyeve daske! i destructo osovine i kotače!
 
19.12.2010
42
8
0
33
Ja vozim bmx , nije daska al svejedno jednako dobro :) nego vi se tu zalite kolko skejt dođe para , ja trenutno sam uložio u svoj bajk oko 3100 sto je ful malo a ostale koji se vec ohoho dugo bave tim preko 10 k -.- to me malo iritira,zamisli koji bi grow room za to mogo napavit :D i da , još uvjek vozim a izgubio slezenu zbog njega i skoro umro (never back down!) moglo bi se reci da vozim i dalje radi nekih principa i ljubavi al ja mislim da sam jednostavno glup :D . Chill
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
[video=youtube;zHDAqUoKCw8]http://www.youtube.com/watch?v=zHDAqUoKCw8[/video]

sword-25.gif

......
 
Vozim već skoro 4 godine i to jako aktivno, ako je suho vani, odmah vani i guraj dasku ;D Prije godinu-dvije smo se izborili za mali skejt park ovdje i nakon toga broj skejtera (ne logično, al se desilo) je naglo opao. Sada ne mogu vozit jer je jebeni snijeg vani i temperatura ispod 0 al čim malo zatopli odmah na dasku i deri. Skejt je predivan ako znate uživat u njemu (i ako se ne slomite xD). Nisam ništa slomio zasad fala bogu i nije mi žao što sam većinu svojih para dao sa skejt jer onaj tren kad dođeš sa ekipom na neki spot i kad počnu padat trikovi je neprocijenjiv :D