"skladistenje" budova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Prvo ako je gudra dobro osusena i sazrijela a period traje....sto znaci da su ove sto mi kupimo na ulici vjerovatno nisu dobro obradjene jer ako ostavlja masno na rukama sto vecina smatra uuuuu kako je dobra, nije sazirjela. Dolazimo do toga: da bi gudra bila dobra mora se osusiti jer ako je vlaznu zatvoris i ne zracis bar dva put dnevno nahvatat ce se plijesan a onda mozes sve baciti.
Najbolji nacin kada je potpuno suha i zrela je staklena tegla i zatvoriti kao zimnica sa vrecicom ispod poklopca i u zamrzivac.
e nek si mu odgovorio, brate pet godina je proslo :lol:
 
19.07.2017
34
82
18
41
Nemoj svetu biljku da nazivas ,,gudrom,, molim te kao brata, uvredjen sam u ime canabisa, velika je razlika izmedju te sto ti kazes ,,gudre,, i biljke koja leci, samo toliko, hvala. :)
Nemoj se vrijedjati ja to od milja:)
Imam ja jos imena nije bed
I btv nema nikakve razlike izmedju gudre vutre marice marihuane itd sve je to ista divna biljka!
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Ima brate moj, nemoj sto zameriti ali ima.. Vutrica, marica,ganjica itd je sasvim ok, ali gudra (droga) satrovacki ne pripada canabisu, ipak je to sveta biljka, nemoj sta zameriti ali ne volim da je zovu tako, nije gudra, gudra je spid, extasy, heroin, kokain itd, a ovo je sveta biljka, svako dobro i dosta sa spamom, popizdece admini! :banana_rasta::ajnstajn:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BA-KA-LU-LA

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
To je tvoje pravo ali ako želiš demistificirat "negativnu" propagandu onda ipak je bolje zvati nekim drugim imenom jer pod riječ "droga" smatra se nešto što ipak ima puno gore štetne posljedice. Pogotovo gdje se nalaze ljubitelji kanabisa ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Radnaskella
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.