Skunk #1 400W HPS prvi grow by Smokey

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Mislim da to jos nije gotovo.
Toliko si stresa naneo biljkli da jedno dve nedelje nemozes racunati da je bila u cvetanju.

Na tvom mestu sigurno bih jos ostavio.

Sretno dalje
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
e to se zove iscrpni report.
hvala Smokey...
a sto se 45-55 dana cvjetanja tiche...tj. tvojih 70-tak ... zar nisi i sam rekao da si ih shokirao u par navrata u vrijeme cvatnje te da su potom-kao rezultat stresa, stagnirale u rastu&razvoju+shto mislish da si ih mozhda nedovoljno hranio..vjerojatno se odgovor krije u tome svemu pomalo.
btw.koliko odraslih imas pod tih 400W?(citala sam od pochetka ali....malo mi je nejasno na kraju)
 

SmokeyThePot

Aktivan Član
18.01.2008
140
35
0
50
Ma da jasno mi je ... Dede mi je potvrdio sumlju da jedno 2,3 tjedna nisu niti bile u cvjetanju !...
Da bas to u svemu pomalo , malo sam se zabrinuo da ne preskocim vrijeme za harwest sa predugim cvjetanjem !.. Ali i trichomi su svi skoro prozirni i mljecni tako da nema frke ... čak i na ove 2 najmanje koje nisu toliko stagnirale bas i nema smeđih trihoma , više su onako cloudy ( neki cloudy izgledaju i mrvicu crvenkasti ) , mlječni i prozirni !..

Odraslih imam 5 Skunkova koji su stavljeni na klijanje od 1.4 ( bilo ih je 8 -3 muška ) i imam jednu domačicu koja je ubačena 3 dana prije početka cvjetanja kao seedling !...
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Kad gledas trihome zaviri malo dublje u biljku...vanjska povrsine je samo 30ak% biljke...:vb_wave:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.