Skype dzaba 30 dana zvati...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Ne znam jeste li vi dobili od Skype-a, ali ja sam dobio da SVI oni koji koriste Skype mogu da jos jeftinije kao zovu zemlje koje su prosle na SP 2010. Eh, sad daju 30 dana dzaba, ali mozes samo jednu drzavu koristiti (tih 30 dana)...
Npr: Pretplatis se za "Serbia", i samo tih 30 dana dzaba (Land lines (fixni) & mobile (mobilne) mozete zvati) Pogledajte na njihovoj stranici...

Uzivajte u razgovorima :)

EDIT: Evo trazim mail, gdje je link taj, nikako da ga nadjem....
Ovako pogledam nema nista, a fino je bilo dase izabere zemlja (ne moze dvije) i da kad izaberes kao pretplatis se 30 dana dzaba pozivi prema toj zemlji (samo one koje su na SP 2010)
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ako netko ima problem sa Skypom u smislu da nemože dodati novi kontakt (ne ućitava se kućica) ili ne ućitava home page+ Skype 5.5 ne radi otvrar se index,riješenje je sljedeće: unistal update za Internet Explorer 9 oćistiti histori preuzeti zadnju skype verziju po završetku toga restart komp.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ko želi pobrisat Skype History...znaci ostat ce samo kontakti...svi razgovori ode u nepovrat...

Skype sign in....Skype-Privacy-Keep History for...(tu je mogucnost postavke da history uopce ne pamti ili da ga automatski pocisti nakon nekog vremena)....Clear History
 

Gedža

Aktivan Član
Jel zna neko sta da mu radim kad mi ovo izbaci. Brisao sam i instalirao ponovo 50 puta i nece.

capture20121113225052.jpg