Skunk#1-250W HPS by GreenRyder

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....ima i puno boljih gnojiva uz Hesija a jos k tome i organski sto Hesi nije.......samo sto trenutno nisam u financiskoj situaciji da npr. uzmem paletu Advanced Nutrients ili BioBizza......
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
17. dan na 12/12

.....inace nemam naviku svakih par dana update-at dnevnik al ova genetika od skunka nije normalna......biljke su mi se od zadnjeg update-a (prije 4 dana) poduplale......

.....vec me lagano frka sa visinom, prosli update visina biljaka je bila izmedu 20-25cm a danas najvisa ima 47cm a najniza 44 cm......visine za biljke imam nekih 100-110cm a one su vec na pola......

....a sad i pitanje......na svakoj biljci imam min 4 vrhica koji bi mogli napredovat al ne napreduju zbog svog tog lisca i manjka svjetlosti.......posto mi biljke djeluju prezdravo zao mi je rezat bilo koji list a opet ako napravim malo prostora za svjetlost dobit cu jos 20-tak vrhica koji nisu za bacit......ajmo savjet, sta da napravim? da ostavim tak ili da skinem koji list pa da svjetlost dopre i do tih hedica........

.....evo slika da vidite kak to izgleda....


 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Brale biljke su super baš zdrave koliko vidim...
Šteta je kidat listove bar ako ima neki drugi način da se dopre do dojnjih grana..
Vidim da si sa prostorom tanak u širinu kao u visinu..
Ali evo predlog pa neznam šta ćeš ti uradit:
Ako možeš malo ih podveži vrhove i po sredini neki lagani LST da bude manji stres.
Pa kroz tjedan formiranja takvig ako je moguće onda vidi jesi li postigao bar pola željenog..
Ali nemoj se brinut što baš ne prodire toliko svjetlo do dojnjih tih grana neće one ostat gladne ako je potentna biljka i zavisno od genetike kakv urod daje općenito...

Eto valjda vrjedi koja rječ iz ovog...

Sretno brale...!!!!!!!!!

:icon_question::icon_question::icon_question:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....upitnice hvala na savjetu al LST ovaj put nije u igri.....ovaj grow sam odlucio odradit bez treninga jer do sada jos tak nisam sadio pa da vidim i taj nacin growanja.....

....ideja je bila od starta na 12/12 al posto sam vec neke biljke sadio od starta na 12/12 vidi se da im uzasno fali svjetla dok ne porastu malo a i kad se ide na 12/12 biljke pokazuju spol izmedu 25-30 dana.....rekao sam sebi pa stavi ih u vege 2 tjedna i onda na 12/12 i tak je i bilo i biljke su mi spol pokazale nakon 28 dana (isto kao da sam isao na 12/12) al su puno vece nego da sam isao od pocetka na 12/12.....

....ma budem to veliko lisce nekak savio, gurnuo negdje dole da vrhici dobiju svjetlosti a da lisce i dalje ostane na biljci.....
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Ima li šanse da malo pitare nekako nakosiš u neku stranu možda bezbolnije pa nek se prilagođavaju same prema tom...

Eto vidiš kako je ljepo radit na 12/12 iz starta ja sam totalni ljubitelj tog sistema..
Pa sad i ja imam čudan pogled prema svojim biljkama ali sam se spasio sa vertikalom...
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Evo ako može pomoći - ja sam imala sličan problem sa svojim curama, riješila sam ga tako da sam jedno vrijeme te velike fan listove, koji su zaklanjali ostatak vrhova, jednostavno skupila u hrpu i zahaklala ih sa alu žicom (može se upotrijebiti bilo šta) tako sam držala jedno 15 dana dok ostatak biljke nije bio dovoljno jak da sam ih mogla odstraniti...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: upitnik???

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....Minka odlicna ideja i Hvala ti na njoj.......listove sam jos jucer privezao za glavnu stabljiku i odmah je izaslo 7 novih vrhova, bas me zanima kako ce to izgledat za par dana.......

