Skunk#1 (klon) - lst - HPS 150 W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Brutala minka :), rep +

You must spread some Reputation around before giving it to Minka-pinka again. ....
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....odlicne su cure minka, ne sumnjam da ce bit masnih prstiju uskoro, a u najbolje vrijeme si im ubacija jos jednu lampu, sad ima da se hedovi utrostruce......nego daj mi reci do kad rastu na 12/12, oko kojeg dana prestaju rast i pocinju ozbiljno pumpat hedove......

.....btw rep+.....
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
joj Ivče malo me sad muči memorija, one svoje zadnje nisam izmjerila na kraju koliko su bile visoke, cvjetale su točno 2 mjeseca, pa valjda su prestale rasti zadnjih 3 tjedna, mada sam i zadnjih 3-4 dana vidjela da još malo rastu u visinu, ali čisti cvijet. Vidim da i ti sad radiš Skunk bez treninga pa računaj da će otići preko 100 cm na kraju
Pozdrav i hvala
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48


Kratki update:

40 dan cvjetanja
Mislim da postoje razlike između originala i klonova, ovdje se vidi iz priloženog. Mislim da su ove manje, a možda je to i rezultat lst-a, pa se samo moram strpiti do kraja. Nemam iskustva s lst-om pa ću morati čekati. Navikla sam na jedan veliki debeli vrh dok je ovdje drukčija stvar. Mada imaju još dobra tri tjedna, možda ih ostavim i malo duže. Vrhovi su puni i tvrdi, masni i ne mogu reći da smrdi nego ima onaj slatkasti skunkasti miris. Ne znam da li i druge biljke imaju ovakav miris (samo sam skunk uzgajala indoor).

Jedna mi je od početka svjetlijih listova i oduvijek malo višlja, dok ova druga ima tamno zelene listove, niža je, ali je nekako nabijenija i mislim da bi ona na kraju mogla biti i bolja. Vidjet ćemo.

Evo toliko za sada

Pozdrav svima :vb_wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
valjda kad ih gledam svaki dan izgledaju mi uvijek isto pa reko da ne trpam bez veze, ali hvala u svakom slučaju
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....kakvi kifovi......a joooj.......:clap::respect:

....da moji budu za tjedan dana upola od ovog nitko sretniji od mene.......jedva cekam da osjetim taj miris koji opisujes.....zvuci primamljivo......
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48


Pozdrav ekipa, long time no see...

Evo sitno brojimo, po papirima bi trebala cvjetati još pet dana, ali sam odlučila pustiti ih još barem deset. Za jedno 2-3 dana će dobiti flush i onda samo vodica.

Ne mogu nikako odrediti količinu, ali čini mi se da ću dobiti možda čak i manje nego prvi put, nekako su mi vrhovi mali, zato sam i odlučila malo produžiti cvjetanje.

Živi bili pa vidili...

Pusa svima i do skora...:vb_wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
09.09.2010
25
2
3
41
Ako su to mali vrhovi, ja sam vlaški pop!:)
Ja se samo nadam da če moje biti i pola tako dobre.
Svaka čast!
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Evo jedan mali vrhić je fasovo. Vidi se da su već skoro sve pistile smeđe, ali trihomi su još bistri. Danas su dobile flush i sad jedno tjedan dana vodice i medice...



Pusa svima :vb_wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Ma zanima me ako bi porezala ove velike vrhove, a manje ostavila još koji dan kakva je procedura sa mrakom. Uglavnom prije rezanja išle bi 48 sati u mrak, a šta onda da opet palim lampu ili da ove odrežem bez mraka?
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Evo ga stigao je i taj dan. :prof10:

Žetva je bila večeras i mogu reći da sam prezadovoljna dobivenim. Dobra hrpa, nisam vagala, vagat ću kad se osuši.




Nisam rezala velike vrhove i puštala manje da dorastu, htjela sam da sve bude kak treba. Ostavila sam ih u mraku skoro 3 dana i bile su više nego spremne za branje.

Evo toliko za sada, javim se skoro...

Pusa svima :vb_wave:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.