Skidanje sa trodona

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hidro

Banned
Banovan
24.04.2018
59
173
33
35
.1.pitanje: kako je moguće da sativa uspavljuje kao da je indica umesto da podiže
Pejaka doza sative uspava pogotovo sa takvim kanabinoidnom profilom i u tom slucaju ti je gore nego sto ocekujes.
Testiraj svoje ulje,unosis ga u sebe.Tri doze La sage dnevno po 10 mg u kapsuli radi posao i ljeci kako ti ocekujes,podize raspoloznje i daje energiju.Previse cbd uspavljuje kao i previse thc sativa feno.
.pitanje je za nekog sa iskustvom u sličnoj situaciji: kako uopšte da izvedem skidanje sa Tramadola, kada sam ja već došao do donje granice, od 2x100 mg
Prvo shvati biodostuponost Cannabisa.Znaci,pijes prvo kapsule u kontinuitetu po 3,4 dnevno(sativa feno) uz 5 nocnu thc(50 mg) i tablete uzimas 1,1.30 sati nakon kapsule.Dnevno ces shvatiti da ti ne treba i desiti ce se da ces preskakati dane.Tako malo po malo skidaj do nule.
Ja sam na Tramadolima zbog bolesti, i nisam ih "zloupotrebljavao"..Svaka sugestija će mi mnogo značiti..
Testiraj ulje,napravi 10,15 mg kapsule La sage,napravi jake indica kapsule(50mg) mada S skunk i nije neka indica za tvoju boljku al tebi radi.Samo ne pretjeruj sa kolicinama,umjereno i sigurno.
Sretno.
 
17.03.2014
170
133
43
Hidro, veliko hvala...Super Skunk mi je bio,probni gruw...i prvo izrađeno ulje...Znam da je potentna indica, i testirao sam uspavljivanje, još prije dva mjeseca.....Zatim..moje kapsule su od oko 0,3 ml i plus u biomixu sam stavio 4 ml RSO ulja od S.Sk...Tako da je ta kapsula "za spavanje", dosta slabija od uobičajenih vrednosti..A odlično radi....U prvom medicinskom gruwu, osim La SAGE imam i indicu, Medical Mas ...takođe 1/1 sorta...Ulje od nje još nisam ni napravio, jer računam da sam uspešno "položio" upotrebu indice...Ali dan !!! Dan je problem...Ustajem u 11-12h, kao mrtvo telo..a i dalje mi se spava...Nakon manjeg doručka, odmah uzimam Tramadol i Liricu, a čini mi se u zadnjih par nedjelja, da sam bistriji pre Tramadola...Kao da je došlo do još težih posledica koje on proizvodi..
Hidro, tvoje upute su mi prve konkretne ali moram da priznam da mi nije potpuno jasno..Meni je Pantagan objasnio da kapsule sa uljem, treba uzimati 3 puta na dan...Dve sative u toku dana i indica za noć...Po tebi, treba promeniti redosled ? znači, prvo jutarnje ulje, a nakon sat vremena Tramadol ? Slično tome i uveče? Nakon određenog vremena početi smanjivati tramadol ? Ili ne uzeti ga sat nakon ulja, nego sve dulje odlagati i na taj način, uzimati ga sve manje u toku 24h ? Naravno, ova kapsula je bila sa 10 ml RSO ulja od sative ( najjača opcija) u biomixu, pa ću odmah spremiti 3-4 puta slabiju...
 

hidro

Banned
Banovan
24.04.2018
59
173
33
35
znači, prvo jutarnje ulje, a nakon sat vremena Tramadol ? Slično tome i uveče?
Upravo tako.Doci ces do trenutka kad ti vise nece biti potreban,malo po malo.
.Ustajem u 11-12h, kao mrtvo telo..a i dalje mi se spava.
Probaj si negdje nabaviti cisto cbd ulje,da si razbistris glavu.
Naravno, ova kapsula je bila sa 10 ml RSO ulja od sative ( najjača opcija) u biomixu,
Dali pricas o opciji sa 10 ml na 150 kapsula?Jer ako je tako to je onda jako ako si dobar uzgoj imao.Dovoljno je 2,3 ml za 100 kapsula.Manje je vise u ovom slucaju.
 
17.03.2014
170
133
43
hidro...Trenutna opcija je 10 ml rso ulja + 125 ml biomix smese...to je najjača opcija za kancer..Hvala Bogu, ja nemam kancer, mada je jedan doktor rekao da je ovo što mene muči, zeznutije, jer će trajati do kraja života..( odnosno, koliko budem mogao da trpim..) Osim toga, moje kapsule su 1/3 od normalne veličine, ( u nju stane oko 0,3 ml. )..pa je to oko 1/3 pune doze, tj baš koliko i ti kažeš da treba....Nadam se da će tolika doza x 3, biti dovoljna za dan.......Inače, kad spominješ samo cbd ulje, nažalost, nema načina da ga dobijem, osim da sam uzgojim čistu sortu cbd....I sve više idem u tom pravcu...Da uzgajim i napravim čisto cbd ulje, pa da mešam sa isto tako čistim sativa i indica uljima...Pre godinu dana, mozgao sam baš o tome i tada sam se odlučio za sorte 1/1...oko 10% i cbd i thc-a...Iz ove perspektive, čini mi se da će sve više kolega da prave kombinacije sa čistim cbd uljem...
 
