slazem svoj prvi grow box pa molim za pomoc!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.07.2012
1
0
0
36
Pozdrav! Odlucio sam se napraviti grow box pa bih sad zamolio strucne ljude za malo pomoci! Sama kutija je vec napravljena i dimenzije su 1.5x1.5x1.9m. Jedino sto sam za sada kupio jeste komplet hps 600w. Znaci sijalica sa balastom,reflektorom...
Ono sto me zanima jesu vase preporuke za ventilaciju,ct(da li kupovati gotov ili ga sklepati) i sam nacin spajanja! Trebala bi mi neka skica kako to sve spojiti u gotov proizvod,kojim redom. Ocekujem pomoc i HVALA!
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.565
188
dimkovski...imamo slichan problem..dodushe..ja sam se informirala o svemu ali, ne mogu se odluchiti..tj.trazhila sam/trazhim najjednostavnije moguche rijeshenje.
imash ovdje na forumu sve to shto si pitao...i to u par verzija i varijanti.najvishe korisnoga chesh nachi u podforumu "unutarnji uzgoj" pa pod opremom..samo trebash malo pogledati...shto ti, u svakom sluchaju, i preporucham-obzirom da chesh naletiti na masu korisnih informacija..+prokopaj pod malo starijim postovima jer, chini mi se da zadnjih par godina malo ljudi dobija neke nove odgovore-vech se svi referiraju na davno objavljene txt-ove. ( sorry ako je to zazvuchalo kao kritika.hmm...mozhda i je..meni osobno ne smeta takav nachin.ali,mogu razumjeti frustraciju mladih-nadobudnih uzgajivacha...koji su toliko zheljni uzgoja..da se jednostavno, nemaju vremena i volje prvo informirati tj. provesti par satiu chitanju+zaboravljate da danas uzhasno malo ljudi uopche i chita)
dimkovski...ako ti se neda kopati i chitati..pa ti potrazhi na youtube-u nekakav video manual na zheljenu temu.vjeruj mi-nachi chesh trazheno..u vishe verzija i varijanti i na bar 3 svjetska jezika.
a ako si potpuni neznalica shto se tiche struje-spajanja zhica i elektrike....mozhda bi ti bilo najbolje uzeti gotovu stvar.
sretno.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
zlavjestica je napisao(la):
+zaboravljate da danas uzhasno malo ljudi uopche i chita)

Baulja mujo sa familijom po prašumi i naleti na tarzana. Tarzan kaže: "ja Tarzan", a Mujo mu odgovori: "ja Mujo". Tarzan pokaže na ženu i kaže :"to Jane", a mujo pokaže na svoju pa kaže: "to Fata". Tarzan pokaže na majmuna i kaže: "To Čita", a mujo ošamari malog mujicu i kaže: "vidiš glupane i majmun čita samo ti još nisi naučio!"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan