Skunk za prvi put?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.05.2013
1
0
0
Haj, imam pitanje. Nisam prije pušila travu i sad imam priliku, ali imamo skunk, a znam da je to jače, jelda? Pa me zanima jel to ok za prvi put? Kakvo uopće djelovanje ima, mislim kakva je razlika između tog i 'obične' ? Hvala
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
43
kakva obična i neobična sorta,kakvi bakrači ? skunk je strain !
i ne otvarati nove teme za ovakve stvari,zaboga...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Ne bih reko da imate ikakav skunk osim ako neko nije posijo tu vrstu brenda...
Nitko ti ne moze rec kako ce ti bit..Nemas se ceg bojat,to je sveta medicinska biljka...
Trava ce ti pruzit drukciju percepciju shvacanja stvari i svega ostalog sto te cini covjekom,a ti si ta koja luta u onom sto si si sama zamislila prilikom high iskustva.Iako vecina stariji growera i fumera puse ko konji,recimo ja znam popusit itekako mnogo,neki bi se i iznenadili,meni je to vec postalo dio zivota,ne opterecujem se s tim uopce.Nekad mi je tesko i kriza kad nemam sta zapalit ali tako je meni jer ja ne mogu bez dima,ali nece bit nikako i tako tebi,jer te je jedno sasvim odlicno iskustvo koje ce ti stosta u zivotu pruzit,a sve zavisi od tebe i okoline.
Marihuana nije nikad nikom nastetila pa tako nece ni tebi,nitko nije nikad umro od nje,ako se ispovracas to shvati kao da ti se tjelo cisti ili nisi navikla pa te opalio badtrip...
Ne sekiraj se uopce kakvu god travu zapalila bila ona najjaca ili najslabija,ona je tu za tebe ne ti za nju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sarrashakur
09.01.2015
4
4
3
41
valjevo
Ne bih reko da imate ikakav skunk osim ako neko nije posijo tu vrstu brenda...
Nitko ti ne moze rec kako ce ti bit..Nemas se ceg bojat,to je sveta medicinska biljka...
Trava ce ti pruzit drukciju percepciju shvacanja stvari i svega ostalog sto te cini covjekom,a ti si ta koja luta u onom sto si si sama zamislila prilikom high iskustva.Iako vecina stariji growera i fumera puse ko konji,recimo ja znam popusit itekako mnogo,neki bi se i iznenadili,meni je to vec postalo dio zivota,ne opterecujem se s tim uopce.Nekad mi je tesko i kriza kad nemam sta zapalit ali tako je meni jer ja ne mogu bez dima,ali nece bit nikako i tako tebi,jer te je jedno sasvim odlicno iskustvo koje ce ti stosta u zivotu pruzit,a sve zavisi od tebe i okoline.
Marihuana nije nikad nikom nastetila pa tako nece ni tebi,nitko nije nikad umro od nje,ako se ispovracas to shvati kao da ti se tjelo cisti ili nisi navikla pa te opalio badtrip...
Ne sekiraj se uopce kakvu god travu zapalila bila ona najjaca ili najslabija,ona je tu za tebe ne ti za nju.
evo ti moje iskustvo..pušio par puta travu, onako fino blaženstvo. prvi put skunk od ner burazera (provereno)..odvalilo me. znači panika..dezorijentacija, što je daleko previše je blizu, što je levo to je ispred tebe..ludaja :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Aj se ja i ti okladimo da ti nisi pušio skunk. Vama mlađima je svaki brendirani strejn skunk, a u biti nemate pojma što to zapravo je. Edukacija đeco draga :confused:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Općenito današnja omladina, pa čak i neobrazovani adolescenti prema skoro svakom hibridu kojem neznaju ime se referiraju sa ''skunk''.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
takvima mi je onda najdraže reći da,da,jebena skenjara buraz,jer dok ja njemu objasnim šta je to ganesha ili jack herer,prođe me volja za pljugom...i dosta laika u vezi vutre,za dobru vutru kaže da je white widow,jbg neko probo i donio iz Amsterdama,ekipa upamtila pa ostalo...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
2cy5zz4.gif
2n6eluo.gif

41Lsrb6HNRL._SY300_.jpg
 

Derim

Banned
Banovan
08.03.2015
8
10
3
BiH
Lave, iz tvoje upadice se može samo suditi da si malo prepotentan... Umjesto što upadaš sa ovakvim nesuvislim konstatacijama i što se gađaš "brendiranim strejnovima" i sl. izrazima iz "struke", bilo bi mnogo korisnije da si kolegi/nici dao kakvu korisnu informaciju i ukazao joj na dobrobiti koje sobom nosi dobra roba i manama one loše. Umjesto toga ti lutaš u negaciju a da pri tome uopće ne poznaješ osobu sa druge strane, i još pri tome ponižavaš... Meni je 41 godina i pušim vjerojatno još od kada si išao u vrtić, pa se ne stavljam u poziciju da ocijenjujem tvoja iskustva. Zašto bi bilo toliko nevjerovatno da je neko pušio skunk? Je li to neko sveto slovo? Ili je skunk rezervisan samo za odabrane, poput tebe?
Samo toliko lave moj.... i upamet. Poštuj mlađe kolege na forumu i educiraj ih umjesto što se svojim razmetanjem frazama pokušavaš izdići iznad njih.
Živio stari!
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: freedomonly
09.01.2015
4
4
3
41
valjevo
ljudi opušteno..(ali derim zahvaljujem) ja sam verovatno najveći laik od svih vas, nisam čak ni pušač ali potegnem za travkom..češće u poslednje vreme. izrazi kojima se ovde raspucavaju meni su nalik kao kad bi slepom čoveku objašnjavao boje..i ne znače mi mnogo. ali, peace peace..meni je svaka dobra kad me opusti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ova tema o skunku i nazivima je prožvakana uzduž i poprijeko xy puta i uz malo truda sve se da naći i sam skužiti šta je šta,jbg zato i je tu gdje je...

p.s. derime,bola,oladi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.