Skidanje sa trodona

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.03.2014
170
133
43
Pozdrav svim gruwerima.Na ovaj forum sam ušao prvenstveno iz zdravstvenih razloga.Teško sam bolestan već 17 godina, a zadnjih 6 godina živim uz pomoć trodona.Neznanje doktora me je zamalo koštalo života, a prava dijagnoza je postavljena sa 5 godina zakašnjenja. Postencefalitis, virusni...Tad mi je rečeno ovako:" Čudno je kako si ostao živ, a drugo, nemoj se nadati nikakvom poboljšanju ni izlečenju...Biće ti u stvari sve gore i gore.." Trajno i teško oštećen ceo nervni sistem, a i mozak...Tri godine kasnije saznajem još jednu dijagnozu, Polineuropatija-toxična..(po glavi mi se prosulo oko 10 cl žive, na poslu, 96-te god). Neverovatno ali i to je teško oštetilo nervne završetke...Posledice su: neizdrživi bolovi u celom telu, izrazita slabost, hladnoća, nesvestice, pospanost, i 95% vremena vezan za krevet...2010-te godine, nakon dobijanja vakcine protiv svinjskog gripa, stanje mi se katastrofalno pogoršava, gde su na sve muke dodati i užasni osećaji u telu, koje ni sad ne umem da objasnim, a bilo je tu i napada, sličnih epileptičnim...Veoma kompleksno, doktorima apsolutno nejasno a ja sam umirao u mukama...Onda se neko setio da mi daju trodone i tako sam dobio ovaj drugi život...ALI...trodon drastično gubi na efikasnosti i jako brzo ću doći (opet) u situaciju da razmišljam kako da prekratim sve ovo...I tako, hvala Bogu, internetu, i Vama forumašima, ja skapiram da iako sam sa 53 godine invalid i osuđen na lagano i bolno odumiranje, ipak MOŽE da bude drugačije....Mnogo sam čitao ali zbog oštećene memorije i fokusa, jako teško sastavljam celu sliku..Čini se ipak da meni treba i THC za bolove i CBD za regenerisanje nerava...Tako nekako...Nisam rekao da su u centru svih pogoršanja mog stanja, moji teško bolesni sinusi, i da sam apsolutno Intolerantan na hladnoću i promaju, te da sam prisiljen na život u staklenom zvonu, sa temperaturom od 24 stepena i bez ikakvog kretanja vazduha..U suprotnom, sledi domino efekat, sa drhtanjem, oduzimanjem,padanjem, i u težim situacijama, napadi poput epileptičnih...HELP...Treba mi Vaše mišljenje, najpre o mogućnosti smanjenja ili čak skidanja sa Trodona a posle toga možda i nekog blagog poboljšanja opšteg stanja...Voleo bih da me neko uzme pod svoje, kao mentor, i da me vodi korak po korak, jer bih imao gomilu pitanja...Nisam nabrojao ni trećinu svih dijagnoza, a najjači udarac mi je zadala supruga koja me ostavila pre dve godine....Eto, načinio sam prvi korak, i sad čekam kosmos da odreaguje...( Opčinjen sam izlaganjima gospodina Bob-a i pozdravljam mog imenjaka Stipeta...)
 

pikadile984

Poznanik
Poznanik Foruma
25.04.2015
1.076
5.679
258
santos
Dobro nam dosao vjeruj klapa ovdje je toliko puna pozitive da ce ti na sve nacine koliko je moguce pomoci svako dobro drug zelim ti zdravlja

Za pocetak predlozio bih ti Detoks organizma Zeolitom imo sam u obitelji tragediju zhavacenu Karcinomom nazalost kasno je krenula sa zeolitom ali vidno oporavljena detoksirana pogledaj temu Zeolit najjaci detoksikator toliko od mene skromno ali iskreno provjereno
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Dobrodosao na forum. Smislit cemo nesto glede thc-cbd ;)
Jesi li uopce u mogucnosti za uzgajat? Fizicki mislim.

po glavi mi se prosulo oko 10 cl žive, na poslu, 96-te god
ovaj dio mi nije jasan. kako 10cl zive moze prouzrociti polineuropatiju? tj kako uopce ziva pri kontaktu moze prouzrociti bilo sto, a pogotovo tako nesto, pa makar i 10 litara zive, sto nije uopce opasno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
17.03.2014
170
133
43
E tebe čekam imenjak...Hvala na dobrodošlici...Pokretan sam, ali zimi nesmem iz kuće..Mislim da imam uslove za indor..Vidim da si mnogima pomogao, pa možda i meni dohvatiš vremena? A živa je veoma, veoma opasna čak i u malim količinama..Isparenja su ta koja direktno ubijaju nervne završetke...A nisam je uspeo svu pokupiti oko stola...Kolega za susednim stolom je naprasno umro posle pola godine...A ja odjednom slabost, pa slabost...Tako je počelo...
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
ali zimi nesmem iz kuće
ni ne trebas ici. sve sto ti treba ti stigne postom :) samo ces morat poslozit to sve
trenutno mi je mentorski na pauzi, al ima drugih mentora ako ce ti trebati.
A nisam je uspeo svu pokupiti oko stola
to je vec druga prica. ako nisi pokupio i ako je to isparavalo kroz duzi vremenski period, onda je sve jasno. mislio sam da pricas samo o kontaktu sa glavom, sto i nije nikakva opasnost posto je fizicki kontakt sa zivom bezopasan.

prouci malo sto tocno zelis, koliko veliki box, koliko biljaka itd.....
 
