Slabost nakon konzumiranja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.02.2017
2
0
1
S travom sam na ti već sigurno 5,6 godina. Nekad sam pušila rijetko, nekad često, ali otkad sam počela, najduža pauza mi je bila možda 6, 7 mjeseci. U zadnjih godinu dana sam primjetila da svaki put kad zapalim, obuzme me neka slabost, umor (fizički) i malaksalost. U srednjoj sam redovito pušila i mogla sam se najnormalnije kretati, sjediti na satu, čak i odraditi tjelesni. Znala bih nekad prešetati pola grada u takvom stanju. Sada mi je muka ako se moram dići s kauča, doslovno. Ne znam kako bih to opisala, svaki pokret mi je težak, kad se idem dići sa stolice imam osjećaj kao da dižem 50 kila. Nekad se znam natjerati da se pokrenem i prošetam negdje i tako to, ali baš mi bude nelagodno cijelo vrijeme. Ima li tko kakav savjet?
 
02.02.2017
2
0
1
A gle to je godina dana i tri različita grada, a puca me doslovno identično. Uopće ne vidim nikakvu razliku u ničemu, pa čak ni intenzitetu nažalost. A i većinom je par istih ljudi samnom, oni nemaju tih problema, sretnici.

A ne mogu se više oslanjat (doslovno) na kauč. Malo mi fali da prestanem, stvarno je odvratan osjećaj :(
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.247
10.162
358
To se inače zove stoned :) iliti kauč koji pomaže venlu, a i svima drugima :)
Pusi pred spavanje pa ti neće smetati kauč, a izbjegavaj kad zelis biti u muvingu
A najbolje da, ko što stipe veli, zasadis sativu jer to teško da ćeš nacci na ulici
Ili povući samo par dimova ili malo pAuziraj ...svašta nešto možeš a i ne moraš :)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
to ide sa iskustvom, tolerancijom a naravno i sortom, s vremena na vreme, a naravno i sa situacijom u zivotu, mene zan cak i sativa da stondira, ono kao pad secera, sta li je, prvih sat ipo sve haj, a onda sledeci sat neka malaksalost, kao; sve ok nakon toga i frizider prazan :D normalno je to
 
04.10.2016
40
152
33
41
Imao sam slične periode u svojem 20 godišnjem druženju s dimom, i zaključio sam da napušenost varira u 10-ak različitih etapa:
Smijalica
Kinez
Baljezganje
Misaoni procesi na najjače
Orbita
Šetnja
Fali film
Glad
Žeđ
Kauč

E sad, za svako od navedenih stanja su potrebni određeni preduvjeti koji se sastoje od količine stresa akumulirane u glavi, atmosfere i društva s kojim se puši, vrste trave (sat/ind), planova koji slijede nakon pušenja itd.

Najbitnije je da si ne stvaraš presing kao da moraš nešto dok si high, opusti se i odbleji za svoj gušt, izađi na zrak, poćni nešto radit i zadubi se u to.

Proći će, ne odustaj :D
 
04.02.2017
1
1
3
36
Pozdrav ekipa, imam slicnu situaciju...u srednjoj je islo sve normalno, ond aje bila dugogodianja pauza i nakon toga...kauč sa mučninom i grahom po parketu...pulsuranje cijelog tijela...banana žešća...a nakon svega par dimova...
Frka me i zapalit da mi se ne ponovi...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: malimarko

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Eto lipotice marihuane..Je,je..cokolada radi cuda..secer,dopamin,sreca;)
E da..drago mi je da ti je uclanjenje na vutru dobro doslo sa obzirom na probleme.
Dobrodosla na :vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: -BäR-

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Jedna stvar me zanima,vezana sa radom srca. Neznam jesam li temu pogodio :D

Jos prije dok sam konzumirao svasta s ulice,kada bi zapalio bilo cistu/spliff oduvijek bi bio onaj uzasan rad,i onaj ne bas ugodan osjecaj ubrzanog lupanja srca,i otkako je proslo jako puno vremena od tog uzasnog iskustva,sad dok :joint2: Green Poison pred spavanje mi padne nesto na pamet..
Znaci otkad imam svoju uzgojenu i iskjuranu vutru, vec oko 3 godine nema uopce lupanja srca kolko god ja podimio bilo kojeg straina i to mi se svidja. Ali sam i zbunjen o_O
I upravo u ovom trenutku to se ne desava :smoke:

Kvaliteta? Ulicno prskano vs pravi Indoor uzgoj? Razlika Cisto/Spliff ?


Edit. Mislim i dalje da se sve ulicno tretira ko zna kakvim otrovima,u drustvu sa svojim frendovima s kojima sam od malih nogu gledam kako loze albaniju i pobijele ko zombiji,a ja svoj Diesel i cijeli sam :sun2:.
Ja njihovo odbijam,oni moje,kao moje ne udara :D
Zelim svemu albanskom sve najgore,sretan sam i ponosan clan Vutre. :D