Skupih neke viceve

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.059
15.647
358
To ti je ona južnjačka spika, opuštencija, nazovi lenjost, kako ćemo lako ćemo i sve ćemo polaaaakooo, pa se taliban primio na tu spiku, kapiraš? Zato mu se ne akcija okolo, uhvatio ga" južnjački smor", eto u prevodu.. :)
ne, u stvari da :D
ali zasto bas zapadni split, to tamo u brda negde,
se napio one dalmatinske loze, kako li se vec zove, zaboravh?

Vid odgovor gore, a pitanje dole, a čudno :) kao u "Naduvanim postovima"..
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
Jack i Bob krenuli na skijanje. Vozili se nekoliko sati i uhvatila ih strašna oluja. Sklonili se na neku farmu i zamolili zgodnu gospođu koja im je otvorila vrata da kod nje prenoće.
Ma znam da je vani grozno ali nedavno sam ostala udovica pa bi ljudi mogi svašta pričati ako vam dopustim da prenoćite u kući, reče udovica.
brinite, reče Jack, mi ćemo prespavati na štaglju, a čim se vrijeme popravi, odlazimo!
Žena pristane i njih dvojica prespavaše na štaglju. Ujutro se vrijeme popravilo i oni krenuše na put. Ostatak vikenda proveli su uživajući u skijanju.
Oko devet mjeseci kasnije, Jack je iznenada dobio pismo od nekog advokata. Trebalo mu je neko vrijeme da shvati da se radi o advokatu one zgodne gospođe sa farme.
Ode on Bobu, pa ga pita:
Čuj, sjećaš se one zgodne udovice kod koje smo prespavali kad nas je na skijanju uhvatila oluja?
Da, sjećam se.
Jesi li ti možda usred noći ustao i posjetio gospođu?
Pa, jesam, reče Bob zacrvenjevši se jer ga je Jack prokužio.
Moram priznati da jesam.
I, jesi li se možda predstavio mojim imenom umjesto da joj kažeš svoje?
Bob je problijedio.
Da, jesam, sorry stari. Zašto pitaš?
Nedavno je umrla i sve mi ostavila!
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Ev' i od mene jedan onako... osrednji... Za uz kafu hehehe...


-Šefe, stigli smo na mjesto zločina...

- Kakva je situacija?

- Žena je ubila muža. 12 uboda, dvije prostrijelne rane, poluspaljen, i bačen niz stepenice.

- Bože! I šta vam je rekla kao razlog?

- Kaže da je njen muž počeo namjerno hodati po podu dok ga je brisala.

- Jeste je uhapsili?

- Nismo. Još je malo ljuta pa čekamo da se pod osuši...
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
Došao seljak sa magarcem u hotel! Alo, ja bi sobu za mene i mog magarca. Pa, nemože magarac u hotel. Ostavite ga kod ulaza. Može, uzme ključeve i ode u sobu. Vidi on tv. Nisam gledao tv 20 godina, neču ni sad. Udje u kupaonu, vidi kadu, nisam se kupao 25 godina, neču ni sad. Dodje seljo do kreveta, nisam nikada spavao na krevetu, neču ni sada.
Drugo jutro dolazi seljak na recepciju, da plati. Mrmlja recepcioner, tv 5 eura, kada 5 eura, krevet 5 eura i sama soba 5 eura, e to vam je moj čovječe, 20eura. Zbunjeno ga gleda seljak i gleda račun,:pa nisam koristio tv! Što nisi, mogo si, kaže rec. Pa nisam koristio kupatilo ni kadu! Što nisi, moga si. Gleda njega seljak i kaže:dobro, znači 20 eura sam ja tebi dužan, minus 50 eura, još ti meni dođeš 30 eura. Gleda recepcioner, pa kako? 50 eura što si mi jeb.magarca. Al, nisam kaže recepcioner! A, što nisi, moga si!
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
i tako dodu muž i zena na veceru,narucuju hranu , kad se odjednom pojavi neka žena i sjedne muzu u krilo, nesto u prošače na uho , digne se i ode.
Pita žena muža, koja ti je ta?!
On hladnokrvno odgovara Ljubavnica
žena sva ljutita kaze da trazi razvod braka,
a muž če na to
Može, samo onda nema vise skupe odjece, skupih parfema, skupih auta, skupih putovanja......
u tom trenu ulazi njihov prijatelj sa nekom ženom, i pita zena muza
A koja mu je ta?!
Kaze muz Ljubavnica
a zena ce na to, bas je siromah, nasa ljubavnica je puno ljepsa smiley9934smiley9934
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
Mujo u pustinji, kupio devu, a ova neče, da se pomakne! Dođe Mujo kod prodavača:alo, jarane ova deva neče, da mrdne, a prodavač, na jamu!
Dopelja, mujo devu iznad jame, kad joj prodavač s dve cigle, priklješti jaja, deva 100 na sat, gas! Reče, Mujo:jarane, pa kako da je stignem?
Na jamu!