Skunk #1 & Cream Caramel

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.02.2016
18
5
3
31
ovako,prije mozda i vise od mjesec dana zasadio sam 2 biljke.jedna je sensi seeds skunk 1 ,a druga je cream caramel .nisam siguran od kojeg proizvodaca jer je bila na poklon.na cream caramelu su pocele bijele dlacice rasti(obje su u rezimu 18/6 trenutno još),da li to znaci da je autoflower ili je to normalno da izraste? cream caramel je visine na najvisoj grani oko 24 cm ,dok je skunk 1 visine oko 13-14 (!!!???) vise puta sam odrezzao listove (2-3 puta) na obje koji su zaklanjali svijetlost ostalim mladim listovima i granama i pokusao dobiti razgranatu biljku.da li sam mozda pogrijesio kod skunka 1 jer zbilja jako zaostaje sad vec duplo od caramela...citao sam na stranici od sensi seedsa da ljudima naraste 60cm u mjesec dana,mozda nisam trebao rezati onaj glavni vrh da razgranam? gnojivo koje koristim za rast je hesi tnt complexe i listovi izgledaju zdravo i nikakvih problema nema s tim..
molim vas neke savjete ,jer uskoro bi prebacio caramel na cvjetanje (ako nije auto) a posto imam 1 box skunk je premali pa mozda nista od njega ...? hvala unaprijed i lp

evo slike
slika.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
na cream caramelu su pocele bijele dlacice rasti(obje su u rezimu 18/6 trenutno još),da li to znaci da je autoflower ili je to normalno da izraste?
Ovo je glupost, to sto je biljka auto samo znaci da nije fotoperiodna odnosno da svetlosni rezim nece odrediti kada ce cvetati a dlacice sa tim nemaju nikakve veze. Jos i dobro izgledaju kako sam ocekivao, pa tako su male jer si ih previse sekao, sad nemoj nista vise seci i pusti ih malo pa da vidimo gde ce dogurati. :)
 
05.02.2016
18
5
3
31
ma prvi grow je ovo,nikad prije nisam nista radio takvog,tako da je i ovo neka vrsta postignuca:p
a sto se tice rezanja htio sam se malo igrati da vidim kako raste dok formiram grm i tako to...a problem mi je sto listovi narastu veliki pa zaklanjaju svijetlost granama koje su skroz dolje i novim listovima pa tesko da ce napredovati kolko sam shvatio...
al hvala na savjetu svakako,budem pustio sad da raste svojim tokom pa kako bilo...
 

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Pa nije to bonsai, poenta je da dobijes nesto cvetova :D Pusti je sad malo da poraste, taj efekat si mogao postici i lst-om, da rastezes biljku tako da sve bude izlozeno ali otom potom pusti je sad malo da raste mucenica :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
cream caramel je od sweet seeds i postoji u obe varijante, ako nije pisalo auto onda nije automatik.
 
Poslednja izmena:
05.02.2016
18
5
3
31
haha a znam ali u nekom trenutku ucinilo mi se ko dobra zamisao da ju pretvorim u grm,ipak na grmu se ocekuje vise plodova:p dada,ostavljam sad maru da odmara i raste:)

power znam,ali dok sam naručio ovo je došlo kao poklon pa nije pisalo da li je auto....
 
Poslednja izmena od urednika: