Slaba vutra

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
06.07.2007
2
0
0
44
E ovako, ove godine sam imao par stabiljki gdje je trava skroz blaga, na pocetku uzme i drzi malo i onda posle popusti i opet se mora rolati, pa mi treba cija pomoc ako zna kako da je ucinim jacom, npr. neke tabletice jeftine ili neka tecnost ili nesto pa da je poprskam ili tako nesto uglavnom da ima jaci efekeat a za posljedice nije problem :)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Za početak, lijepi pozdravi pošto vidim da ti je 1. post :)

Ovakvo pitanje ti neće dobro proć na ovom forumu:) Prskanje i kemija nisu baš u skladu sa mentalitetom većine... :))

Osim toga, šta će ti brate da ju prskaš tabletama... kažeš da te briga za posljedice, al zaj.ebi tu spiku...zdravlje i ti sam sebi moraš bit uvijek najvažniji i na 1. mjestu ispred nekog zabijanja travom!

I jedan moj drugar je prošle godine uzgojio vutru koja je imala slabiji rad i moralo se rolat nakon prve... al zato imaš primjenu i za takvu stvar... nije to tip vutre s kojom ćeš ubit 10 ljudi ili se valjat po podu..to je vuja za povećanje komunikativnosti, smješak na licu itd. Rađe rolaj 5 pljugi u 2 sata nego da se truješ nekim tabletama. Ako želiš takav rad, onda radije kupi kutiju tableta i njih gutaj same.

Priroda sve što stvori jest savršenim. Zašto to pokvariti našim suludim željama:))
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
dobro ti doors govori sam se trujes tim tabletama i ostalima...nemoj pojacavat nego ako je moguce nadi nekog boljeg dilera...najbolja solucija ak imas mogucnosti sam svoje...vjeruj mi da je najbolje...sto puta nam je bilo tako ko tebi al sta je tu je...
uzmi stvari u svoje ruke i sam se pobrini za sebe...ako je moguce
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Probaj pusit na bong,kantu,il tak nest,bar ces se malo vise napusiti.I pusi samo ciste vrhove ak je tak slaba ko sto kazes,lisce onda nevalja nista.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Veruj nam brate,nije vredno toga...Naci ce se bolja imaj strpljenja...


Prskanje :signs054::signs054:no no nooooo!


peace & respect
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
HIV-Pozitivan je napisao(la):
E ovako, ove godine sam imao par stabiljki gdje je trava skroz blaga, na pocetku uzme i drzi malo i onda posle popusti i opet se mora rolati, pa mi treba cija pomoc ako zna kako da je ucinim jacom, npr. neke tabletice jeftine ili neka tecnost ili nesto pa da je poprskam ili tako nesto uglavnom da ima jaci efekeat a za posljedice nije problem :)

:eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::signs054::vb_whip:
 
06.07.2007
2
0
0
44
ma kontam ja to, i postujem zakone prirode :D al stos je u tome sto sam vec nasao lika koji ce kupiti ovu slabu vutru samo sto on konta da je to jaka vutra, zato sto je uvijek jaka al ova je sjebana nesto, kontao sam to njemu prodat pa uraditi sebi nesto jace sa lovom, al stos je u tome ako mu prodam ovu slabu sjebat cu se i ja i on, a kad bi mu dao kakvu sa hemijom onda **bat ga... zato mi treba kakav jak a jeftin recept :)
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
A zato si u prvom postu rekao da za posljedice nije problem....:eek:hno:

Trovat drugog radi zarade i još tražit pomoć od drugih da što bolje prevariš nekoga stvarno nema smisla...

Eh.....šta reći....mislim da ne možeš nikako pojačati efekat jer očito da si posadio neko fuš sjeme da budu što manji troškovi. Otkaži taj biznis!
 
27.08.2007
5
0
0
38
Ma Stari, Fuck Off, Pa Da Se Drugi Truju, Nadam Se Da Čitas Malo Šta Ti Ljudi PiŠu, Malo Se Zapitaj...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ja bi ban bannnnnnnnnnnn za trovače
jer svi smo barem jednoom nalećeli na ovakav ološ koji ne bira sredstva do profita
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Efikasno bi bilo da onaj tko potruje to sve mora da popuši pod promatranjem potrovanih... Pa da vidimo dal bi uživo u radu i dimu
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
HIV-Pozitivan je napisao(la):
E ovako, ove godine sam imao par stabiljki gdje je trava skroz blaga, na pocetku uzme i drzi malo i onda posle popusti i opet se mora rolati, pa mi treba cija pomoc ako zna kako da je ucinim jacom, npr. neke tabletice jeftine ili neka tecnost ili nesto pa da je poprskam ili tako nesto uglavnom da ima jaci efekeat a za posljedice nije problem :)

