Skunk? Mala pomoc molim xD

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.09.2007
26
0
0
32
Dakle moje pitanje slijedi ovako:
Evo, cuo sam za skunk i da je jaci od trave i skuplji i tako dalje. Ali zainteresiralo me to da (tako sam bar cuo), da skunk se dobiva od biljke Kanabisa!!!
Kolko sam nest procuo cuo sam da se to nest od cvijetova, ili oko cvijetova ili za vrijeme cvijetanja..... evo neznam ali cuo sam da se kad se dobija trava, i skunk se moze skupit....

Sad ovako bi volio da mi kazete!
1. Da li je to istina? xD
2. Ako jest, ja sam poceo uzgajat maricu pa mi recite ako se stvarno skunk dobije iz trave, recite mi koji dio trave je skunk i kada, kako se pobere...
3. Takodjer bi volio znat otprilike kada je vrijeme da se trava ubere i susi? Koliko biljka treba bit stara, visoka... I da, da li se oni lijepi listici :)maryjane:) takodjer puse ili?

evo par pitanjca posto sam teski pocetnik u tom dijelu :)
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Da ti ja sad kazem 'Sunce ti tvoje, citaj forum imas vec na masu mjesta opisano..' ispao bi zla babaroga, ali evo danas sam dobre volje...

Strasne gluposti pitas za osobu koja vodi blog po toj temi. Dragi Emineme, samo si trebao procitati moj SIG koji vec svima pomalo ide na k***c pa i meni, ali ipak valjda barem ponekad pomogne izbjeci ovakvo pitanje, sto nazalost danas nije bio slucaj. Ali eto... Evo odgovora. Skunk nije nikakvo hokus pokus čudo... Nego jednostavno jedna od mnogobrojnih vrsta (sorti) trave. Sigurno si cuo za White Widow, Norteh Lights, Orange Bud, Haze... E pa Skunk #1 je samo jedna od njih.

Ne, listovi se ne puse. Nemaju dovoljno THC-a i neugodni su za grlo, jako iritiraju. Puse se samo cvijetovi zenske biljke (hedovi, budovi, vrhovi... neki to zovu i 'kifovi' sto je krivi naziv jer je 'kief' ime za smolu, kristale THCa koji se nalaze na cvijetovima i listovima od kojih se radi 'hasish')
Na ostatak pitanja si odgovori cistom logikom.

E da, zaboravih napisati: U masi neukih pusaca u zadnje vrijeme je svaka dobra trava skunk (makar to bila domacica neka prosjecna koja se prodaje po sočnoj cijeni od 100kuna po gramu)... Znaci sve sto su samo cvijetovi, bez lisca, granja, sjemenja... konjske balege, stidnih dlaka, starih lijekova, stakla i ostalih prekrasnih stvarcica koje se nadju u ulicnom 'ketu' (pizu, panju) trave, danasnjoj mladezi je skunk.
 
24.09.2007
6
0
0
32
Dakle ti mislis sadit vuvu a neeznas da se listovi nepuse hmmm... Cudan si mi malo da se skunk tako dobiva svi bi sadili vuvu i imali brdo para kao sto je je barinchip reko skunk ti je sorta ko grozde nemozes od lose sorte napravit dobro vino:sick:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Može ovo u bisere ?
121fs725372.gif
 
22.09.2007
26
0
0
34
zbog ovakvih ljudi je do fucking hebenog poskupljenja i doslo...
nebi dileri dizali cijenu da nema idiota koji ce im kupovat istu zizu po 5 puta vecoj cijeni.... samo ako kazu skunk umjesto trava... (a u zadnje vrijeme se pojavio i "supergrass"...)
manipulacija... trzista...

ps.
ovo sam vec toliko puta morao objasniti frendovima ni RL itd.... da mi vec stvarno ide pitanje na jetra... :icon_evil:
al nema veze...:nana:
 
10.09.2008
5
0
0
33
www.facebook.com
neznam kako i zbog čega je kod vas došlo do poskupljenja.. ali pretpostavljam da nisu naivci u pitanju.. jer je njih uvijek bilo i bit će...
jbga znanje je moć.. :lock:

poskupljenje je došlo kod nas a najvjerovatnije i kod vas zbog postroženja zakona..
veći rizik, veća lova...

ako je nekad bilo vrijeme da se krene u revoluciju i marcheve..
onda je to danas...

pozz



I'm eating popcorn...:popcorn:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Do poskupljenja je došlo jer u hr imamo blesave zakone tj. jer su donijeli nerealno stroge zakone a i bilo je jedno razdoblje kad je hrpa ljudi popadala s velikim količinama
ali primarno je zbog zakona bi ja reko