16.08.2023
1
0
1
34
Trodoni su na bazi metadona,tramadola,znaci ljekovi protiv jakih bolova.Cbd-thc 1-1 sorte mogu dobro promijeniti kvalitetu zivota na bolje,malo te razbuditi,dignuti iz sivila.Ja sam se ove godine uvijerio u ljekovitost ulja i njegova pozitivna svojstva.Ne mogu te savjetovati previse ali ti zelim srecu i ako bilo gdje zapne u uzgoju,projektiranju...ima ovdje i Tesle,Anstajni...doktori vrijedni cudenja,bez zahebancije tako da neses imati problema:thumb:
Da li znate kako trodon deluje ako ga uzmete bez da vas nešto boli?
 
17.03.2014
170
133
43
Pozdrav vutrašima...Evo da napišem bar nešto na temu koju sam davno započeo...Imao sam u proteklom periodu 6-7 pokušaja skidanja sa Tramadola, ali je svaki prošao katastrofalno....Tokom korone sam puno istraživao, i naleteo na fantastičan naučni rad i to sa Oxforda, upravo na temu: " Skidanje sa teških opioida uz pomoć kanabisa ". Od svega napisanog, meni je bila najvažnija rečenica, gde se objašnjava kako se kanabisovo ulje uvodi PARALELNO opioidima, a zatim se nakon izvesnog vremena, lagano smanjuje Tramadol i nastavlja sa kanabisom....Za mene je ovo bilo otkrovenje...Ponovo sam napravio RSO ulje, dodao biomix kombinaciju i počeo.....Nakon 12 dana sam shvatio, da se meni pospanost toliko pojačala, da sam gotovo padao u nesvest...Totalna obamrlost....I, morao sam prekinuti experiment...Razočaran sam...Šta drugo reći..Ipak, nešto se dobilo..nakon desetak dana sam smanjio Tramadol za 25%, i gurao tako još 10-tak dana..Znači, i ovo malo kanabinoida je bilo dovoljno da se telo ojača i oslobodi Tramadola....Ali, nastavljam dalje...Krenuo sam sa čisto cbd sortom, ACDC, sa namerom da mixujem ulja od jakih thc sorti sa cbd uljem...Nažalost, ispostavilo se da je ta sorta, extremno osetljiva na količine hrane, i već dva growa su mi propala...Ovaj treći je pri kraju..Bizzzo mi je pomogao da shvatim problem...Kad dobijem dovoljne količine ulja, pokušaću ponovo i obavestiti vas o rezultatu...
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
često se dešava da kod korisnika koji primaju terapiju duže vremena, a žele ju smanjiti, mikrodoziranje ima vise efekta nego standardna RSO terapija. Znaci 4 puta dnevno, medjutim 1/10 tog famoznog zrna riže. Tako sam uspio ženu dignuti na skoro 0.2 ml dnevno a da doslovno nema nikakav psihoaktivni efekt. Da zaključim, kad ćeš probavati ponovno, probaj se dizati s dozom polakše.
 
17.03.2014
170
133
43
Hvala Bizzzo...Ja tu vidim praktičan problem razblaživanja..Pošto sam navikao da pravim ulje sa biomixom, dolazim do velikog problema kako jednu kap RSO ulja , maksimalno ravnomerno zamiješati sa 10-tak puta više biomixa? Problem za hemičare...Meni se dešavalo da neke kapsule nemaju skoro nikakvo delovanje, a onda jedna me ubije...Kako to rešavate?
 
17.03.2014
170
133
43
Po jednačinama najvećih znalaca na forumu, odnos od 10 ml RSO na 125 ml biomixa je 1 : 12,5 a ujedno je i najjača koncentracija, za kancer, npr.... E sad, ja sam radio 5 : 125 ml za održavanje zdravlja, ali to je meni jako...Znači, treba potpuno ravnomerno razmešati-zamešati, npr 1ml RSO u 125 ml biomixa...To je baš zahtevno..Jedna kap RSO mora dobro da se zagreje, kao i biomix baza, uz konstantno, snažno mešanje mutilice, po nekoliko sati...Kod mene se odmah pojavi belo-žućkasta pena, i nikad nisam siguran koliko se ona jedna kap dobro rasporedila...Ima li neko neki poseban a dobar način? neki video? Tnx..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker