Skupih neke viceve

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Otišao Suljo na pecanje na neko jezero u Americi gdje je inače pecanje zabranjeno.
Ribe kao pijeska. Začas navadio punu kantu ribe i taman je ponio, kad – rotacija.

Policajac mu kaže:
"Gospodine, ovdje je pecanje zabranjeno. Moraćete krivično odgovarati za te ribe".

Suljo: "Ovo su moje ribe".

Policajac: "Kako?"

Suljo: "Fino. Ovo su moje ribe. Ja ih svako jutro donesem ovdje na jezero, pustim ih da se malo isplivaju, poslije ih zovnem, one se fino vrate u kantu, nosim ih kući i sve tako. Hoćete li da vam pokažem?"

Policajac: "Hajde".

Suljo istrese ribe u jezero. Tajac nekoliko sekundi.

Policajac: "Hajde sad".

Suljo: "Šta?"

Policajac: "Pa zovni ih".

Suljo: "Koga?"

Policajac: "Pa ribe".

Suljo: "Koje ribe?"
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
[ 500000$ na bankovnom računu.
-Ako bude dečak - dobija fabriku i 500000$ na računu, a ako budu blizanci svaki od njih će dobiti po 300000$ na racunu i po gajbu, a ako dodje kojim slučajem do pobačaja...
U tom trenutku ćale stavlja ruku čoveku na rame i kao iz topa : - Hebaćeš je opet sine ! :D[/QUOTE]
Ovaj mi je jedan od boljih:) :clap::
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Dolazi tip kući pijan k’o letva i zavlači se kod svoje žene u krevet. Odjednom vidi nekog čoveka koji ima dugu belu haljinu.
• Ko si ti?
• Ja sam Sveti Petar.
• A, je l’ to znači da sam ja mrtav.
• Da.
• Kako tako? Nisam se pozdravio sa porodicom, sa ženom i decom. Moraš da me vratiš, i to brzo!
• Mogu da te vratim samo u obliku psa ili kokoške.
• Neka bude kokoška. Znam jednu farmu blizu našeg stana…
Sveti Petar pljesne rukama i tip odjednom vidi perje po sebi. Nailazi petao:
• Ti si nova ovde, a?
• Da. Sve je lepo ovde, ali osećam se da ću nakako da puknem.
• Nemoj mi reći da nikada nisi snela jaje? Ok, samo se opusti i pusti da sve ide svojim tokom…
Tip tako i uradi i… op! Izađe prvo jaje. On sav srećan što je osetio matiernstvo. Kad op! I drugo jaje. Tip hoće da vrišti od sreće. Taman kad je hteo da snese treće, iznenada oseti snazan udarac u potiljak i glas kako viče:
• Ustaj, ***** ti materna pijana, sereš po krevetu!
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.667
11.915
358
Socotra Island
eelslap.com
Tri ciganina na sahrani nekom prijijatelju, i komentarišu šta bi voleli da se o njima kaže na sahrani kad budu umrli.
Kaze prvi : - Ja bih voleo da na sahrani kažu kako sam bio dobar čovek, ma najbolji čovek u mahali.
Pa drugi za njim : - Ja bih voleo da kažu da sam bio najbolji muzičar ikada ovde, ma najbolji muzikant u mahali.
Na kraju pitaju ovog treceg - A šta bi ti voleo da kažu za tebe ?
- Paaaa, ja bih voleo da kažu ene ga mrda !
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Perica pobjegao iz skole i dos'o kod dede kuci. Poslije dva, tri sata deda i Perica sjede pod drvetom. Utom deda izlazi na kapiju i vidi Pericinog razrednog staresinu i kaze Perici :

-Bjezi u kucu, evo ide razredni a ti danas nisi bio u skoli.
Perica :
-Sto ja, bjezi ti.
Deda :
-A sto ja?
Perica :
-Pa ja sam rek'o da si ti umro!
 

P0lj0privrednik

Aktivan Član
26.02.2019
37
226
33
56
ly3ojmiz.jpg