17.03.2014
170
133
43
Da, treba mi mentor...Ovde gde živim, Stipe je krajnje retko ime, pa sam se obradovao što nisam jedini.Ha..Ako nemožeš biti mentor, ok, šta ću...Iskreno, imam potrebu upoznat se s nekim, da ne prolazim sam kroz sve ovo,( čak se i dopisivati preko i-maila) a ti kao imenjak si bio idealan....Pripremio sam pitanja, znam šta hoću, detalji mi trebaju...I mentor koji naginje CBD-u...
 
26.08.2017
3
3
3
42
Pozdrav, savjetovao bih ti čišćenje organizma od otrova pomoću Zeolita kao jednog od najjačih detoksikatora. Mađarski Neurosan je siguran, u Srbiji imaš domaći u dućanima zdrave hrane. Druga stvar je tekući klorofil, imaš ga na iherbu, također odličan čistač organizma. Treće što ti treba je riblje ulje, obnavlja funkcije mozga i živaca, najbolje je fermentirano ulje jetre bakalara.
Imaš ga u Hrvatskoj i na iherbu.

Što se tiče prehrane moraš u potpunosti izbaciti:

- šećer sve vrste, smeđi, sklatkiši, čokolade, kolači, keksi, sladoledi, gazirana pića, svi kupovni sokovi, med...
- sve vrste brašna i tjestinine
- sve mliječne prizvode i jaja
- duhan, kava, alkohol,
- svu procesuiranu hranu i sol (osim himalajske i druge nerafinirane), rafinirana ulja

Vrlo je važno izbaciti gluten (pšenica, raž i druge žitarice osim prosa, heljde, Quinoe, amaranta) i kazein iz mlijeka i mliječnih proizvoda jer ih organizam prepoznaje kao strano tijelo koji rade upale u tijelu i opterećuju imunosni sustav.

Hrana koja se jede:
- svježe cijeđeni sokovi od povrća
- zdrave žitarice: proso, Quinoa, amarant, heljda
- smoothije od sjemenki, povrća i voća
- ulja: konopljino, laneno i kokosovo
- povrće i voće

Uz ovakav način prehrane i uzimanja čistača organizma (zeolita, klorofila i ribljeg ulja) trebalo bi doći do poboljšanja stanja.

Bilo bi dobro da uzimaš i ulje kanabisa jer će sigurno pomoći.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: qmica
17.03.2014
170
133
43
Pozdrav, savjetovao bih ti čišćenje organizma od otrova pomoću Zeolita kao jednog od najjačih detoksikatora. Mađarski Neurosan je siguran, u Srbiji imaš domaći u dućanima zdrave hrane. Druga stvar je tekući klorofil, imaš ga na iherbu, također odličan čistač organizma. Treće što ti treba je riblje ulje, obnavlja funkcije mozga i živaca, najbolje je fermentirano ulje jetre bakalara.
Imaš ga u Hrvatskoj i na iherbu.

Što se tiče prehrane moraš u potpunosti izbaciti:

- šećer sve vrste, smeđi, sklatkiši, čokolade, kolači, keksi, sladoledi, gazirana pića, svi kupovni sokovi, med...
- sve vrste brašna i tjestinine
- sve mliječne prizvode i jaja
- duhan, kava, alkohol,
- svu procesuiranu hranu i sol (osim himalajske i druge nerafinirane), rafinirana ulja

Vrlo je važno izbaciti gluten (pšenica, raž i druge žitarice osim prosa, heljde, Quinoe, amaranta) i kazein iz mlijeka i mliječnih proizvoda jer ih organizam prepoznaje kao strano tijelo koji rade upale u tijelu i opterećuju imunosni sustav.

Hrana koja se jede:
- svježe cijeđeni sokovi od povrća
- zdrave žitarice: proso, Quinoa, amarant, heljda
- smoothije od sjemenki, povrća i voća
- ulja: konopljino, laneno i kokosovo
- povrće i voće

Uz ovakav način prehrane i uzimanja čistača organizma (zeolita, klorofila i ribljeg ulja) trebalo bi doći do poboljšanja stanja.

Bilo bi dobro da uzimaš i ulje kanabisa jer će sigurno pomoći.
Veliko hvala na savetima..Mogu reći da sam prihvatio neke od ovih stavki, npr. doručak mi je uglavnom jabuka+banana+šaka orašastih plodova...Ali, moj problem je što sam sam, i najčešće nemoćan da izađem iz kuće...Pa onda ručam šta ima.A često nema ništa..Stipe1 je postavio ključno pitanje: " Da li ti fizički možeš odradit groow? " Neznam...Ali ako ne pokušam, neću ni znati..Tako da moram..Očekivao sam neko mišljenje o THC/CBD u mom slučaju, no dobro...Tražim mentora pa polako..