Skunk #1, 2X150W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Strava.. Super... Jedva čekam da vidim šta će od toga ispast.
Off: ja sam od svog boxa odustao.. Imam neš drugo u planu! ;)
 

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
..........šta je to germinacija..........koliko si to platio skupa s poštarinom.......???
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
:icon_smile:

Mislim da se piše GERMINATION ...

P.S.
Brišem ovaj off kad počne grow, do tada se zabavljajte. :thumb:
 
25.01.2007
44
22
0
Bas me zanima kako ce ovo ispasti! Sve lijepo dokumentiraj :icon_lol: Nisam nikada cuo za te breedere i sumnjiva mi je to deklaracija da Skunk#1 ima 15% THCa.. To je neki novi Skunk#1 onda :)
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
zleeqovski je napisao(la):
Bas me zanima kako ce ovo ispasti! Sve lijepo dokumentiraj :icon_lol: Nisam nikada cuo za te breedere i sumnjiva mi je to deklaracija da Skunk#1 ima 15% THCa.. To je neki novi Skunk#1 onda :)

Možda sam trebao napisati Skunk No.1, umjesto Skunk#1 ...

U orginalu je naručen Dutch Passion Skunk#1 (THC = 8.1%, CBD 0.1%), frend koji je to kupovao zgrabio je prvo na čemu je pisalo SKUNK i poslao. Nisam imao srca srati mu na telefon da je kupio krivo ...

I meni je bio čudan podatak 15% THC, isto piše na ovoj stranici http://www.williamswonder.com/seedsman-seeds.html ... vjerovatno marketinški trik ?

P.S.
Ne stoji ti ovaj bahato/podrugljivi stil pisanja.
 
25.01.2007
44
22
0
Ali zaista nisam htio ispasti bahat/podrugljiv (!?). Napisao sam da me zanima kako ce ovo ispasti jer je prosli grow bio vrlo dobar za sjeme nepoznate kvalitete a sada radis sa kvalitetnijom genetikom. Uz to, nisam cuo za Seedsman i da im ne vjerujem tih 15% THC-a. Cisto sam to rekao da nebi slucajno ispalo slabije pa da ti imas krivi orjentir za jacinu. Pa ako bi ti bilo slabo, da ne mislis da je problem sa tvojom tolerancijom.. Jer 15% je dosta jako. Mada te postotke uzmi "rekla-kazala" :) Eto..izgleda da je bio nesporazum.

Kako bilo, ocekuje te fina Skunk genetika (po onome sto pise na tom linku).

thumbs up!

p.s. ako te zanima skunk, mozda bi trebao probati i sensi skunk#1. meni je taj bio najbolji jer me podsjetio na "skunk" kojeg sam pusio u pocetcima (izgled, okus i miris..mmmm nostalgija) i vise nikada nije bilo takvog skunka kod nas :)
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Na kojoj visini od vrha ovih lipotica su ti montirane lampe? Neznam jeli 50 cm preblizu za tolko male biljčice.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Hasan bin Sabah je napisao(la):
Na kojoj visini od vrha ovih lipotica su ti montirane lampe? Neznam jeli 50 cm preblizu za tolko male biljčice.

Sad su točno 50 cm od biljki. Ma nije preblizu, a i puše između biljki i lampe.

Držao sam ih i na 20cm prošli grow pa nisu zagorile. :sun2:
 
09.03.2007
10
0
0
46
Postavih pitanje u privatnoj poruci, ne bi bilo loshe da odgovor dobijem i u ovoj temi.

:signs054:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.