Skidanje madeža pomoću ulja od cannabisa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Pozdrav.
Napravio sam nedavno ulje od trima što sam dobio od biljki i sad razmišljam gdje bi ga mogao iskoristiti i sjetim se da sam pročitao negdje da ako se maže madež 2 do 3 tjedna moguće je da potpune nestane. Poznato je da je madež zapravo stanica raka kože. Moje tijelo je puno madeža pa ako nije nitko još probao do sada, počeo bi dnevnik mazanja :) i stavljao slike kako napreduje samo skidanje ili što bi se već dogodilo. Ako je netko već probao volio bi da podjeli svoja iskustva sa nama.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.261
35.798
2.698
Weed California USA
Mislim da je vec bilo pitanja oko toga i odgovor je bio.... da ces dobit jedan napuseni madez hehehe.
Madez je bezopasna nakupina melanina a melanom je ono na sto ti mislis, odn. tumor pigmentnih stanica.
Bolje ti je otidjii dermatologu na pregled madeza da se medju hrpom madeza nebi nasao uljez.
Moj stari je mazao ulje po madezu i nista se nije promijenilo :)
...probaj pa vidi. Nista lose se ne moze desiti....iako mislim da je bolje to kirurski odstranit ako imas neke koji ti smetaju
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ig0r and Froggy
01.09.2014
71
163
33
ja mislim da bi bilo lepo imati takav dnevnik:wave:
lično sam skinuo mladež koji me dugo mučio a koji sam i povredio, na sledeći način:
tačkiraš uljem mladež, staviš hanzaplast preko. posle 3 dana ponovo. osušio se i otpao. bol je nestala momentalno prilikom prvog mazanja, a nije ostala ni uspomena posle 6-tog dana.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Farmer

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
@TataVutric - interesantno, daj reci jos molim te da nije mogucnost da je otpao jer je bio povrijedjen ? I sta mislis pod "tackiranjem". Pozdrav
 
01.09.2014
71
163
33
sigurno nije otpao zbog povrede. ona je bila minimalna ali jako bolna.
tačkiranje uljem mladeža je kada staviš ulje kao tačku preko mladeža. mladež obično pokriva površinu kože u obliku kruga tj. tačke, pokriješ ga celog.
a probaj i ti pa javi...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Froggy and CilI
16.07.2011
197
180
43
malo bežim sa teme ali oprostićete mi jer me baš ovo podstaklo na ideju... ne bi bilo loše, ako moderatori hoće, da se posebno napravi podforum za vođenje dnevnika lečenja.

Imao sam ranu neku glupu, jako sitnu i bolnu... od čega je nastala, neam pojma i stavio sam jednu kap ulja na to... verovali ili ne, nakon tri dana kao da se formirao novi sloj mlade kožice preko rane, majke mi, ne lažem.
 

nikopanija1

Aktivan Član
28.03.2014
104
315
63
Citam ovu temu i pade mi na pamet ideja...nije o mladezima, imam i njih dosta ali nisu problematicni...imam problem sa bradavicama, pojavljuju mi se u ciklusima, svakih 3-4 god. Trenutno imam 2 velike na prstima sa unutrasnje strane i strasno me nerviraju, tako da sam resio da ih tretiram uljem, da probam da li je ulje lek i za to! Namazao sam jedenu tankim slojem ulja i stavio hanzaplast pa cekam i javljam sta je bilo. Ako uspe da ih skine, onda je ulje cudotvorni uneverzalni lek, ima ceo da se namazem njime i umotam ko mumija:lol:
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
@Froggy moze update ? :) Interesira me jer bi i ja skinuo jedan madež,nije kancerogen,pregledan...ali nije baš mali i smeta mi...

E sad na netu piše svašta,da ne pomaže ništa itd...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grisnak

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Dragi @Smells mazo sam se tjedan dana i odusto posto nisam vidio nikakvih rezultata.. koliko god je ulje ljekovito nije čudotvorno.. A i bilo mi mrsko šetati po gradu namazan :D. Moguće da ako se dulje vrijeme maže onda nestane.. neznam... Ali ja ih imam previše tako da nema smisla, neka ih tu gdje jesu, meni ne smetaju :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Znam da nije vezano za madeže ali da sada ne otvaramo teme bezveze,slično je to sve.
Dali je netko probao tretirati aterom/lipom sa uljem kanabisa.
Kako se i tu radi o dobroćudnom tumoru,zanima me dali bi imalo nekog učinka.
Nedavno sam bila na pregledu radi kvržice za koju je utvrđeno da je to ta vrsta recimo dobroćudnog tumora.
Ali maleni je i ne vidi se tako da su mi rekli da još nema potrebe kiruški ga vaditi,nego tek kada naraste.
Pa evo baš me zanima ima li netko iskustva sa tim i dali bi ulje pomoglo :)
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Ja imam iskustva sa ateromom. Imao sam ga na licu. Mazao tri mjeseca, po noci, za vrijeme spavanja. Nije nestao ali nije vise rastao. (bar se meni tako cinilo) Odstranio sam ga kirurski. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara