Skupih neke viceve

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.995
34.361
2.598
a jel normalno da mala od 5 godina ostane trudna ?! i kolko kosta abortus?
Pita mali prvacic ivo na salteru u ginekoloskoj ambulanti..
Svi se nasmiju i teta za salterom kaze....pa nije normalno jer nije moguce ,a abortus puno kosta !

Ma lova nije problem ..prodo sam sve igracke
al mamu joj hebem
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
Tarzan celog života živi u džungli i nema pojma o seksu.
Džejn je odlučila da mu održi par sati seksualnog vaspitanja i sve simbolički objasni kao malom detetu:
- Tarzane, to što imaš obešeno između nogu je tvoja krpica,
a ovo što ja imam između nogu je mašina za pranje veša…
Dakle, ti moraš tu svoju krpicu prati u mojoj mašini...
.
Sledećih pet noći Tarzan je prao svoju krpicu bez prestanka.
Kada je, sva iscrpljena uspela da dođe do daha, Džejn mu kaže:
- Tarzane, slušaj me… Pranje te tvoje krpice ne sme biti tako često, jer će se mašina pokvariti.
Najbolje da je pereš svaka 3-4 dana.
Tarzan je posluša i idućih mesec dana je nije ni pipnuo.
Džejn uhvati nervoza i jednog dana ga upita:
- Tarzane, šta ti je? Zašto već mesec dana nisi oprao svoju krpicu u mojoj mašini?
Tarzan joj, sav srećan odgovori:
- AAAAAA........TARZAN NAUČIO PRATI NA RUKE!
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Japanci napravili robota za seks. Za prvo testiranje na Balkanu prijavile se Milojka, Štefica i Fata.
Nakon sat probe izađe Štefica napolje iz sobe i kaže:

- Kaj mali dela! Ja si ga bum čim prije nabavila!

Nakon jednog sata probe izlazi i Milojka:

- E bre ljudi, ovo čudo radi super!

Uđe Fata i nema je pa je nema. Nakon 4 sata izleće robot iz sobe a Fata trči za njim i viče:

- Vrat'se pi*da ti materina! A za bježanje imaš baterije!!!
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
Ne mogu vjerovati da je Dzejn toliko maloumna! Divljaku odraslom u dzungli, zivotinje ga othranile, svijece nije vidio.., za komparaciju navoditi ves masinu!?
Znaciiiiii, grozim se
Djejn nije odrasla u djungli, pa vjerojatno nezna šta bi drugo rekla. A i to je vic, a vicevi nekada nisu po P. S u.
Inače jedan od boljih viceva, zadnje vrijeme.
P. S. Šta stvarno misliš, da Ivica od 5 godina, tambura mamu od njegove prijateljice?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
Došao mujo iz njemačke sa novim Mercedesom! Ide provozat Hasu, kad Haso upit, bolan Mujo šta ovaj križ na haubi radi. Mujo, pošto pojma nema, šta je to, kaže:to ti je ko snajper, naciljaš i bum.
Voze se oni, prodju prvog pješaka, drugog, trečeg, kad odjednom Haso otvori vrata, pokupi pješaka, te se dalje nastavi vozit. Upita Mujo, Haso pa što si to učinio? Jbm tebe i tvoj snajper, da nisam otvorio vrata i četvrti bi ti pobjegao¡

92'Rat bjesni, Mujo i Haso pos teškom paljbom! Odjednom mujo, omiriši svoj prst, te uzdahne, o Fatooo. Nakon sat vremena, opet Mujo, omiriši prst, pa Fatooo. Gleda ga Haso i misli si, koji je njemu k. Uputa on Muju, bolan Mujo, šta mirišeš taj prst? Kaže Mujo, prije fronta, tutnem prst Fati u čuču, pa je se prisjetim u najgorim trenutcima.
Odoše na vikend, cijela bojna, te po povratku Mujo i Haso opet u isti rov. Padaju granate, meci lete, kad odjednom Haso, ošnjofa cijelu ruku od ramena do prstiju i uzdahne o Radmillaaa!
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Сјај and .i.

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
Žaj Houdek više nije zvijezda! Smršavio je, sad je planet!

Došla 3 Unproforca u Sarajevo i odmah na prostitutke. Proveli oni s njima 2 tjedna, drmali se, cugali i sl.
Po odlasku, odprate prostitutke Unproforce do vlaka! Vlak krene, a oni krz prozor mašu, smiju se i viču:ha ha dolari falsifikate!!
A nato le prostituka:ha ha sida orđinale!