You must spread some Reputation around before giving it to Minka-pinka again.
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
35
Kad ste vec kod fan listova, znaci i ja ih opusteno mogu cupati napolje? Inace u 26tom danu cvetanja sam isto skunk #1
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....vimpla vidis da ih ja nisam rezao/odstranjivao nego samo zavezao da ne zaklanja svjetlost manjim vrhovima......napravit ce sve prije nego odrezem list....

huana.meri-tnx:)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ja u 3-4 tjednu cvjetanja skidam fan listove koji su već polako žuti. U biti, imate u galeriji moj big bang pa bacite oko ;) Lolipopanje majka! Maknem sve što izgleda da neće puno dat, a previše će uzet-rezultat je ogromna glavna kola i porilićno velike na granama ;)

Edit:

U vegetaciji bez rezanja!!! ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GreenRyder

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......slazem se zlo.....ovakav nacin uzgoja mi je i bio u planu......glavi top i par hedica sa strane i to je to.......

....samo sto sam ja na 20-om danu 12/12 i nemam jos zutih i nepravilnih listova da ih skidam a i to lisce za koje sam pitao su zdravi fan listovi 2 internode ispod glavnog vrha tako da sam njih samo malo savio i privezao za glavnu stabljiku da i oni manji vrhovi dobiju svjetla, ona 2-3 po biljci......

....jedino lisce koje slikam su veliki fan listovi pri samom dnu koji su u mraku, malo zuti i pomalo retardirani.....

....a za kojih 10-ak dana cu poskidat sve one male vrhice pri dnu koji kako kaze zlo malo daju a puno uzimaju.....
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
35
Ok ljudi hvala na savetu, inace ja sam u 30tom danu cvetanja i ima ih dole dosta zutih listova, msm sami po zute one male samo pipnem oni otpadnu a te velike fan listove moram ja otkinuti. Naravno ne kidam sve, samo one trulekse za koje mislim da nemaju sta da traze tu :) A jel moze neko da mi objasni cemu sluze ti takozvani "FAN" listovi?
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....pozz ljudi......
wave.gif
evo da se i ja malo javim.......

31. dan na 12/12, 46. ukupno

..... problema zasad nema.......jucer su dobile neki ajmo rec polu flush, svaku biljku isprao sa 5l vode.......

......danas skinuti klonovi, vidjet cemo dal ce se primit......rezao sam one donje grane pa ajd da probam i sa klonovima bolje nego da bacim te grane......

....to bi zasad bilo to, nek se cure suncaju jos kojih 25 dana......



 

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
prvi gIas da netko skida kIonove u cvjetanju, misIim da od toga ništa, aIi zašto ne pokušati ako se radi o granama koje bi svakako bacio, biIjke ti izgIedaju super, aIi misIim da će im ipak trebati maIo više od 25 dana, iako sensei kaže da ima jako kratko cvjetanje. kako god paIac gore i rep + od mene
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
weed_lover je napisao(la):
prvi gIas da netko skida kIonove u cvjetanju, misIim da od toga ništa

Isto sam napravo što i GreenRyder :)
Skinuo sam 6 komada u 3-4 tj cvjetanja (kad sam "lolipopo" big bang) i primilo se 5 ;) Ide to bez problema :)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
@weed_lover-u par navrata tu na forumu sam procitao da ljudi skinu klonove u cvjetanju i prime se klonovi, cak i oni skinuti u dubljem cvjetanju, evo kako i zlo kaze ide to pa da probamo:).....a za period cvjetanja cemo jos vidjet ja se nadam da ce bit krace jer je iz tog razloga i uzet al tu je mikroskop pa cu po trihonima vidjet kad je spremna za harvest......bez brige necu ju skinut prije vremena:)........

@zlo-kolko im je vremena trebalo da se prime s obzirom da su skinuti u cvjetanju?......
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
e ne sjećam se sad...al dosta dugo je trajalo. Koristio sam plantelin prah za ukorjenjivanje i zemlju kao medij, međutim, kako je bilo samo za probu, nisam baš pazio nešto previše na uvjete nit sam mjerio vrijeme koje je bilo potrebno da se prime. Računaj da će sigurno proći naj manje 2 tjedna dok krenu rasti ... moji na žalost nisu poživjeli, jer za indor nisam više imao uvjete, a vani ne sadim jer mi je pre riskantno, tako da sam ih bacio na kraju :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.