Skupih neke viceve

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vetrenjaca123

Degustator kanabisa
31.05.2018
267
1.233
143
Jamrock
PEcaju tri narkomana jedan na koki, drugi na spidu i treci na dopu. I upecaju oni zlatnu ribicu, kaze ona njima "Aj posto vas je trojica ispunicu vam svakom po jednu zelju da me pustite". Pita ovog na koki " Sta ces ti" ? Kaze on "brdo koke da ne mogu da posmrcem do kraja zivota". I ribica mu ispuni, ovaj ne veruje :D Pita ona ovog na spidu " Sta ces ti " ? Kaze on : " Ocu spida toliko da ne moze da stane u ovo jezero" I ribica i njemu ispuni. Dosao red na ovog na dopu, pita njega "Sta ces ti" ? Kaze njoj dopas " E imas 100 dinara" ? :D hahahahahahha
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
Pita doktor Muju:
"Dobro, Mujo, koliko vi čašica rakije dnevno popijete?"
Bolan doktore, ja sam ti alkoholičar, a ne računovođa...

Zašto svatovi trube u koloni?
Da svi vide budalu koja se ženi.

Mujo na klaviru. Dolazi mu Haso pa kaže: "Mujo, pa kako možeš da sviraš na klaviru, a juče ti Fata umrla?"
Ne brini, Haso, sviram samo na crne tipke.
 

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.436
233
Vozi Mujo kamion kroz Sloveniju. Piči on tako kad odjednom ga zaustavi policajac. Kaže policajac:

- "Drug, migalec vam ne dela!"

Izađe Mujo van i gleda okolo i čudi se. Policajac ga spopao:

- "Drug, pogledajte, migalec vam ne dela!"

Mujo gleda okolo sav u čudu. Opet će policajac:

- "Migalec vam ne dela!"

Kad Mujo odjednom:

- "Ma j… te migalec, gledam gdje mi je prikolica!!!"
 

Eustahije22

Aktivan Član
17.04.2016
100
341
63
37
Sta je Zak bio prije nego je postao pjevac?
Bina hahahah

Sidi superman na zgradi i pusi joint, pogleda dole i vidi spiderman se penje put njega, pusi on i dalje i kaze, jeee sad spiderman haha
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc and RAOZA.

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.078
163
Mujo ode u Njemačku i vrati se za godinu dana sa milijunom eura.
Pita ga Haso što je radio da je tolike pare zaradio.
- Postavio sam svuda po Njemačkoj male prijenosne zahode. Švabo plati jedan euro, gurne ga u kutiju i popiša se.
Ode sad Haso za Njemačku i za godinu se vrati sa dva milijuna eura. Pita ga Mujo kako je on zaradio duplo više od njega u godini dana.
- Usavršio sam onu tvoju napravu.
- Kako?
- Švabo plati jedan euro da ga gurne u kutiju, a dva eura ako ga želi izvući van.
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.195
258
Zamonasio se momak, nastojnik manastira ga vodi u obilazak, pokazuje sve sta treba, upucuje na vrijeme za molitvu, dnevne obaveze, kad je dorucak, rucak.., sve po pe esu.
Kad je ovaj zavrsio, upita ga mladi monah - a sta radite kad vam se digne, kako se olaksavate?
Veli mu nastojnik, nije problem nikakav, imas bure u podrumu, sa strane bureta je rupa, metnes u rupu i tuces dok se ne olaksas.
Nije proslo neko vrijeme, ode novajlija u podrum, nadje bure, turi ga u bure i izgotivi se ko nikad u zivotu.
Ode do starog monaha, pohvali mu se da je bure super stvar za olaksavanje i priupita koliko cesto se moze gotiviti nad buretom.
Starkelja rece, mozes svaki dan osim utorka.
A zasto ne mogu utorkom?
Paaaa, utorkom si ti u buretu :D