Slavonija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
tema za sve slavonce i one koji ju jos nisu upoznali...Slavonija

Slavonija je geografska i povijesna regija u istočnoj Hrvatskoj. Leži između rijeke DraveSave na jugu (granica s BiH) i Dunava na istoku (granica s Srbijom). Regija je glavna žitnica i poljoprivredno najrazvijeniji dio Hrvatske na sjeveru (granica s Mađarskom)

Zahvaljujući brojnim riječicama i potocima, očuvanim šumama, sačuvan je tradicionalni lovni i ribolovni turizam, te seoski turizam. Slavonija i Baranja su idealne destinacije za turiste koji žele provesti odmor u miru i tišini, daleko od gradskih gužvi.

[URL=http://img25.imageshack.us/my.php?image=slavonija2.jpg] [/URL]

[youtube]iNBfEaWHLIA[/youtube]

Svi koji ste iz slavonije i baranje slobodno udite u grupu....https://forums.vutra.org/group.php?groupid=4
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
lepo si predstavo to ja sam ti komsija tu negde oko 30km iz srbije tj vojvodine sam.. voleo bi ici tamo , nikad nisam bio sto je donekle sramota al ne moja nego nase proslosti al verujem da ce biti vremena kojima ce mo mi vladati i druziti sa dobrim ljudima tako da se radujemnasem susretu u buducnosti pozzz ..
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Sto se kulena tice szamisli kako je meni .Stari ga proizvodi, bude cca 100 kom godisnje, vecinu proda, ostatak se pojede. Nema mi nist jace nego najest se posteno ljutog kulena. Mislim da bi dalmatinci iskasljali dusu na ovo :p
 
23.08.2007
30
12
8
33
jedan od zanimljivijih uradaka o Osijeku, kroz jednu ljubavnu priču su prikazane znamenitosti grada i interesantni detalji.
[youtube]_KYVOG-f05E[/youtube]​
 
22.02.2009
12
0
0
37
Brener je napisao(la):
Sto se kulena tice szamisli kako je meni .Stari ga proizvodi, bude cca 100 kom godisnje, vecinu proda, ostatak se pojede. Nema mi nist jace nego najest se posteno ljutog kulena. Mislim da bi dalmatinci iskasljali dusu na ovo :p
=( daj i meni malo =)