Skunk#1 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
danas sam isao da ih zalijem i mogu rec da su vidno napredovale u zadnjih par dana nisam slikao jbg nisam mogao al uskoro,a neznam sta je taj slavol nisam cuo za to,pa ako moze neko da objasni,
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37




evo sad situacije imam jos slika al me kom.zeza pa mi se neda borit,danas sam ih prvi put nahranio sa pola propisane doze s floravit za listanje,slike su lose jer je bio mrak kad sam slikao u mraku,vidi se i flasa za co2 i mogu vam rec kako sam ubacio tu flasu da rastu kao lude izgleda da je ipak to bilo problem mislim da biljke postaju sire nego duze i imaju lijepu boju i jedna sto sam je sprzio s lampom se vraca u zivot zaostaje al je tu,danas su dobile hranu pa cemo da vidimo kako ce napredovat,max tem.26 min 22c,ph zemlje je ispod 7 ph vode 6.5,zadovoljan sam sa napretkom zadnjih 7 dana....ako ima neko neki prijedlog sta uraditi samo naprijed,tu sam...peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
hehe ne mozes djubrenjem ubrzati proces rasta,samo mozes usporiti.Nemoj ih djubriti 20-tak dana i jace,videces samo ce odjenom da krenu da bujaju,samo polako hehe :)
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
sad sam ih prvi put nahranio sa manje od pola propisane doze i one su stare 20-tak dana pa mislim da im nece smetat mozda cu ih nahranit jos jednom prije nego ih stavim na cvjetanje a mozda i ne zavisi kako mi budu napredovale sledecih 7 dana,mislio sam ih drzat jos jedno 10 dana u veg.pa na cvjetanje sve zavisi kako budu napredovale za sad sam zadovoljan mozda na kraju bude nesto da se ispusi,heheh
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Bice bice fino si box odradio jedino ako te nesto ne zaj..e :) pusti slobodno duze da budu u vege jos su pod MH malo je 30 ja sam se zeznuo trebao sam vise,bice ti samim tim veci i deblji vrhovi.
Samo pici kako ti mislis da treba ako se nesto zezne znaces za sl put tako se jedino uci,i sto uspes da shvatis sa foruma
p0z
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
mislio sam i ja malo duze da ih ostavim al visina boxa je 170cm pa da nece prerast za skunk ne vjerujem jer raste max 120cm jedino domacica al onda cu uradit lst,nadam se da me nece niss shebat nedam se za sve postoji rjesenje,samo da budu ok dok ne odu na cvjetanje a onda je lakse kad ojacaju,napravit cu update za koji dan s upaljenim svjetlom,
ps:cannabiscole pratim tvoj dnevnik lijepo napreduje,pozoves me na dim,heheh
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
evo novi update:




evo sad to izgleda ovako vidi se napredak u zadnjih 10 dana od kako sam ubacio co2 u box,sad znam da je to bio problem sto su slabo napredovale jer mi je najveca temp.bila 27c a co2 obogacivanje pocinje kad su tem.27c pa vise mozda nisam u pravu al moje biljke mi tako kazu.lijepo izgledaju imaju lijepu boju i pocinju pustati svoj miris mogu samo zamislit kako ce se osjetit kad budu cvjetale,za sad sam zadovoljan vidit cemo kako ce sve zavrsit,saksije sam napunio do kraja zemljom jer je jak vent.pa ih je lomio zbog toga izgledaju malo nize,toliko od mene do novog update ako ima neko pitanja il odgovore tu sam......
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
ukrao sam iz glave sve sam bio ok uradio al su mi slabo napredovale i kontam da nije co2 neko mi je rekao da se to radi samo u cvjetanju al ja sam opet poslusao svoj instikt,flasa je tu tacno 7 dana i vidi se velika razlika mozete pogledat na predhodnoj stranici kako su izgledale prije 10 i 7 dana i sve ce vam bit jasno,nemam mjerac da izmjerim ppm pa neznam koliko co2 ima u zraku al je ideja odlicna svima ovo preporucujem necete se pokajat,a to u flasi je voda kvasac secer soda i bikarbona i ubacio sam malo hljeba da produzim fermentaciju
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
jos samo da napomen za one koji ovo rade prvi put da flasa mora bit otvorena da nebi explodirala pod pritiskom to se meni desilo,ako explodira u boxu jos ako su svjetla upaljena ode sijalica u p.... materinu a mozda dodje i do pozara,pa oprezno
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
mjesecar je napisao(la):
jos samo da napomen za one koji ovo rade prvi put da flasa mora bit otvorena da nebi explodirala pod pritiskom to se meni desilo,ako explodira u boxu jos ako su svjetla upaljena ode sijalica u p.... materinu a mozda dodje i do pozara,pa oprezno

hahha kako mislis da eksplodira pa nije to dinamit nego secer ne lupetaj nema sanse da pukne samo pazljivo kad ih otvaras i to je to nego nisi znao da malo veca doza co2 moze da ti osteti biljke na spavanju???

mani se corava posla......:eek:hno:
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
heheh hoces da se kladimo da ce explodirat eto uradi sve kako treba promuckaj flasu i zatvori ostavi je tako neko vrijeme pa ces vidit,to se meni desilo sreca flasa nije bila u boxu zbog toga ti nelupetaj ovo je provjereno,a nece co2 nastetit biljkama kad spavaju a svakako nije dobro da ima vise co2 nego sto je potrebno ako neko ima mjerac moze sve da drzi pod kontrolom,treba da bude oko 1500ppm u boxu i svako bi trebao da izracuna volumen prostorije za uzgajanje,i treba imat potrebnu ventilaciju za co2 jer je co2 tezi od zraka pa ako nema vent.plin nece ni doc do biljki,ja netnam koliko ima co2 kod mene u boxu a full odradjuje posao,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.