Skill 2018.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
I evo čoveka...govori malo i vadi čudovišta iz boxa...pa kako si samo smeo da ne napraviš nuklearnu fiziku od ovoga? Kako si smeo da ne zatrpavaš forum pretpostavkama i postupcima...da tako drsko budeš skroman i koncizan?!
Nemoj slučajno da ti se ponovi ovakva jednostavnost i "nepodnošljiva lakoća uzgoja"...jer ćemo mi ostali morati da komplikujemo sve ono što si ti tako sebično pojednostavio...do savršenstva :razvaljen:::respect:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Proslo je ustvari pun krc vremena...teglice su odradile svoje i evo vrijeme je za nekakav SR
Ovaj dnevnik nisam bas ispratio kako treba,ali sljedeci ide po PS-u

O Mangu necu puno jer sam ga izrolao,a nije bio gotov.Uglavnom odavno je prosao kroz pluca.
Meni je jako slican Bubi
Aroma i okus...savrseni

Critical Purple Kush
Odlican dim..ljepljiv,mirisljav..gust..masan 8/10...fali aroma kriticnog

Red fucking diesel
Vocni...crven i mindefucker :zvezda:: 9/10
IMG_20190123_152140.jpg
Critical IMG_20190123_153552.jpg
Red Diesel IMG_20190123_153748.jpg
Red Diesel je imao slabiji apetit,pa eto ako netko bude imao ovu zvijer...nije bas neki zderonja.
Kriticni i Mango...samo trpaj
Ja nisam,ali sam siguran da jedu sve osim bodljikave zice :)
Dnevnik necu zatvarati .
Za par dana krecem sa novom ekipom..odnosno starom,pa cu to nastaviti ovdje .
Stay Hihg Vutro
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
haha :thumb:tako nekako..
Priznajem ..zabrljao sam :) i onaj najbolji dio nisam pokazao,ali imam razlog hahah..fakat imam :(
Mozda i nadjem neke fotke,ali tesko...jbga
Zabijam nove menke za koji dan,pa cu to biti kao neki ...popravni :D
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Prava istina je ustvari..cinjenica da ja nemam strpljenja.Znaci onu glavnu osobinu dobrog growera hahah
Indike skidam cim trihomi postanu mljecni.Ne zato sto je to faza kada je thc level najjaci,a je..nego cisto zato sto nemam strpljenja cekati da trihomi postanu smedji.
Sative sam skidao na isti nacin i shvatio sam da mljecna sativa radi problem...mindefucker !!!
To znaci ako nisi plati kaznu za krivo parkiranje...gotovo je ,paranoja.haha
Znaci sative cekam da posmedje trihomi cisto iz zdrastvenih razloga.,ili jednostavno ne uzgajam sativcuge