Skupih neke viceve

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Sjeo starac i ceka bus. Usput cita novine . Zasvrbi ga oko, prstom prema oku ali kako je nosio naocale ,umjesto oka pocoha staklo .
Cura pored njega pocne se hihotat :
-Deda, malo smo rasejani,jel da ?
Ljut,podigne pogled prema njoj:
-Cuj mlada damo. Kad tebe u javnosti zasvrbi pizda ! Jel ju cohas poskrivecki preko hlaca ili skines hlace i gace pa .....;)
 

Zlochika

Aktivan Član
26.08.2016
309
796
93
Ajd i ja jedan da "posadim"

Sela familija cigana da ruča...
Ciga pogleda cigančetu u ruke pa mu kaže: "Što bre ne opereš ruke pre jela... sto puta sam ti reko... vidi bre samo to blato ispod noktiju"
A ciganče, gleda u nokte, čudi se... pa pita... "Tata... a otkud u DUPE blato...?"
 
Poslednja izmena:

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ne znam je li ovaj bio...

Našla se dva čobana sa svojim stadima ovaca na istom pašnjaku, krenulo upoznavanje, priča i posle nekog vremena pita jedan drugog:
- Reci mi, čobani smo, jesi li ikad trtio ovcu?
- Ma daj, šta me to pitaš, koji ti je!
- Ma jesi sigurno, evo ja jesam, što da se lažemo.
- Pa dobro, jesam i ja...
- A kako ti to radiš? Ja joj vežem zadnje noge da se ne rita i onda je opalim od pozadi!
- Ja je okrenem na leđa...
- A što na leđa?!
- Pa tako možemo da se ljubimo...
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Moguće da sam ovaj vic već postavio ali nisam siguran, sad ga ispričah kolegi na poslu, dobar je...

Razgovaraju Mujo i Haso.
- Mujo, jesi li ikad rek'o nešto a da ne misliš tako kako si rek'o?
- Kako to?
- Pa evo, neki dan ja na autobuskoj, kupujem kartu i umesto da kažem dajte mi kartu za Sarajevo ja kažem dajte mi sartu za karajevo ...
- A to, pa jeste, neki dan sedim sa Fatom, pijemo kafu, i umesto da kažem dodaj mi šećer ja kažem mrš u pičku materinu život si mi upropastila...