Skupih neke viceve

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Sjede Mujo i Haso ispred prodavnice, i piju pivo...
U jednom trenutku, kaže Mujo:
-Jao Haso, napio sam se toliko da sve vidim duplo.

U tom trenutku, Haso vadi 100 evra, i kaže:

-Dobro si me podsjetio, evo da ti vratim onih 200 evra što sam ti ost'o dužan...
 
05.02.2021
25
115
28
52
Isus traži svoga oca te nakon dugih godina potrage stiže u mjestašce sa nekoliko potleušica. Na seoskom putu nailazi na dječaćića koji je zaokuplen popravkom svoje trokolice,pa ga upita zna li njegovog oca. To je starac duge sijede brade i duge kose, kaže Isus dječaku. Dječak mu odgovara; Pa baš čovijek takvog opisa živi ovdje tri kuće dalje. Već godinama traži svoga sina. Isus dolazi do vrata i otvara ih, te ugleda sijedog starca duge brade kako rezbari grančicu. OĆE! Uzvikne ushićeno Isus. PINOKIO!!! Uzvikne starac ugledavši Isusa.
 
Poslednja izmena:
05.02.2021
25
115
28
52
Tri beduina jašu pustinjom na svojim devama. Odjednom započela pješčana oluja. Sjašu, povežu deve, dignu šator i zavuku se unutra. Pješčana oluja bijesni cijeli dan, a oni unutra igraju belu. Navečer nešto struže i grebe po šatoru. Pogledaju oni što je to, a ono vani ispred šatora leži dehidrirani , iscrpljeni čovjek, pa ih bočnim glasom pita: imate li tinte? Nemamo, odgovore beduini. Ovaj se okrene i otpuže u pješčanu oluju. Naredna tri dana oluja i dalje bijesni, a beduini u šatoru igraju belu. Uveće, trećega dana opet nešto struže po šatoru. Pogledaju oni van, a kad ono isti onaj lik, samo sada još u gorem stanju. Izgrižen i krvave od napada divljih životinja gurne ruku u džep, izvadi iz njega bočicu i proži je prema beduinima. Evo vam tinte, kaže.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Nakon nekog festivala u Krapini..zaustave panduri Štefa na prvom krizanju...
Bute duvali dregera gospon !!
Napuše on 2.30
Pogleć kaj tu piše!!!.
Pokaze mu šokirani pandur,a štef ce na to..Isusek ,pa kaj je vec pol tri ?!
 
Poslednja izmena: