Skunk #1, Pineaple Chunk i Tutankammon - medi.grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.08.2017
29
70
13
69
Sto manje zalivaj sad su pred kraj mislim da previse zalivas i da je pretoplo zato ti se suse krajevi listica. I jos 3 nedelje najmanje je pusti da sazri jer sada izbacuje svoj najjaci i najbolji potencijal nemoj da joj to uskratis preranim branjem.Ne zuri sa branjem.Dodaj hidrogena malo slobodno pri svakom zalivanju ali samo 5-6 kapi na 2 litra vode.I nikako ne skidaj lisce inace ti dzabe sav trud ako joj to uradis sada.
ne treba ni predugo čekati jer predugim cvjetanjem opada THC u biljci. Šta će mi hidrogen?
Ubrat ću kad mi bude 2/3 smeđih dlačica i neću pogriješit.

Skunk jel?Ufff..sto ne volim takve badove...je skunk je . Od početka mi je on lošiji. Ukupno sam zadovoljan za prvi put
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
ne treba ni predugo čekati jer predugim cvjetanjem opada THC u biljc
di si to cuo? cvjetanje traje kolko traje, dok ne zavrsi. u pravilu kada su trihomi vecinom mlijecni i pocinje smedjit stabiljka trihoma, tada bi thc trebao biti na maximumu. thc se razvija kako cvjetanje zavrsava, nista ne opada.
Ubrat ću kad mi bude 2/3 smeđih dlačica i neću pogriješit.
nisu dlacice bas mjerodavne. trihomi su bitniji.

kod tebe je i dalje problem sa spiderima. nisi ih se rijesio jer ti svaki novi listic na vrhu buda odmah bude zarazen.
sad je kasno za bilo sto, trebao si ranije reagirati.... na ozbiljan nacin. tusiranje i jedna bubamara su zafrkancija...pa i cannacure.
flushaj ako si gnojio nakon zadnjeg flusha i pusti na vodi jos 10ak dana i gotovo.

prije sljedeceg growa dezinficiraj dobro box i imaj u pripremi kemiju protiv spider mites-a.
 
11.08.2017
29
70
13
69
di si to cuo? cvjetanje traje kolko traje, dok ne zavrsi. u pravilu kada su trihomi vecinom mlijecni i pocinje smedjit stabiljka trihoma, tada bi thc trebao biti na maximumu. thc se razvija kako cvjetanje zavrsava, nista ne opada.

nisu dlacice bas mjerodavne. trihomi su bitniji.

kod tebe je i dalje problem sa spiderima. nisi ih se rijesio jer ti svaki novi listic na vrhu buda odmah bude zarazen.
sad je kasno za bilo sto, trebao si ranije reagirati.... na ozbiljan nacin. tusiranje i jedna bubamara su zafrkancija...pa i cannacure.
flushaj ako si gnojio nakon zadnjeg flusha i pusti na vodi jos 10ak dana i gotovo.

prije sljedeceg growa dezinficiraj dobro box i imaj u pripremi kemiju protiv spider mites-a.

hoću. Spasio sam šta se spasit dalo

čime dezinficirat box prije nove ture?
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
@Stipe Znam da sam negdje procitao da THC opada ako se kasni sa skidanjem, sad jel istina ili nije ne mogu tvrditi....


Knowing when to harvest your buds is essential to maximizing the cannabinoid content. If you harvest too early you’ll miss out on THC, CBD and other good stuff, but if you wait too long these same molecules will start to degrade.


Evo i link:https://howtogrowmarijuana.com/harvesting-marijuana-head-body-stone/




Isprike na spamu
 
11.08.2017
29
70
13
69
Da li je bolje u prostoriji gdje su biljke umjesto saksija jednostavno stavit zemlju po podu i tako uzgajat biljke?
Molim mišljenja!!!! Hvala
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ne.
Kratko i jasno, korjen je u pitanju i njegovo razvijanje, tj njegova priroda razvijanja i širenja.
Pa koliko bi ti zemlje onda trebao navesti da daš korjenu neki optimalan volumen za razvoj ?
Sve u svemu @Stipe ti je sve rekao...
Šteta kaj nisi ranije odreagirao i informirao se, ovak ispada natezanje i spašavanje onoga kaj se da spasiti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Štaćukadjevolim

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Znam da sam negdje procitao da THC opada ako se kasni sa skidanjem
Slazem se, al on nije ni blizu te faze da bi razmisljao o tome. Jos mu ni kaliksi nisu natelki.
Ima cijela dizertacija o trihomima, bojama i kemiji.... po cervantesovoj enciklopediji. Kad glave trihoma pocnu smedjit, znaci da je pocelo propadanje.
njemu je to najmanja briga trenutno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Štaćukadjevolim

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Imas u Sparu za kupiti proizvod zove se Biokill. Bioloski razgradljiv, nema karencu a dobra stvar za ciscenje satora, boxova i prostorija za uzgoj...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Štaćukadjevolim

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Ako mislis zemlju u kojoj si uzgajao vec, to nije preporucljivo, najbolje je kupiti novu.