Skunk#1 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
hehe i treba da se napusavam..zasluzio sam..danas sam skinuo domaje i sad su u teglama ima oko 200gr suhog nije ni domaja losa daleko bolja od sranja sto se prodaje...sutra cu da skinem i ove dvije skunk sto se suse pa i njih u tegle a ove dvije u box-u cu da ostavim jos neko vrijeme..nikako da ih slikam...al hocu obecavam pa cu okaciti neke fotke..i da zavrsimo s ovim dnevnikom...hehe bilo je i vrijeme...pozz
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
BraVo stari ,nego sta.Nema veceg gusta nego pusit svoje i imat bez da razbijaš glavu.
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
hvala za +rep...imam nekih problema moram hitno da se selim iz stana pa mislim da necu moci odraditi kvalitetne slike za kraj,dvije skunk su jos na susenju mislio sam ih danas skinuti ostale su u teglama.domaja se nije najbolje osusila jos je malo vlazna tesko se pusi al cu i to skontati,skanka je bilo oko 250g sve ukupno i domaje preko 200g...mislim da je to extra za prvi grow i hps 400w...vidit cu da bacim bilo kakve slike....skunk ima lijep ukus ne dere grlo ima jak rad i kad se pusi osjeti se na ganju a ne na sijeno..jedna domaja nema neki miris a ni ukus rad je slabiji od skanka al nije los sta se prodaje ovo je daleko bolje,druga domaja ima intezivni miris i ukus ima lijep rad ne grebe grlo vuce pomalo na skunk...slike cim budem mogao jer sam u guzvi...eto tako pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SuperAngel

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
i da dok sam se sjetio da pitam,,koja je najbolja temeratura .za curing.jer moram da selim pa neznam koliko je pametno da tegle budu napolju jer je hladno..dok se ne skontam nebi da nosim toliku vuju kuci..pa ako neko zna...hvala
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Ja bas i ne znam sto se tice toga koja je temperatura potrebna ali....
Ako je jos vlazno kao sto kazes i ako zatvoris u teglu i ako(heheh) ti je na spoljnoj temperaturi moze doci do budjanja jer vlaga nece moci da isparava iz njih,mislim da je najbolja sobna temperatura negde oko 20-tak stepeni gore dole nije bitno,ako je pretoplo susice se brze ako je hladno previse nece se ni susiti veoma sporo i kao sto rekoh moze da se ubudja ;)
Ako neko zna tacan ogovor sacekaj ja nisam bas siguran u to sto pricam ali posto vidim da niko ne odgovara ajde malo ja da ispadem glup :D
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Ako je sve ovako kako kažeš....Svaka čast brale to je super berba.
Lako ćeš za te ukuse koja je kakva kad one dođu sebi kroz mjesec dobrog sušenja hhehehe....
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
pozz ekipa samo da se javim da sam ziv..hehe nikako da odradim zadnje slikanje pa da zavrsim dnevnik samo da kazem da skunk ima lijep miris i ukus posle nekoliko dana curinga imam osjecaj kao da ima i jaci rad al opet nisam siguran,slike cim prije obecavam...eto tako pa uzivajte
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
i ja imam osjecaj kao da je jaca posle curinga znaci bio sam upravu..nisam mogao da postam slike bio sam u frci rodjendan ovaj onaj preselio iz stana gdje mi je bio sajt sad pauza 15-20 dana pa opet ponovo.hehe navukao sam se na uzgajanje osjecaj je fantastican kad znas da pusis nesto sto si sam napravio mislim da cu nastaviti da growam do smrti ili dok me ne zatvore,sad imam novo iskustvo i daleeeeko vise znanja nego prije pocetka ovog growa,sad cu malo da skupim nesto love i ulozim u kvalitetniju opremu,djubriva mozda jos jedan hps i u nove pobjede,hvala HZ i svim ostalim sto su mi pomogli...a slike sutra..hehe pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CaNnDza

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
E da SRETAN TI RODJENDAN :p znao sam jos davno,rekao si sam da ti je u janurau ali tacno kada nisam znao heheh...mislim da je prosao ali nema veze red je da se cestita ;)
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
hehe hvala cole nemogu da vjerujem da si se sjetio imas dobru memoriju..evo kao sto sam i obecao slike suhe marihuane,ovo sto je upresovano sto izgleda kao lopta je domaja ima oko 80-90gr to je sve sto mi je ostalo ostalo sam podijelio ljudima da puse netreba mi imam dovoljno ovo ostalo je skunk bilo je jos vise nas 10 se napusavamo svaki dan a i prije je se kidalo nisam imao sta pusiti jednoj sam cijeli vrh bio odsjekao jbg recesija..hehe..prezadovoljan sam radom nas 4 ispusili gram u roku par sati nastala opsta zbrka..a ja imam toga jos brdo..


 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
ako te zanima kako izgleda u prirodnoj velicini i okruzenju vrati par stranica dnevnika unazad..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.