"skladistenje" budova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
clasp_tupperware_1.jpg


ja koristim ovo.. pokazalo se najbolje

P.S. a kakvo kopanje u zemlju? hmph?
 

peskafondo_420

Aktivan Član
06.02.2012
58
4
0
39
J#### im znatizelju :)

Nema dobre bukse u kuci ,ako imas puno ukucana, stara moja ima sposobnost gledanja kroz zidove a moze prebacit na termalni i infracrveni vid :thumb: tako da je kopanje mila majka,a opet onda stari moze ic posadit smokvu i naci moju salatu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mirogavran
20.02.2012
0
0
0
33
Staklena tegla, ne moze bolje ! Ali ako jos zivis sa starcima, i za njih je svaka droga igla i smrt, onda ces se morati odreci tog svjezeg mirisa vutre, jer ipak je tegla velika i lako vidljiva oku. U tom slucaju koristite mastu, razmisljajte poput roditelja, sakrijte na mjesta na kojima oni nikad nebi trazili. I ja sam takav ! Ja kad kod sebe imam, krijem na mjestu na kojem niko nikad nebi trazio, a to je signalizacijska baklja. Tu mi stanu rizle, flopovi, upaljac i 10-ak grama. Takodjer ne lose mjesto je i vasa CD/DVD kolekcija. Ako u sobi imate dosta CD-ova koji se nalaze u svojim kutijama (one debele, za DVD-ove), u njih mozete stavit koji gram. Ako, i samo ako nemate brace i sestri te su vam roditelji malo zaostali za tehnologijom.
 

Gedža

Aktivan Član
Ma brate ovde kod mene ni asulnu uniformu nemaju, ali imam malog brata od strica i jos neku decurliju a oni mogu da budu nezgodni, jos pogotovu keva koja zna svaki kutak kuce i zavlaci nos svugde. Nije neki baksuz i mislim da zna sto ja povremeno zapalim, ali kada bi nasla odmah bi obavestila caleta a on je nepredvidiv, mozda zapali i kaze nema veze, a mozda mi da otpusnu listu. Jedino bezbedno mesto je moja soba jer je u haosu, ali bas tu pustaju decu da se igraju. Klasicna prica jednog studenta.
Jednom mi je keva nasla punu kesu baruta i odmah kod caleta, a on ce na to: "Pa mozda mu dala devojka."
 

peskafondo_420

Aktivan Član
06.02.2012
58
4
0
39
A jeste kad pomislili stavit pod njihov madrac? Meni je najbolja buksa pod madracima,2 dana pod jednim, 2 dana pod drugim, mislim tko vise gleda pod madrac?
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
Greenpower1 je pokazao najbolju stvar, ta tegla košta 20-30 kn, odlično dihta a unutra vam stane 50g friškog bud-a, a kako stoji i sliježe se, nakon cure-a od 20 dana može još 30g stati unutra, a nisu loše ni tegle od kiselog povća, 2500 ml, unutra ide 90g friškog, i 140g cure-anog...
 
29.01.2012
4
1
3
34
E ovako ljudi..fora je ta da sam prije par dana kupio sebi kolicinu od nekih 3-4 grama,naislo mi jako povoljno... Problem je sto to planiram ostaviti do nove godine...
Planiram to staviti u staklenu teglu i zatvoriti to dobro...
Da li ce to moci stajati tako bez nekih posljedica po Nju ? Da li ce imalo utjecati na kvalitet trave..pozitivno ili negativno ? Posto kvaliteta nije bas neka bog zna sta...

izvinite jos jednom iscitao sam temu detaljno ali mi opet neke stvari nisu jasne a nebi da rizikujem...
Unaprijed hvala na pomoci
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Cestitke kad ce ti to potrajat do NG

A inace moze staklenka, po mom misljenju i najbolji izbor (uz one vakum posude sto je SID gore postavio sliku)
 
22.08.2015
12
40
13
43
Imam jedno pitanje. Mozeli se marihuana cuvati pod zemljom u staklenkama koje su stavljene u sić a sić je napunjen stiroporom,zacepljen poklopcem i zamotan u kesu?
 
19.07.2017
34
82
18
42
dugogodisnji sam i strastveni pusac zize,odkako sam stariji ne da mi se zaj... s ubadanjima pa si uzemem neku "vecu" kolicinu i da sam miran mjesec-dva,
e sada primjetio sam ili to samo moja luda glava brije,da ziza nakon nekog vremena gubi na kvaliteti sto se vise susi,ne bude onako
fino masna ,ne kristali se smola pod svjetlom i nema onaj fini intezivni miris.

1.da li ja brijem da gubi na kvaliteti stajanjem?
znaci pricamo o periodu od recimo par mjeseci,da li je bolje uzimat stalno frisko,ili uskladistit kolicinu i mir.

2.kako i cuate budove?
ja recimo uzmem za par pljugi si odvojim za pusit a ostalo,dobro.dobro,16 puta umotam u onu foliju za zamatanje,postiskam ju sto jace
i u hermeticki zatvorenu teglicu.
jer sam negdj procitao da sto duze stoji to bolje i da jos treba provjetravat teglicu i NE stiskat,a ja bas imam suprotno iskustvo.volio
bih cuti vasa rjesenja

Prvo ako je gudra dobro osusena i sazrijela a period traje....sto znaci da su ove sto mi kupimo na ulici vjerovatno nisu dobro obradjene jer ako ostavlja masno na rukama sto vecina smatra uuuuu kako je dobra, nije sazirjela. Dolazimo do toga: da bi gudra bila dobra mora se osusiti jer ako je vlaznu zatvoris i ne zracis bar dva put dnevno nahvatat ce se plijesan a onda mozes sve baciti.
Najbolji nacin kada je potpuno suha i zrela je staklena tegla i zatvoriti kao zimnica sa vrecicom ispod poklopca i u zamrzivac.
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Prvo ako je gudra dobro osusena i sazrijela a period traje....sto znaci da su ove sto mi kupimo na ulici vjerovatno nisu dobro obradjene jer ako ostavlja masno na rukama sto vecina smatra uuuuu kako je dobra, nije sazirjela. Dolazimo do toga: da bi gudra bila dobra mora se osusiti jer ako je vlaznu zatvoris i ne zracis bar dva put dnevno nahvatat ce se plijesan a onda mozes sve baciti.
Najbolji nacin kada je potpuno suha i zrela je staklena tegla i zatvoriti kao zimnica sa vrecicom ispod poklopca i u zamrzivac.
Nemoj svetu biljku da nazivas ,,gudrom,, molim te kao brata, uvredjen sam u ime canabisa, velika je razlika izmedju te sto ti kazes ,,gudre,, i biljke koja leci, samo toliko, hvala. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Radnaskella
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.