Skupih neke viceve

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Odlucila Princeza da se uda ali samo za onog koji moze 30 puta uzastopce "ono" inace ode glava.
Prijavi se Nijemac...
Odradi 10 puta i nemoze vise - ode glava.
Prijavi se Italijan...
Odradi 20 puta i nemoze vise - ode glava.
Prijavi se Bosanac...
Kako koji put odradi zabiljezi kredom recku na zidu.
29. recka po redu, kad ce ti Princeza...
- "28."
Bosanac odgovara:
- "29."
Princeza opet:
- "28."
Bosanac ljutito izbrisa sve recke sa zida:
- "E, sad idemo ispocetka..."
 

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.436
233
Pera zove nekog na telefon:
Alo jel to vidoviti Mile?
Jeste, a ko je to?
Auu crni Mile, pa lose smo poceli....


Sretnu se tri rode, pa prva upita drugu:
• Gde letiš danas?
Odgovara druga:
• Danas ću usrećiti jedan par koji već dvanaest godina pokušavaju dobiti dete, i evo, nosim im jednog dečaka! A ti?
• Ja letim kod jedne žene koja već ima dva sina, a silno je želela ćerku, pa joj nosim ovu malu devojčicu.
Zatim upitaju treću:
• A ti, koga ćeš danas obradovati?
• Ja? Pa, idem u samostan kod časnih sestara, ne nosim im ništa ali ih isprepadam na smrt!
 
Poslednja izmena:

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Dolazi inspektor u selo, po dojavi da je neko na njivi posadio marihuanu i na cesti sretne seljaka. Uredno se predstavi i priupita ga cija je njiva preko puta i da bi je malo obisao. Seljak mu rece da obilazi kud hoce, samo da na susjednu njivu nikako ne bi trebao ici.
Inspektor izvadi znacku, gurnu seljaku pod nos i veli - Ja sam inspektor i idem kud ja hocu!
I tako, ode na njivu, za koju mu seljak rece da ne bi smio ici i cim je nogom krocio zatrci se razjaren bik na njega. Inspektor se dade u bjeg i vristi - Upomooooc! - a seljak mu dovikuje - Znackaaa! Pokazi mu znackuuuuu!
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Koja je razlika izmedju kamena i bebe...?


-Kamen ne mos' da je*es


Edit: Izvinjavam se ako ovim vicom krsim neka pravila ili ako je vec bio.. ::umirem::

Izvinjavaš se ako ovim "vicom" kršiš neka pravila ?! I još smajli... Koja crna pravila, čoveče idi leči se, ovo je bolesno... Uh, nemam snage ni da komentarišem ovo, strašno!!!!
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
nije bas vic ali moze da podje i ovde

Menadžer pred penzijom, svetski poznat, jednog je dana smislio odličan plan. Nazvao je sina telefonom i rekao mu:
“Sine, završavaš fakultet, ostao ti je samo diplomski. Vreme je da te oženim i nađem ti posao!”
Sin se malo usprotivio za ženidbu. “Pa tek sam završio školovanje! Posao, OK!”
“Ali čekaj, kaže mu otac. Da ti pokažem sliku djevojke!” Na slici, lepa devojka i velika jahta u pozadini.
Kaže mu sin: “Tata, ma daj, pa ja se hoću oženiti iz ljubavi..kakva jahta!”
“Ma čekaj, nisam ti rekao najvažnije. Ona je ćerka Billa Gatesa, najbogatijeg čoveka na svetu!”
Sin razmisli 5 sekundi, pa mu reče uz osmeh: “E, ako je tako, može! Pristajem!!!”
Otac uzima telefon i zove Billa: “Znaš, Bill, imam sina, lep k’o lutka! I jako mu se dopada tvoja kćerka.”
Bill mu odgovara: “Villi, cenim te jako, ali sad si pretjerao! Moja ćerka nije ni videla tvog sina, pa nismo u 18-om veku!”
Menadžer će na to: “Polako, nisam ti rekao najvažnije. Mali je sad diplomirao i već je zamenik predsednika Svetske banke!!!”
“Stvarno!?” odgovori mu Bill, “Ako je tako, računaj da je dogovoreno.”
Menadžer uzima telefon i zove svog dobrog prijatelja, predsednika Svetske banke i kaže mu:
“Prijatelju, mali mi je diplomirao i treba mu posao, pa sam mislio da ga zaposliš, da ti bude zamenik.”
Ha, ha, ha, nasmeje se predsednik. “Znaš da smo prijatelji, ali stvarno si poludeo! Pa na to mesto pucaju najbolji svetski ekonomisti! Ne kažem da je mali loš, ali to je veliki zalogaj za njega!”
Polako, kaže mu menadžer. “Nisam ti rekao najbitnije, mali je zet Billa Gatesa!!!”
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Dolazi carinik kući sa posla i zatekne svoju ženu znojnu i golu na krevetu.
"Odmah mi reci gde je i ko je. Ubit ću vas oboje!"
"Sama sam u kući nema nikoga."
Krene on pretraživat po kući. Pogleda u kupatilo, kuhinju, pogleda ispod kreveta, otvara ormar, kad tamo golišavi mladić mu pruža 100 eura. Uzme carinik 100 eura i kaže:
"Stvarno nema nikoga."



Perica: "Mama, hoćemo li u zoološkom vidjeti i rodu?"
Mama: "Naravno, Perice."
Periсa: "Super! Baš me zanima hoće li me prepoznati!"


Perica se vraća iz škole i u autobusu pjeva!
"Da je moj tata bio konj ja bih bio malo ždrijebe."
Vozač autobusa se malo iznervirao.
Perica nastavlja:
"Da je moja mama kobila ja bih bio malo ždrijebe."
Vozač autobusa će na to:
"Da ti je mama ku*va, a tata pede* šta bi ti bio?
"Ja bi bio vozač autobusa!"
smiley9934
 
Poslednja izmena: