Skunk#1 (klon) - lst - HPS 150 W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Dragi moji,
kao što sam najavila u nastanku je novi grow. Razlog zašto sam otvorila novi dnevnik je taj što za ovaj grow planiram pojačati rasvjetu i lst.
Radi se o dva klona koja sam skinula sa svojih aktualnih curica dok su bile u fazi vegetacije. Jednostavno sam ih odrezala, stavila u vodu i čekala da puste korijenje.
Ovaj put sam koristila Composanu (tek toliko da vidim razliku od Teramagme), još uvijek su u manjim teglama mada imam spremne velike.
Trenutno se nalaze u mom malom boxu pod Cfl lampama (7 kom. po 25W, sve 6400 K) i tamo su sada 3 tjedna, reguliran Ph, još ih nisam gnojila.

Ovo je bitno kod ovih biljaka, kad sam ih stavila u zemlju bile su u većem boxu pod Hps-icom na 12/12 režimu jedno tjedan dana i onda su počele puštati pistile, onda sam ih stavila u ovaj drugi box pod cfl-ke na 18/6 režim i otada su tako, rastu i dalje puštaju pistile.

Ali dešava se nešto čudno, kako raste tako svi gornji fan listovi imaju po jedno do tri "pera", one lijepo napreduju, zdrave su i zadovoljne, ali čude me ti listovi, to još nisam vidjela nikad u životu, kao da su "retardirani" :icon_lol:.

Evo par slikica:

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Evo toliko za sada, zanima me vaše mišljenje
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
zasto se i gras sa svetlom to nerazumem?
ides 18/6 vegetaciju i 12/12 cvetanje i kraj
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
možda je htjela da vidi spol ako nisu fem sjemenke skunka No1...pretpostavljam...
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
ZOKI je napisao(la):
zasto se i gras sa svetlom to nerazumem?
ides 18/6 vegetaciju i 12/12 cvetanje i kraj

ma nije mi bila ideja igrat se sa svjetlom, nisam očekivala da će se to desiti (znam da su cure u pitanju), ali tako se desilo, rasformirala sam mali box, a bila malo lijena slagat ponovo pa sam ih zato stavila u veći box u kojem cvjetaju druge biljke

ne znam jel to može biti razlog što su malo čudne...
i da li će to izaći na dobro...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
to je razlog sto su cudne pocele su se vracati u vegetaciju
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Bit će to ok, tako izgledaju biljke koje se vračaju u vege, kako kaže Zoki.

@Mr GreenSkin
Što nije jasno kad piše klon?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
sretno minka, nece tu biti problema, samo cepaj kao do sad ;)

@greenskin, nebitno je u ovoj prici seme, ako skines klona sa zenke ne moze ispasti marsovac
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
PowerSeed je napisao(la):
sretno minka, nece tu biti problema, samo cepaj kao do sad ;)

@greenskin, nebitno je u ovoj prici seme, ako skines klona sa zenke ne moze ispasti marsovac

ups pardon...nisam procitao da su klonovi skinuti sa biljke za koju vec zna da je ženska...sorry
 
06.04.2011
35
4
0
45
Malena nista ne brini sve je ok.Samo su se malo sokirale ali oporavice se jako brzo.U veg fazi se gnoji samo 1 i to sa trecinom najvise sa polovinom propisane doze da ih ne izgoris tj pregnojis Nemoj nista da brines samo guraj do kraja.Po meni nema nista bolje od kloniranja,Sa semenom i da je fem opet moze da bude decko a ovako nemozes da promasis garant sve devojcice.Poz
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Dobro večer dragi ljudi,

kao prvo da ne mislite da se ova uobrazila, nije, malo sam uživala u plodovima svoga rada, pa znate kako to onda ide, malo sam bila lijena, ali evo me opet u akciji.

Kao drugo želim zamoliti admine i moderatore da preimenuju moju temu u nešto kao "Skunk#1 (klon) - lst - HPS 150 W.

A kao treće i najvažnije da vas upoznam sa svojom novom ekipom curica.

Dakle, klonovi Skunka, zemlja Composana, tegle nekih 15 l, ph reguliran sa limunom, svako zalijevanje je oko 6,5, temperatura u boxu 23-28 zavisi od dana do dana, vlaga sa sad već povećava pa ne moram ništa stavljati za povećanje, uvijek je negdje oko 50%-60%.... i tak...

Stavila sam ih na 12/12 15. 12. dakle evo tjedan dana, bile su u vegetaciji nekih 3 tjedna, pognojene su sad već jedanput sa Plantelom cvet.

A sad ono najbitnije - odlučila sam se okušati u lst i za sada mi izgleda OK. Prilično su grmaste.



Evo toliko za sada, puse vam šaljem :costumed-smiley-027
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
poprilično su grmaste? pa to je gusto i neprohodno ko makija...

svaka ti čast curo! rep+ do neba! klanjam ti se :D
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
lijepo za vidjeti, nema šta.. za 5, fino to tebi ide..

i da, tema ti je preimenovana na zahtjev.. :thumb:
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Sada sam skontala da mi se omakla jedna greška, naime ove moje curice su u vegetaciji od kraja listopada, a ima tri tjedna da su u ovim velikim teglama, tako da nebi bilo zabune.

Isprika svima još jednom



Hvala SiD
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
SiD je napisao(la):
lijepo za vidjeti, nema šta.. za 5, fino to tebi ide..

i da, tema ti je preimenovana na zahtjev.. :thumb:

:banana:imaš njen glas:banana:
Borba je razumijemo:vb_wave:
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Ako si onoliko vadila bez treninga, ovo ce biti show program....svaka čast na čistom setupu

repić
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.