Ej ako si stvarno HIV-Pozitivan a još bi trovao ljude okolo imam jedan recept za tebe da rješiš muka i sebe i nas,uzmeš to ionako slabo idustrijko ***** pa ga poprskaj čistom esencijom,sićetnom ili ti ocatnom kiselinom možeđš je baciti i po mravinjaku koji dan da mravi odrade posao po njoj izbljedi od mravlje kiseline izgledat će ti onda kao White widow skoro,ali u *****,i onda kad ti stvarno dopizdi život popuši najmanje jedno deset grama tog govna ,više nećeš biti HIV-Pozitivan posljedice te vidim i onako ne zanimaju ,a smeća ćeš da se rješiš u svakom slučaj.
Sretno u nekom drugom životu možda.
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Nevjerovatno je kako ljudska glupost nekih pojedinaca nema granice. I mutav bi shvatio da je ovo forum informativnog karaktera, da svi ovdje volimo dobru travu, priprodno i što kvalitetnije uzgojenu i onda lik dođe i pita tako nešto bez obzira što ima puno postova gdje se članovi žale na (ne)kvalitetu trave kupljene na ulici i na razne prijevare lokalnih dilera. Ne znam samo šta je očekivao??? Da će svi odmah priskočiti u pomoć kad treba nekoga zajebati kao što smo i sami bili zajebani više puta? Šta drugo reći nego da je više nego očito da internet i forumi nisu za svakoga.
Evo i meni su jučer uvalili patku ko da sam zadnji majmun koji nikad nije vidio travu. Uzmem od lika za 50kn i kaže on da su sve sami vrhovi al da ne puca baš prejako. Kad sam otvorio "kesu" ono stvarno vrhovi al pomiješani i to neki dugački smeđi koji su pretpostavljam od industrijske i neki zeleni lisnati koji bar malo liče na kanabis. Kad sam pomirisao to što sam dobio jednostavno nisam mogao vjerovati da miriše na hidrogen za farbanje kose. Ono what a fuck???? Trava tako ne može mirisati nema teorije, a da je netko to obradio hidrogenom, graniči mi sa zdravim razumom. Zapalio jednu i skoro pa ništa...odvratan okus dima, a rad bih opisao kao neko sveopće blentavilo koje traje cca pola sata. I šta da radim? Da serem ili da našamaram lika koji mi je prodao definitivno nema smisla jer nije ni on kriv što je dobio takvu pedesetku. I tko je onda kriv? Pa krivi su likovi poput ovog ovdje koji su prepohlepni i preglupi da bi uzgojili nešto pristojne kvalitete. Meni stvarno nije jasno gdje se to sadi i tko to uzgaja al zar je tako teško nabaviti neko relativno OK sjeme??? Šta je problem uzet npr. neku solidnu pedesetku i tamo imaš sjemenki za cijelu plantažu i to fino odraditi i to mora biti dobro. Bar naše tržište nije izbriljivo...pređemo i preko nedovoljno dozrele marihuane, loše skladištene, osjemenjene ali fore poput prvog posta u ovoj temi i hidrogena koji sam ja dobio me jednostavno napizde za popizdit :icon_mad:. I šta reći likovima poput ovog? Ne želim ih vrijeđati kao što oni nas vrijađaju svojom "ganjom" i zato bi tu možda najbolje sjela jedna stara bosanska poslovica koja kaže: "Nema pite od govana!" pa nek oni to shvate kako god žele...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ja što sam zadnje sad pušio je isto tak u vutri bilo nekih smeđih gluposti ali nisu bili sve sami vrhovi tj malo nešt vrhova i ostalo sića, ali onako za 50 kn je bilo za 6 velikih pljugi
Imala je neki specifičan miris ali ne po hidrogenu nego nekako težak miris neznam ni kak da ga opišem i nije u njoj bilo puno sjemenki
RAd je bio onak uredu i nisam poslje bio osobito slomljen ko što nekad znam bit od vutre.
Kontam si da tu vutru od koje budeš slomljen ovaj prodaje
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Poslednja opomena pred iskljucenje!

Ocigledno si pogresio forum.

Gajis da bi prodavao?Prva greska.A uz to gajis neko sranje a hoces da zaradis pare?Druga greska.I jos dodjes ovde da lupetas takve gluposti?!?!?Greska za greskom.Na korak si do BAN-a.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
....I svijet bi bilo ljepše mjesto za život kad bi svatko u vrtu imao svoju stabiljku, dvije...šesnaest. I cijele godine i ljeta i proljeća i zime i jeseni rezuckao, zamotuckao i odjebuckao ulične prevarante koji prodaju origano pod dobru vutru...
Živio homegrown! :sun2:
Boz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.