Skunk#1 & Blueberry

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.11.2011
5
2
3
33
Pozdrav!
evo da vam predstavim svoje dvije ljepotice a usput i pitam koje pitanje.
prvo neke informacije.- biljke su taman usle u osmi tjedan cvjetanja, rastu pod HPS 250w + 2 philips 23w (827),rezim svjetla 12/12, imaju kompletan Hesi tretman.
zanima me kolko od prilike bi im jos trebalo da izguraju do kraja? kad da ih krenem ispirat?
evo slicica
BLUEBERRY (dutch passion)





SKUNK#1 (sensi)


 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Ljepo je ovo doguralo mada neznam koliko imaš iskustva...
Neznam koliko si tjedana odlučio držat i kakvo je komletno stanje sa biljkama..
Ovako na oči bi rekao da ima tu još bar 2/3 tjedna ako kažeš da je 8 tjedan 12/12...
To ćeš sam odlučit kad ćeš je skinut...
Ali ovako što se tiče ispiranja...
Ako si odlučio skinut biljku za nekih 10 Dana dan gore/dole... Onda ljepo namiriš vode 3 x više nego je količina pitara tj.zemlje. Tu količinu vode potroši na biljku dok ona neizbaci sav višak kroz rupe na dnu pitara... Znači neka sva količina vode prođe kroz zemlju u kojoj je biljka... Kad se dobro iscjedi stavi tanjurić pod pitar i vrati nazad u BOX...
Tako vrjedi za obadve biljke.. 3x više vode nego je količina zemlje u pitaru... FLUSH-anje....
Vidit ćeš kroz par dana da će se sva zemlja skoro posušit i nezalivaj više nakon FLUSH-a... Kad se osuši zemlja pusti biljku neka see pati još koji dan u režimu 12/12 tako sa suhom zemljom i onda je vadi iz BOX-a i ostavi u neku mračnu totlano prostoriju ili BOX bar još 24-48h tek je onda osjeci sa osnovnog debla od biljke i okreni naopako isto tako u tu mračnu prstoriju BOX 24h...
To bi bila procedura na koju ja radim već godinama... Onda ljepo sortiram grane sa Hedovima i ostavim da se suši bar 7-10 dana zavisno od uvjeta Temp...
Tek tad trimujem listove sve sa Hedova i sortiram Hedove i čistim... Ostavim još koji dan da se suhne za svaki slučaj nikad nemože bit presuha...
Eto nadam se da nisam zakomliciro i da je jasno kako ide...

Pozzz i sretno... !!!!!!

:icon_question::icon_question::icon_question:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
za BLUEBERRY se savetuje cvetanje u intervalu 59~63, max 66 dana, a za SKUNK#1 54~58 do max 70 dana, naravno ako mozes pogledaj pod lupom kad budes odlucivao o danu D ;) ... a za ispiranje je pisao kolega
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cbr954
09.11.2011
5
2
3
33
Ovo mi je drugi grow, samo sto se do neki dan nisam registrirao na forumu, ali vec dobro vrijeme sam redovni gost :))
Evo do danas biljke mi se drze odlicno, zdrave su, pa se nadam da ce tako bit i jos ova 2 tj.
Upitnice hvala na savjetu, drzat cu se tvojih uputstava.
prvi grow nisam koristio nikakvu prihranu, pa sam samo htio utvdit prije nego ista napravim.
eto ljudi ako ima kakvih pitanja u vezi growa pitajte..
hvala na lajkovima :))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.