Slaba klijavost ili nikakva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.02.2021
6
4
3
31
15.02.2021 sam ubacio u vodu 42 sjemenke koje sam dobio na poklon nikad prije nisam sadio posle par sati sam stavio u vatu vlaznu i pokrijo i tako je stajalo 4-5 dana i nije bilo nikakvih znakova pa sam sve ubacio u zemlju i od svega toga mi je niklo 3 koje jako sporo rastu dali je to jer su sjemena stara ili im nesto hvali i postoji li neki nacin da saznam koja je vrsta biljke IMG_20210303_132532.jpg IMG_20210303_132524_1.jpg IMG_20210303_132509.jpg IMG_20210303_141347.jpg
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.506
258
Staro sjeme ima slabu klijavost, pitanje je kakvo je opce sjeme.
Iz vutre kako je najvjerovatnije ovo skupljeno svasta moze bit.
Mozda extra biljka, a mozda beskrajna muka.
Zato se preporuca kupit sjeme provjerene kvalitete, ili razvit svoje vlastito.

A vrstu bilje mozes prepoznat tek u cvatu i to samo odprilike koji je soj. Indica ili sativa, ili cak ruderalis ako sam procvjeta bez utjecaja svijetla. ukratko nemozes znat sto si posadio osim kao sto sam ti rekao vec. Dok kupis znas sto imas.

Ali za pocetak ako te zanima uzgoj kanabisa i sve sto isti nosi, procitaj pravilnik. link dolje.
Pravilnik | Vutra Organizacija - Marihuana Društvo
 
27.02.2021
6
4
3
31
Staro sjeme ima slabu klijavost, pitanje je kakvo je opce sjeme.
Iz vutre kako je najvjerovatnije ovo skupljeno svasta moze bit.
Mozda extra biljka, a mozda beskrajna muka.
Zato se preporuca kupit sjeme provjerene kvalitete, ili razvit svoje vlastito.

A vrstu bilje mozes prepoznat tek u cvatu i to samo odprilike koji je soj. Indica ili sativa, ili cak ruderalis ako sam procvjeta bez utjecaja svijetla. ukratko nemozes znat sto si posadio osim kao sto sam ti rekao vec. Dok kupis znas sto imas.

Ali za pocetak ako te zanima uzgoj kanabisa i sve sto isti nosi, procitaj pravilnik. link dolje.
Pravilnik | Vutra Organizacija - Marihuana Društvo
Hvala puno. narucio sam skorije neki royal dwarf jer sam mislio da od ovih nece nista biti pa sam uzeo ovu da je sto manja biljka da mi nije primjetna dok je drzim na balkon sad reci mi dali odma da posadim Kad mi dodju ta nova sjemena dali ova stara mogu da mi uticu na ova nova na neki nacin
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzo