SLAVONIJA Tražim patnera i investitora za APG uzgoj medicinskog kanabisa..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
jel imate i papire za legalan biznis
16. Zabrana komercijalnog uzgoja
Vutra.org ne podržava uzgoj marihuane u komercijane svrhe. Ako administratorski tim donese odluku da se radi o komercijalnom uzgoju marihuane, znači ako netko uzgaja ili namjerava uzgajati mnogo više biljaka nego se to može smatrati da je za osobnu upotrebu, bit će banovan sa foruma. Vaša stvar je koliko biljaka sadite, ali pošto je ova tačka prilicno delikatno pitanje, zamolili bi vas da na forumu ne prikazujete uzgoj vise od 10 različitih odraslih ženskih biljaka (maksimum, i to nikako više od 5 na istoj fotki). Ovo se pogotovo odnosi na outdoor uzgoj. Računajte da je u zemljama gde je uzgoj legalan dozvoljeno uzgajati 4 do 6 komada, pa nek vam to bude orijentir i neki optimalan broj.
 

Kaos de'La Katastrofa

Banned
Banovan
04.12.2018
6
0
3
38
jel imate i papire za legalan biznis
Da. Prijavljen OPG APG dozvolu i potvrdu zakonika od Veterinarsko-medicinskim proizvodima.. Lik imam Grow licencu iz Humbold County učio sam i direktno od prof.Jorge Cervantesa na institutu za istraživanje medi kanabisa... Sve papire priložim ozbiljnom partneru... Sve je spremno.. a u dvoje je lakše osnovat firmu i HUUG Kana...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa prilozi papire ovde, mozda se nadje ozbiljan partner kad vidi da si ti ozbiljan. posto taj neko treba da bude i investitor kako stoji u naslovu, mogao bi malo vise detalja da das, ono bar okvirno o kojoj kinti se radi. uz to, da li je drzava napravila neki pravilnik il sl. po tom pitanju. ja nisam upoznat s tim pa mi nije jasno kako mozes imatiu dozvolu ako drzava to nije regulisala
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ja koliko znam zakonska regulativa u HR ne dopusta jos nikome uzgoj Medicinskog kanabisa tj kanabisa sa vise od 0.02 %thc a i receno je da kad ce i krenut da ce prvo imunoloski zavod dobit dozvolu za uzgaj ali da ni to nije bliska buducnost....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and PowerSeed

Kaos de'La Katastrofa

Banned
Banovan
04.12.2018
6
0
3
38
Da. Prijavljen OPG APG dozvolu i potvrdu zakonika od Veterinarsko-medicinskim proizvodima.. Lik imam Grow licencu iz Humbold County učio sam i direktno od prof.Jorge Cervantesa na institutu za istraživanje medi kanabisa... Sve papire priložim ozbiljnom partneru... Sve je spremno.. a u dvoje je lakše osnovat firmu i HUUG Kana...
Vi ste haleri svi.. ovo je pogrešna stranica za to...jbg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pre ce biti da ti imas pogresnu ideju ili pogresne informacije. kako zamisljas uzgajati medicinski kanabis u slavoniji na "velikom imanju" uz svo znanje koje imas ako drzava to ne dozvoljava. u najkracem, to sam te pitao, da li imas papire za legalan uzgoj med. kanabisa u hrvatskoj gde planiras, a ne za licence iz humbolda i dozvole i potvrde o vet-med proizvodima :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lovetogrow and Badi

Kaos de'La Katastrofa

Banned
Banovan
04.12.2018
6
0
3
38
pre ce biti da ti imas pogresnu ideju ili pogresne informacije. kako zamisljas uzgajati medicinski kanabis u slavoniji na "velikom imanju" uz svo znanje koje imas ako drzava to ne dozvoljava. u najkracem, to sam te pitao, da li imas papire za legalan uzgoj med. kanabisa u hrvatskoj gde planiras, a ne za licence iz humbolda i dozvole i potvrde o vet-med proizvodima :)
Dosadno ti rano unutro... idi se uputit u novi HR zakonik... nisam ovdje za rasprave i informiranje kretena nego za ono šta tražim u oglasu... šta si frustriran jer RS nije legilizirala uzgoj za poduzetnike i poljoprivrednike.. jbg bit ce za vas za 20god. Ko vas jebe kad nemate Kolindu...
 

Kaos de'La Katastrofa

Banned
Banovan
04.12.2018
6
0
3
38

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ja ne znam kakve informacije plasiraju u dijaspori (taj novi zakonik koji spominje) ali da je to sto hoce realno izvodljivo vec bi imali gore banere hrvatskih firmi koje se time bave. lepo ga pitam da li ima papire za legalan biznis, misleci na papire od drzave, a on samo sto nije zakuvao rat sa srbijom koja je frustrirana jer "nije legilizirala uzgoj za poduzetnike i poljoprivrednike" :) ajmo ekipa iz hr, pronjuskajte malo o tom novom zakoniku, mozda u dijaspori znaju nesto sto vi ne znate
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
U idućih šest mjeseci ministar zdravstva, uz suglasnost ministra poljoprivrede i ministra unutarnjih poslova, mora donijeti Pravilnik o načinu i mjerilima za davanje odobrenja za uzgoj i proizvodnju konoplje u medicinske svrhe. U Ministarstvu ističu kako će odobrenje za uzgoj konoplje u medicinske svrhe izdavati samo pravnim osobama koje imaju dozvolu Agencije za lijekove i medicinske proizvode (HALMED) za proizvodnju lijeka ili djelatne tvari sukladno Zakonu o lijekovima.

Na temelju iskustva drugih zemalja, procjenjuje se da bi za medicinske svrhe Hrvatskoj godišnje trebalo 200 do 500 kilograma marihuane.

tako pisu portali u hr i tu opet nema mjesta poljoprivrednim gospodarstvima jer ce halmed i drzava dozvole davat firmama poput PLIVE, Imunooski zavod itd a ne malim proizvodacima i poljoprivrednim gospodarstvima pogotovo ako stave da dzava treba godisne maximalno 500 kila trave