Slaba vutra

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
No no,kao sto Balcan Smoke kaze-"Greota je govana da se bacaju".
E ljudi,mi smo daleko na offtopic jer je tema Slaba Vutra a mi pricamo o govnima...???peace & respect
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
@hiv pozitivan :ne vjerujem.. onak.. citam i ne vjerujem...

pa ne dao ti dragi bog da si iz zg-a ili okolice.. da mi djevojka naidje na to smece ili buraz ili netko zaista blizak.. pa glavu bi ti otkinuo!! Pa kakve ti ideje imas? Mislim da je ovo u rangu onog tipa sto je staklo mrvio u hedove..

moj ti je savjet da se nikada vise ni ne javljas ovdje i da iz glave izbijes te kretenske ideje jer ce ti ih izbit netko drugi. zbog poluidiota kao ti je vutra na losem glasu i onda kruze price kak je netko zavrsio na hitnoj ko fol zbog vutre. ma daj..

opet.. nadam se da nisi blizu zg-a jer ce se to saznati kad tad ako pustis tako nesto u opticaj. a onda ti ni dragi bog nece pomoci... toliko od mene..
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
2 73kila gita
legendo a đesam ja rekao da je greota govna bačati ?
ti vučeš 72-73 kila govana kada god si ma forumu
ovaj sidaš je ionako banovan tako ta je smiješno išta više raspravljati
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Šaman Šandor je napisao(la):
Ma reko može se napravit pita od govana al se nemože jest!!!

Može može se jesti samo rekoh ne prija ,vjeruj mi !
Znaš onu narodnu?
Probaoo saam al ne ideeeeee ,nemam mira nemam snaaaaaaaaaaa !:rofl:
 
26.12.2007
15
2
0
37
ne mogu da verujem da bi otrovao neki tabetama ortaka da bi se ti spushio! to nij dobro ili ti je to neki krvni neprijatelj?
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
daj ovaj forum kvari svaku zabavu.. Zašto ste ga bannali, pa baš mi fali malo smijeha.. Što mu niste dali savjete s čime sve može prskati travu, kad ga već ne brinu posljedice!?!?
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Opet se vade teme iz naftalina. Izgleda da nije dovoljno samo u graveyard, moraš lockat brate... moraš... uff
:lock:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.