Skupih neke viceve

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Došao Mujo na pregled, doktor gleda nalaze i kaže mu:
"Mujo, za tebe više nema alkohola, nema junetine, nema janjetine, nema pive, nema gaziranog..."
Ustade Mujo, zgrabi nalaze doktoru iz ruke i krene prema vratima.
Iznenađen doktor ga pita:
"Gdje idete?"

"Doći ću kad ne budeš tako nadrkan!"


Otišao lik kod psihijatra:
"Doktore, svake noći sanjam vjeverice kako igraju nogomet.
"Aha, dobro, ništa ne brinite, prepisat ću vam odlične lijekove."
"Hvala doktore, samo počet ću ih piti tek od sutra."
"Što tek sutra?
Noćas je finale!"


Dva policajca patroliraju sa vučjakom kroz grad. Jedan stalno nešto gleda vučjaku u stražnjicu.
Pita ga kolega:
"Šta si se zagledo psu u gu*icu?"

"Ma, maloprije je prošao jedan klinac i kaže..."Vidi psa sa dva šupka".

 
Poslednja izmena:

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Čovjek i žena spavaju. Usred noći odjednom se začuje neka buka spolja. Žena sva zbunjena i preplašena počne da viče:
-Jao, to mora da je moj muž!
Čovjek na to iskoči iz kreveta i onako bunovan, i ko' od majke rođen, pobježe kroz prozor.
Nakon nekoliko minuta vraća se on, sav izgreban, penje se u spavaću sobu i viče na ženu:
-Objasni mi šta ti znači ono ''to je moj muž'', pa ja sam ti muž!
A žena će na to:
-Prvo ti meni da objasniš što si bježao?!
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
- Stvarno si visoka samo 155 cm? Morao bih da cucim dok pricam sa tobom, jos ako mnogo meljes odose krsta.
- Fore za muvanje su ti kilave! Ne znam kod koliko njih si uspio, al' kod mene nemas nikakve sanse! Ajd' sad lagano setaj, imam pametnija posla!
- Alo breee! Sta si digla nos! Nemoj da ti dodjem kuci i dignem sve stvari na frizider!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
nije vic al ne znam de da ga metnem :D

Bil Gejts, prerusen, dolazi u jednu njujorsku banku i zatrazi od sluzbenika 2.000 dolara na pozajmicu, uz objasnjenje da ide u Evropu poslovno na dvije nedjelje. Sluzbenik odgovori da ce im za to trebati nekakva garancija, a Gejts izvadi kljuceve svog novog " rojs - rojsa" parkiranog na ulici ispred banke.
Nakon provjere banka se slozi da uzme auto kao garanciju za pozajmljenu sumu.
Potom sluzbeni vozac odveze auto u obezbijedjeno podzemno parkiraliste. Kasnije su se zaposleni slatko smijali na racun tipa koji je svoj 250,000 vrijedni "rols" zalozio za bijednih 2,000 dolara.
Dvije nedjelje kasnije, Gejts se vrati, vrati novac i bez pogovora plati kamatu od 20 dolara.
Sluzbenik mu se tada obrati:
- " Gospodine, izuzetno smo zadovoljni sto smo poslovali s vama, ali smo malo zbunjeni. Dok ste bili odsutni, saznali smo da ste vi licno Bil Gejts, najbogatiji covjek u Americi. Najvise nas zbunjuje zasto ste se uopste mucili sa pozajmljivanjem tako male sume"?
A Bil Gejts mirno odgovori:
- " A gdje bi drugo u Njujorku mogao da ostavim svoj auto na dvije nedjelje za samo 20 dolara"?
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Mujo i Haso lete avionom za Zimbabve. Prije slijetanja sa razglasa se začuje obavještenje:
"Opominjemo putnike da se čuvaju pri kontaktu sa stanovništvom, jer 60% boluje od tuberkuloze, a 40% od AIDS-a".
Mujo:
-Šta kaže ova bolan?
Haso:
-Kaže da smijemo yebat' samo one što kašlju...
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Seta sredovjecna zena psa parkom i strefi je infarkt.
U hitnoj borba, el sokovi, adrenalin, sestre dovikuju, doktor brise znoj sa cela i potom muk. Ukaza joj se bljestava svjetlost, a u bljestavilu starac sa dugom bijelom bradom, najslicniji djeda mrazu, u drustvu nesto mladjeg starca, sa nesto kracom bradom, takodje bijelom. Nesto se dosaptavaju, kad joj pridje nesto mladji starac i rece joj da su, ipak, odlucili vratiti je nazad.
Ova sva zbunjena skonta da je na onom svijetu i stidljivo priupita, koliko ce jos ziviti, nakon sto se vrati?
Utom se u razgovor upetlja i stariji i rece joj da se nista ne brine, te da ce dobaciti bar jos pola vijeka.
Zena sva sretna, nakon sto je vaskrsla, odluci promijeniti zivot. Nece vise da rmbaci i da ne nalazi vremena za sebe i svoje uzitke, pa se podvrgne svim mogucim plasticnim operacijama, liposukcijama, pedikirima, manikirima..sredi se tip top. Rasprodala svu imovinu, a ustedjevinu odluci potrositi na egzoticna putovanja.
Prva lokacija Australija, duga pjescana plaza, pijesak sitan, more toplo, prozirno plave boje.., pliva ona tako i razmislja sta je sve propustila prethodnih godina, kad se iz dubine zaleti ajkula, raskomada je u froncle, pojede prirodne materijale, a ugradjenu plastiku ispljune.
Opet ista scenografija sa bljestavilom i cikicam.
Pridje onom starijem, klimnu glavom na njega i ljutito zapita - Pa sta ovo bi? Jel ovo jos barem pola vijeka zivota?
Ovaj se zagleda, zamisli, lupi dlanom o staro izborano celo i viknu - Uuuuuu, jbt, pa nisam te pozn'o!