Skunk, prvi uzgoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Najprostije zabodi jedan ekser u zemlju pored biljke i za njegov vrh(kapicu) zavezi konac ciji je drugi kraj pricvrscen za vrh od biljke. Mozes i sa bilo kakvim drvcetom...
 
02.04.2011
14
0
0
32
hvala na odg. biljcice lijepo napreduju mislio sam da sam dobro presadio ali nisu htjele rasti 7-9 dana sada je puno bolje krenule su, vec imaju po 2 para listova sto je zaista super:)
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
Zašto si ih gnojio? Što im fali?

Da si čitao, znao bi da tako malim biljkama ni u ludilu ne trebaš davat gnojivo, + rastu ti vani i za sad im nikakva prihrana nije potrebna...
(već po naslovu teme sam znao da će tu bit svakakvih piz**arija...)

nevjerojatno lako se biljka može uništit, čitaj i poštedi ih patnje... ako nisi siguran(odnosno ako nisi nešta pročitao na forumu) i ideš raditi na svoju ruku, prvo 2x provjeri a onda napravi..."Prvi mi je grow" nije opravdanje da se ne pripremiš i ne odvojiš vrijeme za čitanje po forumu
 
02.04.2011
14
0
0
32
E sada ovo sve fino napreduje, malo sam zajebo u pocetku sada da pitam jeli ured pored ovog vremena i svega sto je se desavalo (mislim vrijeme je bilo katastrofa i moje pogreske uz to) mojoj biljci da bude 50 cm, isto da se zna zivim na nadmorskoj visini od 1000m pa mogu li ista ocekivati pokazale su spol 4 zenke 1 muzjak ako nista da pustim da ih oplodi posto je pokazo JAJA
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Čitajući od početka tvoj dnevnik....dosta si ubrljo:(
Ali...bitno je da su se biljke iščupale.Nisi opisao ništa ovu fazu od malih i bolesnih biljki do sad,50cm.
Ako nije već oprašio...čupaj tu biljku odmah.I da ti bude sve ostale biljke cure, imat ćeš koju sjemenku od njih za drugi puta.
Čupaj mudonju.
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Ne mogu virovat koliko ekipe samo uleti a bez da pročita dnevnike , ostale ekipe sa savjetima i pomoći na ovolikom forumu . Zar je toliko teško u pretraživać upisat pojam o kojem je problemu rijeć . Bilo koji problem je već 300 x riješen slikan objašnjen . Ne kužim što je to ???????? Lijenost , mladost ili čisto neznanje ?

Ja sam 3 tjedan riješavao problem sam i kad nisam uspio nać na forumu riješenje problema pitao sam tek onda ekipu . Tako da me je i onda bilo sram pitat za riješenje problema , jer sam smatrao da sam negdje nešto zaboravio pročitat .

Neznam što bi reka dalje a da nekog ne uvrijedim .

P.S . Ovo gore na slici nisi pregnjoio već si je onako vruču od sunca polio po listovima i spalio je . Da si je spalio gnjoivom cijelo biljka bi ti se smežurala i osušila , tako sam ja bio spalio gnjoivom svoju biljku u prvom grovu sa previše gnjoiva . Biljka se preko noći objesila a onda drugi dan potpuno osušila . Samo pazi da je zalijevaš poslije sunca nekih 4-5 sati kad se zemlja i biljka malo ohladi i nikad po lišću .