Skunk #1 automatic, 250W MH/HPS by 21 gram

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

21 gram

Aktivan Član
08.04.2008
146
666
93
In the magic forest
Da, da... definitivno se ispostavilo da nisu izmutirani listovi u pitanju! :( E sad, kako je seme žalfije dospelo umesto onih semenki do mene, to ću istražiti od sutra kad se na kratko vratim u civilizaciju, pa se budem video sa drugarom... nisam hteo to telefonom...

Palo mi je na pamet da ukoliko je u pitanju Salvia D. da se samo prebacim na onaj drugi forum, pa da isteram do kraja, što da ne...:D Nisam probao, al' kad je već tu... :) Međutim, čitam da je klijavost iz semena izuzetno mala, tako da čisto sumnjam da neko prodaje njeno seme, pa da se greškom pomešalo sa ovim... Pre će biti da je neki indijanski šop u pitanju, mada sam ta "original pakovanja" video svojim očima, a imam i fotku koju mi je poslao odande, ali koju sad ne mogu da iskopam na kompu...

Šta god bilo, nebitno je sad, jer definitivno ostajem bez indoora za prolećnu sezonu. Kadulju još nisam bacio dok joj ne utvrdim poreklo. :) Malo sam joj prilagodio uslove u boksu, pa nek' raste...

Dobra stvar je da sam na terenu našao mnogo dobar sajt za outdoor (svaki dan sam napolju i vucaram se kilometrima kroz razne vukojebine), pa ću razmisliti i o tome... Ali u svakom slučaju ništa još 2-3 meseca, ne trebaju mi u oktobru neke dvometraške mrcine. Problem je i to što nemam vremena ni za šta, pa ni da se malo prihvatim proučavanja outdoor gajenja.

Hvala svima na brzim odgovorima, ja bih verovatno još sedam dana guglao "strange cannabis leaves" i sl. i čudio se što sporo napreduje! :lol:
Možete fotku ove moje mučenice prebaciti u neku prikladnu temu, neću se ljutiti.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.